tomimar [ Pretorianin ]
Scarface - czy pogram?
mam athlona 2500+ 512 ram i Randeona 9200
Dizy [ Pretorianin ]
Nie pograsz. Blokuje cię tylko karta graficzna. Na najniższych ustawieniach na tej karcie powinno ci się ciąć jak cholera. jeśli miałbyś kartę np gf 6800 albo 7600 to grał byś prawie na full detalach bo Scarface wymaga przede wszyskim od karty graficznej.