GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kryminał

21.01.2007
18:38
[1]

|kszaq| [ TAU Vitoria ]

Kryminał

Mam ochote przeczytać kilka PRL'owskich kryminałów. Mógłbym prosić o kilka dobrych tytułów ?

21.01.2007
18:40
smile
[2]

Leon86 [ Konsul ]

Dzisiaj chyba widziałem reklame w TV na ten temat, ale nie pamiętam nic, a żadnej takiej knigi nie czytałem

22.01.2007
06:44
[3]

|kszaq| [ TAU Vitoria ]

UP

22.01.2007
07:24
[4]

poltar [ Konsul ]

Cokolwiek Joe Alex'a (Macieja Słomczyńskiego). A szczegolnie dwa jego tytuly : Piekło jest we mnie i Śmierć mówi w moim imieniu.

22.01.2007
09:07
[5]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

a nie lepiej poczytać coś z holmesem czy poirotem!

22.01.2007
10:18
[6]

poltar [ Konsul ]

Pytal o PRL'owskie :)

22.01.2007
11:27
[7]

earthquake [ Generaďż˝ ]

Wszystko z "Panem Samochodzikiem" Zbigniewa Nienackiego ;-)

22.01.2007
11:30
[8]

wielebny_666 [ Konsul ]

Wszystko Joe Alexa - super napisane, czytałem jakieś 8 lat temu i do dziś bardzo miło wspominam
1. Powiem wam jak zginął
2. Śmierć mówi w moim imieniu
3. Jesteś tylko diabłem
4. Cichym ścigałam go lotem
5. Piekło jest we mnie
6. Zmącony spokój Pani Labiryntu
7. Gdzie przykazań brak dziesięciu
8. Cicha jak ostatnie tchnienie

31.01.2007
23:11
[9]

NSDT [ Pretorianin ]

Przeczytaj książki Agaty Christie i Sherlocka Holmesa

01.02.2007
08:04
smile
[10]

poltar [ Konsul ]

Sherlocka Holmesa? To on pisal ksiazki? :))))))

01.02.2007
08:27
smile
[11]

rothonu [ Pretorianin ]

Tak, Joe Alex i Agata Christie to podstawowi tworcy kryminalow, ktorych akcje dzieja sie w PRL! :-))

kszaq--> Cala seria z jamnikiem. Po kliknieciu na tytul znajdziesz troche recencji -->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.