GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

piłka ręczna

19.01.2007
20:30
[1]

Draqe [ Chor��y ]

piłka ręczna

jak sądzicie jakie szanse ma nasza reprezentacja w nadchodzących mistrzostwach swiat? i czy ktos wie gdzie mozna ogladac mecze w internecie?

19.01.2007
20:32
[2]

Łyczek [ Legend ]

w nadchodzących mistrzostwach swiat

Mistrzostwa już się rozpoczęły :)

Wracając do tematu, ja daję nam miejsce 5-8, czyli najdalej do ćwierćfinałów.

19.01.2007
20:32
[3]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Jeśli tylko z indywidualności poskładamy zgraną ekipę to mamy sporą szansę sprawić taką niespodziankę jak siatkarze :).
Bo indywidualności to my mamy :P.
Jutro pierwszy mecz z Argentyną, zdaje się że z najsłabszym przeciwnikiem w grupie. Zobaczymy jak to będzie

27.01.2007
20:40
[4]

Igierr [ Warrior ]


relacja na żywo z meczu z Tunezją

27.01.2007
20:41
[5]

Kyahn [ Rossonero ]

Na żywo to jest na Polsacie Sport :P

27.01.2007
20:42
[6]

sajes [ Hala Madryt !! ]

A jaki wynik??

27.01.2007
20:43
[7]

Igierr [ Warrior ]

Polska Tunezja
17 : 13
po pierwszej połowie

27.01.2007
20:46
smile
[8]

gwizdek9 [ Centurion ]

mistrzostwa już są i idze na całkiem nieźle

27.01.2007
20:49
[9]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

oby wygrali

27.01.2007
21:01
[10]

estrella [ Konsul ]

Wątek dla tych, którzy chcieliby zobaczyć mecze Polaków przez sieć: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5917675&N=1

27.01.2007
21:10
[11]

wornock [ Generaďż˝ ]

Wygramy....

27.01.2007
21:28
smile
[12]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

może wygramy:)

27.01.2007
21:30
[13]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Jezeli wygramy ostatni mecz awansujemy z 1 miejsca...czy to oznacza, ze zagramy z druzyna ktora w 2 grupie zajela 4 miejsce?

27.01.2007
21:31
[14]

Kyahn [ Rossonero ]

Tak to oznacza dokładnie to :)

28.01.2007
19:39
smile
[15]

zalo [ Generaďż˝ ]

kolejna wygrana

28.01.2007
19:42
[16]

mefisto2006 [ Pretorianin ]

dobrze im idzie, super by było jakby powtórzyli sukces siatkarzy

28.01.2007
19:58
[17]

los_hobbitos [ Konsul ]

Pięknie, dziś rozjechali Słoweńców, nic, tylko się cieszyć. Wie ktoś z kim będziemy teraz grali?

28.01.2007
20:22
smile
[18]

eLJot [ Listonosz ]

Najprawdopodobniej z Rosją - na pewno z IV drużyną drugiej grupy :)

29.01.2007
08:47
[19]

estrella [ Konsul ]

Mecz Polska-Rosja jutro o 17.30:

29.01.2007
09:37
[20]

TyTuSPL [ Love United ]

Będzie na Polsat Sport lub Polsat Sport Extra ?

30.01.2007
13:44
[21]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Mam takie pytanko...


gdzie w necie mozna zobaczyc ten dzisiejszy mecz? I drugie pytanko, ile taka godzinna relacja bedzie mnie kosztowala mb...konczy mi sie limit.


Wiem, ze na tej stronie byl stream >

ale u mnie nie dzialal z jakiegos powodu ( poprzednie mecze...), w media player probowalem....
Jezeli ktos wie dlaczego to prosze o pomoc...


estrella -> nie ukrywam, ze w pierwszej kolejnosci swoje pytanie kieruje do Ciebie.

30.01.2007
15:03
[22]

estrella [ Konsul ]

snopek9--> Dzisiaj niestety mogą być problemy z transmisją. Piszą o tym tutaj: (musisz się zarejestrować). Tam też możesz się spytać ile Mb ci zeżre. Ja się nie orientuję, bo nie mam limitów.

Na pewno musisz mieć ściągniętego najnowszego sopcasta. Mam jedną ważną radę. W porze meczu wejdź na: i poszukaj tam kanału SLT. Jest to webplayer sopcasta i nie wiem dlaczego, ale tam jest zwykle więcej kanałów niż na normalnym sopcast playerze.

30.01.2007
15:04
[23]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

W siatkę ich roznieśliśmy to tutaj tym bardziej :D
A ja dzisiaj idę n mecz do pizzerii :) Aż się dziwię że zorganizowali :P




:D:D

30.01.2007
15:06
[24]

squallu [ saikano ]

no chłopaki bierzcie przykład z siatkarzy i pokazcie tym zapyzialem i zadufanym w sobie rosjanom ze jestescie lepsi:) IMO nic bardziej mnie nie denerwuje jak lekcewazenie przeciwnika, rosjanie lekcewazyli nas w siatkowce dostali baty, teraz jest podobnie i mam nadzieje ze nasi chłopcy tez wygraja:)

30.01.2007
15:48
[25]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

estrella -> dzieki, ale chyba na tym cctv5 powinna byc transmisja? czy nie?

30.01.2007
16:40
[26]

estrella [ Konsul ]

snopek9--> chodzi tu o duńską stację TV2, ale ja nigdy z niej nie korzystałem, więc nie mam pojęcia jak to z nią jest. W każdym razie wszędzie podają ten link do niej:

mms://80.160.76.117/tv2live5

30.01.2007
16:41
[27]

Maccpol [ Śnieżny Bałwan ]

snopek9---> Na Chińskiej telewizji

30.01.2007
16:54
[28]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

estrella --> jakies pomysly >>>


Maccpol --> jezeli sie zgrywasz to laskawie powiedz, DLACZEGO?

30.01.2007
16:58
smile
[29]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Acha

30.01.2007
17:04
[30]

estrella [ Konsul ]

Ten adres: mms://80.160.76.117/tv2live5 wklej w pasek adresu przeglądarki. U mnie niestety Windows media player pokazuje jakiś błąd.
Natomiast na sopcaście może będzie ten kanał SLT, o którym już pisałem.

30.01.2007
17:29
[31]

estrella [ Konsul ]

Jest dobra wiadomośc! Mecz prosto z Polsatu Sport jest w sopcaście na kanale Bet Online TV: sop://211.152.34.35:3912/15132

30.01.2007
21:01
smile
[32]

zalo [ Generaďż˝ ]

wygraliśmy! przec całą ostatnia minute szczesliwie blokowalismy atak przeciwnika ale sie udało... No i nasz bramkarz, który w ostatnich minutach sie wykazał... karne itd... PÓŁFINAŁ!!!

Łyczek --------> prawie byś wykrakał, optymizm to podstawa!

30.01.2007
23:32
[33]

squallu [ saikano ]

no to teraz czeka nas mecz z Danią. Moze być ciekawie, przeciwnik w zasiegu naszej druzyny:) no i moga byc zmeczeni po 2 dogrywkach z Islandią z meczy ćwierćfinałowego

31.01.2007
01:34
smile
[34]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

To co sędziowie pokazali w meczu Niemcy - Hiszpania, to czysta żenada. Oglądałem jedynie ostatnie 20 minut, ale to w zupełności mi wystarczyło. Najśmieszniejsza akcja: Hiszpan wpadł na poruszającego się nieznacznie Niemca - orzeczenie - faul w ataku. Gospodarze wyprowadzają kontrę, Hiszpan stoi, Niemiec wpada na niego centralnie - orzeczenie - faul w obronie - karny. Były to końcowe 3 minuty meczu, stan bodaj remisowy, albo jedno bramkowe prowadzenie Niemców.

BRAWO POLSKA!

31.01.2007
08:05
[35]

MATTI....S [ Konsul ]

No to znamy już półfinalistów.
Niemcy będą grać z Francją, a Polska z Danią. Szczerze mówiąc, to nie spodziewałem się że Francja wyeliminuje Chorwację. Myślałem że Chorwacja dojdzie do finału, a tu wyskakuje taka Francja i już Chorwacja walczy o miejsca 5-9. Mam nadzieję że gładgo pójdzie nam z Danią i że końcówkę meczu będzie się oglądać bez nerwów.

31.01.2007
08:09
smile
[36]

TyTuSPL [ Love United ]

Ja miałem nadzieję, że jednak w półfinale zagramy z Islandią, ale mam nadzieję, że z Danią też sobie poradzimy.

31.01.2007
09:47
[37]

domis333 [ Centurion ]

Mam nadzieje, że Polsat Sport wykupi jakieś prawa do pokazywania polskiej ligi, bo naprawde ten sport sie świetnie ogląda. Mecz Islandia-Danie był niesamowity, a Francja - Chorwacja to popis ich bramkarza Omeyera. O polsce nie będe pisał, bo nadal mi się ręce trzęsą.

31.01.2007
10:06
[38]

los_hobbitos [ Konsul ]

Nie oglądałem pozostałych meczów, ale w meczu z Rosją momentami nerwówa była straszna. Dobrze, że byłem sam w pokoju, bo musiałbym powstrzymywać za każdym razem przekleństwa/okrzyki(niepotrzebne skreślić:P) cisnące się na usta:). Ale za to emocje były przednie. Szczególnie w końcówce meczu, gdy był remis i rzut karny dla Rosjan. Ja już wznosiłem ku niebu błągalne modlitwy, patrzę... Szmal obronił... Uffff:). Miejmy nadzieję, że mecz z Danią będzie nieco "spokojniejszy";)

31.01.2007
10:37
[39]

pioterasPL [ Legionista ]

nie spodziewałem się mówiąc szczerze aż tak dobrej postawy naszych, liczyłem na miejsca 5-8 :)
cos się zaczyna dziać z męskimi sportami zespołowymi, coś dobrego.
Trzymam mocno kciuki za naszych w meczu z Danią. liczę na finał Niemcy - Polska

31.01.2007
12:31
[40]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Brawo Polsat!!!


31.01.2007
17:34
smile
[41]

zalo [ Generaďż˝ ]

no w meczu z Rosją, to Szmal pechowo wpuszczał nie małą liczbę bramek... karne były trudne do obronienia... a pod koniec, gdy był remis... Świetnie obronił nam karnego. Bramka naszych, i tylko odliczanie do końca spotkania... to dopiero jest obrona....

31.01.2007
17:38
[42]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

:D
Co za emocje, co za mecz... co za Szmal :D:D ah gdyby nie te jego obronione karne :P
Denerwowały mnie niektóre decyzje sędziów, faule w ataku wyłapane chyba z nieba itp...
Jutro gramy z Danią, z którą raz już w tym roku wygraliśmy :D Zapowiada się równie pasjonujące spotkanie :P.

POLSKA!!

31.01.2007
18:14
smile
[43]

zalo [ Generaďż˝ ]

pewnie mu dają mnóstwo szmalu za mecz...

01.02.2007
21:36
smile
[44]

squallu [ saikano ]

kurcze ale horror:D Chłopaki trzymamy za was kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.02.2007
21:37
smile
[45]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

dogrywka ale emocje!!!!
musimy wygrać

01.02.2007
21:37
[46]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

Dostałem nerwicy :P

01.02.2007
21:57
[47]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Moje biedne serce...

01.02.2007
22:46
smile
[48]

zalo [ Generaďż˝ ]

JEEEEEEEESSSSSSSSST!!!!!!!!!!!!!!!! WYGRALIŚMY, nie moge w to uwierzyć...

tóz przed pierwsza dogrywka, kiedy sytuacja Polaków była z góry przegrana(1 bramka przewagi duńczyków, i ich piłka...) cieszyłem się że chociaż byliśmy w półfinale... to był istny horror...

BRAWO białoczerwoni!

!!! FINAŁ !!!

02.02.2007
08:22
smile
[49]

Dizy [ Pretorianin ]

O kurczaczek, ale się fajnie niedziela zapowiada!!! Pobijem niemca nie będzie prusak pluł nam w twarz i nie ma tłumaczenia, że srebro to też sukces. Z niemcem i ruskim trzeba zawsze i wszędzie wygrywać

02.02.2007
10:04
smile
[50]

KND 60 [ Junior ]

Niedziela super, niemcy w dupe dostaną. To znaczy mam taką nadzieje bo z nimi już wygraliśmy. Trzymam kciuki za naszą reprezentacje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.