GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wam sie nie nudzi ?

16.01.2007
19:29
[1]

NBK [ Chor��y ]

Jak wam sie nie nudzi ?

Obserwuje to forum od dawien dawna, zadko pisze. Ale kilka osob zdarzylem juz zapamietac. Nie bede jechal xywkami bo i tak Ci o ktorych mowa zatrybia ze o nich chodzi. Co mnie zastanwia to fakt ze tych stalych bywalcow widze codziennie w kilku watkach w bardziej czy mniej ambitnym topicu ale zazwyczaj ich posty to dorzeranie drugiemu, sporadycznie jakas glebsza mysl im sie przez klawiature przeleje. Widze chyba tylko 1 wyjatek ktorym jest Vader, jest na tym forum od dawna a jego posty bardzo kontrastuja ze "stajlem" tego forum gdzie wieksza czesc piszacych to dzieci ;( Jednakze posty Vadera stoja moim zdaniem na wyzynach intelektualnych tego forum. Chce wiedziec czy Wy macie za duzo wolnego czasu ? czy nie macie rl life ze widze was w co drugim watku ? Jestescie uzaleznieni od tego forum ? Wielu starych bywalcow juz nie pisze, a zapewne dlatego ze obnizyl sie poziom tego dzieciowiska... Kiedy czas na Was ?

16.01.2007
19:51
[2]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

to nie jest tak jak myślisz :)

Ja właśnie za chwile sie wybieram spotkać z pewną panną i znajomymi, więc RL life mam, i to nawet na zadowalającym poziomie.
A forum? Forum to takie niegroźne uzależnienie - np. w robocie, kiedy nie ma co robić, to zamoiast bezczynnie siedzieć wejde sobie na forum i rzuce okiem na wątki, ew. gdzieś odpisze. Po pracy jak wracam do domu, to przed obiadem też nie ma za bardzo nic konstruktywnego do roboty, to zapalam winampa, sprawdzam maila i zerkam na forum. Proste i nieskomplikowane - u jest po prostu takie "moje miejsce w sieci", a potem do znajomych, na impreze, na uczelnie....

Owszem, kiedyś byo inaczej na forum - pisało sie z głową, każdy post był przemyslany i zawierał ciekawe treści - potem internet stał sie dostepny prawie dla kazdego i GOL został zalany dzieciakami, co sie śmieją, szydzą, nabijają itp itd... czemu tu sie dziwić? Mi tam to nie przeszkadza, jeśli chce znaleźć tu pomoc, to ją na pewno znajde. A na pewno już z GOLa nie odejde.
but who fuckin' cares...

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.