GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTR 2

21.01.2007
18:13
smile
[1]

zepsuty zegar [ Centurion ]

GTR 2

Tutaj możecie pisać o GTR 2. Piszcie co myślicie o tej grze, na jakim komputerze i na jakich detalach gracie, o wadach tej gry, a takrze jaką maksymalną prędkość rozwineliście, jaki jest wasz ulubiony samochód, możecie podać listę samochodów itp.

Za każdą odpowiedż w tym wątku bardzo dziękuję.

23.01.2007
18:26
smile
[2]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

trochę taki głupi temat, bo to wszystko co wymieniłeś w grze nie jest najważniejsze :) Ale dobra, odpowiem na jedno - ulubiony samochód to Saleen S7R, bo od czasów GTR1 jest to najpewniej prowadzący się samochód z klasy GT1, najmniej zarzuca dupą, jest łatwy w prowadzeniu i szybki. Minus to duże zużycie paliwa, ale takie rzeczy to przeszkadzaja tylko w jakiś proligach. Ja nie uczestniczę ;)

Szkoda że miałem okazję grać jedynie w pirata, ale juz w piątek (premiera 27 stycznia) po oryginał - 30zł!!!!

23.01.2007
18:29
[3]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

ja się właśnie zastanawiam na dkupnem tej gry

23.01.2007
19:07
smile
[4]

Johy [ Trance Listener ]

Jak na razie to grałem tylko w demko i to bardzo krótko bo około 5 minut. Niewiele mogę powiedzieć poza tym że te 5 minut było bardzo mile spędzone. Grę z pewnością zakupię. A premiera jest 26 stycznia a nie 27 :)

24.01.2007
15:44
smile
[5]

zepsuty zegar [ Centurion ]

a ja już mam pełną wersje... ale dostane ją za 2 tygodnie.

27.01.2007
15:29
[6]

Bandit25 [ Legionista ]

Ja tez mam pełną wersję, oryginalną tylko panowie z cenegi zapomnieli o patchu do gry bo te dostępne w necie nie hulają z polską wersją :( i nie da się grać przez neta.

27.01.2007
15:32
[7]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Bandit -> z cenega to normalka - wystarczy popatrzec na faces of war i warhammera mark of chaos (brak najnowszych patchy - do FOW stwierdzili, ze nie planuja jego wydania bo im sie nie oplaca)

30.01.2007
18:16
smile
[8]

Pirat099 [ Lack of degree ]

kupił bym ją ale niewiem czy warto

01.02.2007
15:21
[9]

Pr0Gh0sT [ Konsul ]

Pirat wart i to jeszcze na dodatek kosztuje 29,90zł!!!!!!

01.02.2007
15:24
[10]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

a pójdzie na moim złomie??
System operacyjny Microsoft Windows XP Professional 5.1.2600 (WinXP Retail)
Dodatek systemu operacyjnego:Service Pack 2
Właściwości procesora:
Producent AMD
Wersja AMD Sempron(tm)
Częstotliwość zegara zewnętrznego 166 MHz
Bieżąca częstotliwość taktowania 1833 MHz
Typ Central Processor
Wartość napięcia 3.3 V
Typ gniazda do rozbudowy ZIF
Oznaczenie gniazda Socket A

Nazwa płyty głównej Epox EP-8RDA3(I)/8RDAE(I) (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio)
Mikroukład płyty głównej nVIDIA nForce2 Ultra 400
Pamięć fizyczna 512 MB (PC3200 DDR SDRAM)
Karta wideo GIGABYTE RADEON 9200 - Secondary (128 MB)
Karta wideo GIGABYTE RADEON 9200 (128 MB)
Akcelerator 3D ATI Radeon 9200 (RV280)
Karta dźwiękowa nVIDIA MCP2 - Audio Codec Interface
Napęd dysków optycznych HL-DT-ST DVD-ROM GDR8163B (16x/52x DVD-ROM)
Napęd dysków optycznych LITE-ON DVDRW SOHW-832S (DVD+R9:2.4x, DVD+RW:8x/4x, DVD-RW:8x/4x, DVD-ROM:12x, CD:40x/24x/40x DVD+RW/DVD-RW)
Partycje:
C: (NTFS) 39997 MB
D: (NTFS) 74473 MB
Rozmiar całkowity 111.8 GB
Karta sieciowa NVIDIA nForce Networking Controller

02.02.2007
11:39
smile
[11]

zepsuty zegar [ Centurion ]

nie jestem pewien, ale powinno pociągnąć

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.