GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

KARCZMA BUNKROWCÓW |c|z|ę|ś|ć|1|

22.01.2007
10:40
[1]

Kenny!! [ Konsul ]

KARCZMA BUNKROWCÓW |c|z|ę|ś|ć|1|

Jeśli lubisz podziemia,bunkry,stolnie,ukryte skarby i tak dalej-to jest karczma dla Ciebie!!Oto linki do serwisu o bunkrach: www.bunkrowiec.com www.wroclaw-magma.net.pl i inne.Dyskutujemy tu na temat bunkrów itd.
Moim zdaniem najwięcej bunkrów jest w lubuskim.Mieszkam tu i byłem we wszystkich!!!Nawet CAŁE MRU przeszedłem z bratem i tatą.Nawet bez przewodnika.Byłem w tych pojedynczych,Wszystkie jary są moje!!!Nie ma bunkre w lubuskim w którym bym nie był.Ostatnio zasypali rosyjską bazę rakiet mWołdokar.Powiat Sulęciński.Jedzie się przez tą wiochę w tym powicie i tam za nią jest jezioro.To za jeziorem pod górkę i będzie wjazd na prawo taki bruk.Po drugiej str. poligon.Wjedźcie na bruk i szukajcie tam betonowych budowli.BYŁEM TAM WSZĘDZIE!!Piszcie o swych przeżyciach w bunkrach,o bunkrach gdzie byliście i tak dalej.ZAPRASZAM.Następna część powstaje po miesiącu.Najwięcej sztolni jest w górach sowich.NP. podziemne miasto OSÓWKA?Albo zalany kompleks Włodarz?Bunkry są też koło Brzózek Małych pod Warszawą.Nad morzem jest dużo.W Szczecinie.We Wrocławiu to są pod całym rynkiem podziemia oraz piwnice.Są wiadomości że pod całym Wrockiem jest drugie miasto!!Ja w to wierzę.Są na Pilczycach,w centrum i tak dalej.Ja osobiście jeżdżę do wszystkich bunkrów rowerem.ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

22.01.2007
10:42
[2]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

Nie sądzę żeby był na forum popyt na tego typu temat.

22.01.2007
10:48
[3]

Babiczka [ Generał ]

ja jestem za :)

Mam takie pytanie :D ma ktos moze jakies info na temat bazy niemieckiej przy jakims tam jeziorze ? Niestety nie pameitam nazw :C moge jeszcze napisac ze w tej bazie mialybyc wodowane male lodzie podwodne ... I ploty sa ze pod jeziorem bylo male miasteczko (fabryka ?:P)

22.01.2007
10:56
smile
[4]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

mimo wszystko podziwiam Twój zapał

ale karczma raczej się nie przyjmie

22.01.2007
11:02
[5]

gofer [ ]

Prawdziwe pancury nie zwiedzają bunkrów tylko piją w nich jabole.

22.01.2007
12:18
[6]

Herman_ [ Konsul ]

Hehehe Pancury :D

22.01.2007
12:20
smile
[7]

juli4 [ Centurion ]

Babiczka->Nazwy jeziora nie pamiętam ale miejscowość w której leży to jezioro nazywa się WYSOKA,czyż nie?

22.01.2007
12:49
[8]

Lim [ Senator ]

Kenny ---> bunkrowcy mają swoje miejsca w sieci, jednak GOL jest chyba również dobrym miejscem na takie rozmowy.
Poszukaj wątku jaki założyłem na temat ROP militarów i pomyśl o tym by w miarę możliwości i pamięci, poprzedzać podobne tematy słowem, które pomoże nam się odnaleźć - MILITARIA.
Zanim jeszcze zauważyłem brak kategorii, zamieściłem dzisiaj innym wątku zdjęcie ze zlotu, na którym jest dawno niewidny kolega i polski schron bojowy z 1939r - jak widać mieliśmy podobne zainteresowania ;)

22.01.2007
12:51
[9]

juli4 [ Centurion ]

Lim--->Gdzie ten schron?pytam z ciekawości.Ale w lubuskim go na bank nie ma!

22.01.2007
12:52
[10]

Foks!k [ Medyk ]

Zabunkruj sie i siedź tam do końca życia :D

22.01.2007
12:57
[11]

juli4 [ Centurion ]

A zimą siedzę w piwnizy z kumplami w bunkrze ze słomy,desek i kartonów.To samo robię w budynku gospodarczym na strychu.Albo w pokoju robię z poduszek i kołder...i oczywiście bawimy się w wojnę~~

22.01.2007
13:48
[12]

Diplo [ Generał ]

Po bunkrach nie chodzę nałogowo, jednak gdy są w mojej okolicy jakieś to na pewno do nich zaglądam.

Moje przeżycia? Kilka lat temu odwiedziłem Mamerki. Świetny kompleks bunkrów + największa śluza w tej części europy + niedokończony kanał mazurski. Brało się latarki, liny i szło na bunkry (niektóre miały gdzieś ok 20m wysokości) .

Powróciłem po jakiś 4 latach znowu w to miejsce i co się okazało? Jakieś szlaki turystyczne, pooznaczane bunkry, znaki do bunkrów, niektóre bunkry płatne, poucinane drabinki na dachy no i kuuuuupa turystów.

Popsuli cały klimat łażenia po lasach i szukania tych bunkrów.

22.01.2007
23:31
smile
[13]

Lim [ Senator ]

Zapraszam do kantyny oficerskiej:
Ilość tematów ogromna, towarzystwo wyborowe. Znajdzie się miejsce i dla kilku bunkrowców :)

22.01.2007
23:50
[14]

Klivert [ Konsul ]

ja też w lubuskim siedzę a konkretniej w Żaganiu!!! ale bunkry są ex raz miałem niezły horror!!!
Byliśmy w Nietoperku (taka miejscowość) i tam są bunkry, schodzimy w dół już z 4 kolejki schodów facet opowiada nam że umarło tu kilka osób bo próbowało zejść bez światła lub zgubili się i umarli z głodu. No to schodzimy a tu mi latarka po tym co usłyszałem i że byłem w kompletnej ciemnicy widziałem tylko światła latarek z przodu ale tch pod nogami mogłem pomarzyć!!! Dobrze że nie byłem sam tylko dobra kumpela (pozdrawiam) jak zobaczyła co się stało dogoniła mnie i poświeciła potem jakoś udało mi się naprawić latarkę schodząc po schodach. Potem facet pokazywał nam ogromną dziurę jak zobaczyłem tą ciemność WOW!!! Poza tym byłem jeszcze w górach Sowich. No i kilku bunkrach ale tylko z wierzchu bo do środka sam boje się wchodzić.
Kiedyś znalazłem stary pistolet no i niemiecką spluwę znalazłem też piwo niemieckie i kawałek gąsienicy (czołgu) no i znalazłem znaczek fastyki z munduru i stare pieniądze nie wiem ile bo strasznie zniszczone. Mój kolega znalazł kawałek ciała niemieckiego żołnierza (nie chciałem tego ogłądać) z kawałkiem (rękawem) niemieckiego munduru

Trochę się rozpisałem!

22.01.2007
23:52
[15]

Sonny Silooy [ Elegant Gypsy ]

ja siedzę w kontenerze Caritasa... Przyodziałem jakieś rajtuzy i jest git. Prawie jak w prawdziwym bunkrze

Niedaleko od mojej chałupy jest poligon... w wolnej chwili wybiore się tam i cyknę kilka fotek.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.