
EG2006_1337609 [ Chor��y ]
Czy zagram na tym PC w Crisisa?
Czy zagram na tym PC w Crisisa?
Jak tak, to na jakich detalach?
Geforce 7900gt
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual
Core Processor 3800+
2. 01 GHz 2,00 GB RAM
Tomas1987 [ Konsul ]
Pograsz i to spokojnie na średnich a może i na prawie max
A i uważam to za chwali piętstwo kompem;P
mirencjum [ operator kursora ]
Wątpliwa sprawa, raczej nie. Chociaż jeszcze nic pewnego. Podobno tylko karty z DirectX 10 i shader model 4.0.

stg+ [ Generaďż˝ ]
NIE!
Nie zagrasz.

marcin94 [ Piesiec ]
Ja też się dorzucę. Komp w sygnaturce.
P.S. Pójdzie na minimum ? :P
pioo7 [ Konsul ]
Na pewno byłoby miło gdyby graficzna obsługiwała DX10...
bonio@Jr [ Pretorianin ]
Ja myślę, że twój PC poradzi sobie z odpaleniem Crysis :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
"Wątpliwa sprawa, raczej nie. Chociaż jeszcze nic pewnego. Podobno tylko karty z DirectX 10 i shader model 4.0."
Spokojnie, na takie ograniczenia przyjdzie jeszcze czas ;) Choć ostatnie posunięcia UbiSoftu odnośnie PS3.0 w SC:DA i R6 Vegas pewnie też wiele osób zdziwiły. ;)
claudespeed18 [ zią ]
ja mysle ze taki komp na srednie raczej da rade, choc moze ledwo, ledwo
Deadwatch [ Pretorianin ]
Zagrasz raczej na średnich :)
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Ojj nie wiem... niby pracuja teraz cały czas nad optymalizacja, ale nie wiem czy bedzie tak rózowo nawet na średnich... a mzoe to ja przesadzam :)
Azazell3 [ C.O.P ]
to będzie zwykła naparzanka ;) za pewnie nacieszę się grafiką i efektami z pare godzin i pójdzie na pólke :)

_Xardas [ Pretorianin ]
Na tym kompie powinno hulać na średnich jednak ograniczeń DX10 nie przeskoczysz!!
Pietras(ATOMIC) [ Pretorianin ]
raczej na srednich
HENIO55 [ Konsul ]
stawiam na srednie :D
Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]
A co ze słabszym sprzętem - AMD Athlon 2400+, 1GB DDR400, GF6600GT. Czy mój procek będzie w stanie poradzić sobie z tą gierką? Bo reszta powinna wystarczyć do gry na minimum... :/

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]
Co ty satry ;/ saper pewnie ci tnie a gdzie dopiero Crisis ;/
Pl@ski ---> raczej tak o ile wiem twoja karta ma Shadera 3.0 więc no problem a procek no cóż...też powinien starczyć ale może sie męczyć :D

kraju92 [ Flame Alchemist ]
Na tym kompie pójdzie ci na pewno na średnich, a może i na maxa.
stg+ [ Generaďż˝ ]
aj tam, gadacie po próżnicy. Wiadomo że każda Firma dąży do tego żeby zmniejszyć wymagania gier, ale co do prawie Foto-realistycznej grafy chyba nie sądzicie że usa wam się pograć na kartach z serii GF6? Albo Radeon 9 ( do 9800 )

blackfield [ Konsul ]
wysyp proroków
na ile punktów napiszę maturę?
Andrewlee [ BFXXJ ]
Jasne, ze powinno spokojnie pojsc w trybie dx9.. na jakich ustawieniach, to juz inna sprawa :)
Agent_007 [ chomik ]
na średnich ci pójdzie

Biały_695 [ Konsul ]
Trochę więcej niż minimalne detale i średnio 25fps!!!
Dobry sprzęt!!!
SApy [ Junior ]
A czy ja sobie zagram?
Mój komp:
Sempron 2600
1 GB RAM DDR 400
Geforce 6800XT
Z góry dzieki za odpowiedz.

Bojak [ Konsul ]
SApy----> nie, przykro mi ( minimalnych nie spełniasz :( )
EG2006_1337609----> Zagrasz spokojnie :) ( co wy ludzie myślicie, że to pójdzie tylko na directx10 !?!? )
P.S---> Właśnie na takiego chce kompa sobie upgradeować, więc musi iść ;D
mich83 [ Legionista ]
Po cholere tyle osób sie pyta czy mu pójdzie gra która jeszcze nie wyszła? Jak jusz ktoś chce odpowiedzieć to niech poda wymagania jakie ma gra i każdy sobie porówna.