|kszaq| [ TAU Vitoria ]
Kryminał
Mam ochote przeczytać kilka PRL'owskich kryminałów. Mógłbym prosić o kilka dobrych tytułów ?

Leon86 [ Konsul ]
Dzisiaj chyba widziałem reklame w TV na ten temat, ale nie pamiętam nic, a żadnej takiej knigi nie czytałem
|kszaq| [ TAU Vitoria ]
UP
poltar [ Konsul ]
Cokolwiek Joe Alex'a (Macieja Słomczyńskiego). A szczegolnie dwa jego tytuly : Piekło jest we mnie i Śmierć mówi w moim imieniu.
MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
a nie lepiej poczytać coś z holmesem czy poirotem!
poltar [ Konsul ]
Pytal o PRL'owskie :)
earthquake [ Generaďż˝ ]
Wszystko z "Panem Samochodzikiem" Zbigniewa Nienackiego ;-)
wielebny_666 [ Konsul ]
Wszystko Joe Alexa - super napisane, czytałem jakieś 8 lat temu i do dziś bardzo miło wspominam
1. Powiem wam jak zginął
2. Śmierć mówi w moim imieniu
3. Jesteś tylko diabłem
4. Cichym ścigałam go lotem
5. Piekło jest we mnie
6. Zmącony spokój Pani Labiryntu
7. Gdzie przykazań brak dziesięciu
8. Cicha jak ostatnie tchnienie
NSDT [ Pretorianin ]
Przeczytaj książki Agaty Christie i Sherlocka Holmesa

poltar [ Konsul ]
Sherlocka Holmesa? To on pisal ksiazki? :))))))

rothonu [ Pretorianin ]
Tak, Joe Alex i Agata Christie to podstawowi tworcy kryminalow, ktorych akcje dzieja sie w PRL! :-))
kszaq--> Cala seria z jamnikiem. Po kliknieciu na tytul znajdziesz troche recencji -->