GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Internet w Netii - ma ktos?

19.01.2007
11:33
[1]

QrKo [ Legend ]

Internet w Netii - ma ktos?

Jako ze wpadla mi w rece nowa oferta internetu w Netii, ktora jest duzo atrakcyjniejsza niz ta z TPSA, rozwazam zmiane dostawcy internetowego. W związku z tym mam kilka pytan do posiadaczy internetu w Netii (1mb/s):

1. IP - zmienne czy stale?
2. W 100% nie ma limitu, czy są jakies haczyki np. ze mozna sciagac nielimitowana ilosc danych ale tylko w nocy?
3. Jak wygląda sprawa z pingami w grach?
4. Moge miec u nich sam internet czy moze abonament telefoniczny rowniez musze placic?

Jezeli ktos ma jakies uwagi odnosnie tego providera to chętnie wysłucham.
Pozdrawiam.

19.01.2007
11:34
[2]

Thomas1994 [ Centurion ]

badziewie nie polecam miałem

19.01.2007
11:44
[3]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

1. IP - zmienne czy stale?
zmienne
2. W 100% nie ma limitu, czy są jakies haczyki np. ze mozna sciagac nielimitowana ilosc danych ale tylko w nocy?
oczywiscie, ze sa limity ( przynajmniej ja mam - 50gb )
3. Jak wygląda sprawa z pingami w grach?
mam 1,8 mb/s i mam zawsze najwyzsze pingi. W Bydgoszczy przez cale swieta praktycznie net byl nie do uzytku (sciagalo od 16 do 40 kb/s).... teraz juz sie troche poprawilo, ale nadal w okolicach 21 nie jest tak jak powinno być ( na pewno od ok. 18 do ok. 23 nie ma mowy o graniu czy ściąganiu większych plikow) Jak mialem neo to chodzilo mi o wiele,wiele lepiej ( przynajmniej zazwyczaj stabilnie) Aha, oczywiscie dzwonilem do Netii i powiedzieli mi ze sa w trakcie naprawiania (czyli oni maja cos spieprzone). Internet mam od wrzesnia i caly czas cos bylo nie tak.
4. Moge miec u nich sam internet czy moze abonament telefoniczny rowniez musze placic?
chyba musisz placic abonament, ale nie wiem...

19.01.2007
11:46
[4]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

General E'qunix -> masz internet na linii tpsa? bo jak nie to troche inna bajka...

4. Moge miec u nich sam internet czy moze abonament telefoniczny rowniez musze placic?
chyba musisz placic abonament, ale nie wiem...


phi, nie zrozumialem do konca pytania...>> mozesz miec sam internet.

19.01.2007
11:48
[5]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

neo miałem od sąsiada bo on ma TP, a ja mam Netie. Niedawno się odłączylem i jest jak jest.

19.01.2007
11:49
[6]

Attyla [ Flagellum Dei ]

Mam i'Internetię jakąśtam

1.IP - zmienne czy stale?
stałe
2. W 100% nie ma limitu, czy są jakies haczyki np. ze mozna sciagac nielimitowana ilosc danych ale tylko w nocy?
bez limitu
3. Jak wygląda sprawa z pingami w grach?
nie mam bladego pojęcia o co ci chodzi.
4. Moge miec u nich sam internet czy moze abonament telefoniczny rowniez musze placic?
możesz

19.01.2007
11:56
[7]

jamkgh [ YA RLY ]

wuhuhu to nie za ciekawie...

Moze byc masakra jak p2pkowi neokrzykacze wejda do netii i zaczna zmulac im wyjscie na swiat softem do p2p przez 24/7/30 ;---D


General E'qunix

Jaki masz teraz ping do wp i na wyspy do np. burstfire.net ? moglbys sprawdzic?

U mnie na neo wyglada to tak ->

19.01.2007
12:01
[8]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Netia z chodzącym mułem.

19.01.2007
12:05
[9]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Rano jest okey.

19.01.2007
12:08
[10]

kasztaneczuszek [ Legend ]

1. IP - zmienne czy stale?
zmienne
2. W 100% nie ma limitu, czy są jakies haczyki np. ze mozna sciagac nielimitowana ilosc danych ale tylko w nocy?
nie ma limitu
3. Jak wygląda sprawa z pingami w grach?
średnio... jak stawiam serwa to gracze narzekaja na pingi:/ ale tak to OK
4. Moge miec u nich sam internet czy moze abonament telefoniczny rowniez musze placic?
trzeba chyba miec rowniez telefon.. ale nie jestem pewien;]

19.01.2007
12:12
[11]

QrKo [ Legend ]

Widze ze zdania są podzielone.

Chodzi mi o internet na linii TP jezeli to ma jakies znaczenie.

08.02.2007
00:14
[12]

Żuraf101 [ Centurion ]

yyyy a czy ktoś powie mi o co tu chodzi??? bo ja nie wiem czy sie smiac czy plakac...---------->

08.02.2007
00:17
[13]

jamkgh [ YA RLY ]

to netia czy tp?
Jak netia to po kablach tp?
I czy z tp miales podobne cyrki? (o ile miales kiedys neo)

08.02.2007
00:20
[14]

Żuraf101 [ Centurion ]

to jest tp 512kb\s

08.02.2007
00:22
[15]

jamkgh [ YA RLY ]

Poczytaj:





Pewnie w twojej okolicy cos tp grzebie.

08.02.2007
00:26
[16]

Żuraf101 [ Centurion ]

a moze jest to wina zasmnieconego kompa?? mozliwe????

08.02.2007
00:27
smile
[17]

jamkgh [ YA RLY ]

możliwe.

08.02.2007
00:30
[18]

Żuraf101 [ Centurion ]

shit, czyli kolejny formacik...

08.02.2007
00:38
smile
[19]

jamkgh [ YA RLY ]

Może zamiast formacika pobaw sie troche w zabezpieczenie kompa.

Windowsik sobie załataj up to date



W necie krazy b.duzo exploitow, wystarczy podlaczyc niezalatanego windows do netu i w ciagu 10sekund lapiesz saseropodobne swinstwo ktore sciaga xx-g**ien i przylacza twoj komp do jakiegos botnetu.

Firewallek instalnij,
antywirusik instalnij.

Spybocika instalnij, zupdejtuj definicje i przeskanuj komp:


08.02.2007
00:41
smile
[20]

Kumavan [ child of KoRn ]

Jasna anielka. Dość już mam tych sprzecznych informacji. Wypowiedziałem umowę tepsie (512kb/s, 68 zł), bo do końca miałem jeszcze 15 m-cy. Dla nowych użytkowników co raz pojawia się jakaś promocja, a starych, wiernych, mają głęboko w poważaniu. A teraz jak czytam czwarty czy piąty wątek na ten temat na golu i pewnie piętnasty czy dwudziesty wliczając inne fora, to nabieram cholernych obaw przed Netią.

08.02.2007
00:46
[21]

Żuraf101 [ Centurion ]

antywirus\ firewall itp - wszysto jest i nawet nie tak dawno skanowalem(kaspersky 6), na spy tez. wszystko co znalazl wywalilem.....

08.02.2007
00:51
[22]

jamkgh [ YA RLY ]

To wina moze lezec po stronie tp.

Ja bym sprawdzil jeszcze dzialanie netu pod linuxem, ew. na swiezym xp (lub innym kompie).

08.02.2007
01:03
[23]

misztel [ +0,10gr! ]

Kumavan sprawa prosta - jak nie grasz w gry online to Netia jak najbardziej dla Ciebie.

08.02.2007
01:04
[24]

Żuraf101 [ Centurion ]

linuxa jeszcze długo nie rusze, a format i tak sie nalezy wiec chyba zostane przy tym drugim

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.