GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

10 najlepszych czolgow wszechczasow

18.01.2007
20:20
[1]

Misio-Jedi [ Legend ]

10 najlepszych czolgow wszechczasow

Military Channel wylonil 10 (ich zdaniem) najlepszych czolgow wszechczasow, pod uwage brano nie tylko parametry techniczne ale takze czynnik psychologiczny - a wiec czy dany czolg budzil strach.

Jak dla mnie jest to watpliwe kryterium, bo np. czolg ktory jest na pierwszym miejscu tej listy - owszem - budzil strach wielki, ale glownie z uwagi na liczebnosc, w tym kontekscie sensownosc calego "konkursu" stoi pod znakiem zapytania, bo koniec koncow - nie wiadomo wlasciwie co tu zostalo ocenione - czolg, czy potencjal przemyslowy kraju w ktorym go produkowano a wiec cala machina wojenna ?

Oczywiscie ze lista jest kontrowersyjna, jest tu paru wielkich nieobecnych.

18.01.2007
20:34
smile
[2]

Wozu [ Panzerjäger Raider ]

No to teraz wiem skąd na WP pojawiło się to samo zestawienie. Czyli, nieomalże to już było ;)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5870937&N=1

02.02.2007
12:20
smile
[3]

bcforum [ Centurion ]

marsjański antyziemski zmiażdżacz o nazwie "Inwazja1"

02.02.2007
12:24
[4]

Ward [ Senator ]

całe zestawienie jest dziwolągiem , zebrać do kupy czołgi i według jakiegoś widzimisie oceniać , żarty nic więcej
colerek89 - tak , wygrał
ale w kategorii najładniej rozprutej puszki ;->

02.02.2007
12:26
[5]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

E tam, mi to odpowiada , że nasz Rudy 102 wygrał :)

02.02.2007
13:23
[6]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Ma racje Misio, Shermana w zadnm razie nie mona bylo nazwac czolgiem dobrym. Juz predzej masowe T34, ktore do czasow pantery bylo postrachem Niemcow.

Ew. Sherman Firefly, z lepszym dzialem, ale to i tak nie bylo to.

coolerek - rudy102 to byl wlasie T34 a nie Sherman. :)

02.02.2007
13:25
[7]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

Nie znam się zbytnio na czołgach ale T-34 z uwagi na niskie koszty produkcji i dość dużą siłę ognia nie przypadkowo znalazł się na pierwszym miejscu :) Chyba :)

02.02.2007
13:29
[8]

fotodiana1 [ Chor��y ]

Nie znam się zbytnio na czołgach ale T-34 z uwagi na niskie koszty produkcji i dość dużą siłę ognia nie przypadkowo znalazł się na pierwszym miejscu :) Chyba :)

02.02.2007
13:33
smile
[9]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Mistrz Giętej Riposty - a kto powiedział ze Rudy to Sherman? T34 jest na pierwszym miejscu, no to przecież mówię, że wygrał nie?

02.02.2007
13:56
[10]

Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]

Aj, bo ja glupi czytam numery podstron od konca :) na moje usprawiedliwienie ze spalem dzis cale 3 godziny i srednią mam rozkmninke

02.02.2007
13:58
smile
[11]

twostupiddogs [ Senator ]

To jest fajny sprzęt. Co prawda nie czołg, ale jednak:

02.02.2007
14:06
[12]

Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]

Program ogladalem dosc dawno. Jestem laikiem ale wrażenie zrobiła na mnie Merkava, głównie nacisk jaki położono na ochronę załogi.

02.02.2007
14:18
[13]

laki laki laki [ Centurion ]

według mnie powinie na 1 miejscu być king tiger bo T-34 nie był aż tak dobry. a shermana bym wyrzucił z całej klasfikacji i dodał do nieopancerzonych wolnostrzelnych mało kalibrowych karabinów samobierznych. był porażką bo zamiast zrobić nowy model od początku a nie powielać ten sam błąd wiele razy

02.02.2007
14:20
[14]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Z tego co mi wiadomo to Libańce z kilku "świetnie opancerzonych Merkav" zrobili ostatnimi czasy sita.

02.02.2007
15:59
[15]

Wozu [ Panzerjäger Raider ]

A ja swojego zdania z tego wątku:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5870937&N=1
nie zmieniam. T-34 w żadnym stopniu nie zasługuje na pierwsze miejsce. Ani w klasyfikacji czołgów z IIwś, ani czołgów XX wieku.

twostupiddogs -> To bardzo ważna informacja, dobrze by było gdybyś wspomniał o tym w Kantynie :). Taki pojazd w tym rejonie, to fenomen :D.

laki laki laki -> Tygrys II w swoim finalnym wykonaniu, to była porażka jeszcze większa niż Sherman.

02.02.2007
16:07
[16]

Drackula [ Bloody Rider ]

ja uwazam ze pierwszy powinien byc Tiger. Co jak co ale ten czolg to robil postrach samym istnieniem na wrog. Ruscy to to atakowali masowo aby zniszczyc a zachodni alianci na pierwsze oznaki Tigrysow wolali lotnictwo bo bali sie wyjechac.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.