GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy zagram na tym PC w Crisisa?

11.01.2007
22:08
smile
[1]

EG2006_1337609 [ Chor��y ]

Czy zagram na tym PC w Crisisa?

Czy zagram na tym PC w Crisisa?
Jak tak, to na jakich detalach?

Geforce 7900gt
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual
Core Processor 3800+
2. 01 GHz 2,00 GB RAM

11.01.2007
22:11
[2]

Tomas1987 [ Konsul ]

Pograsz i to spokojnie na średnich a może i na prawie max


A i uważam to za chwali piętstwo kompem;P

11.01.2007
22:11
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Wątpliwa sprawa, raczej nie. Chociaż jeszcze nic pewnego. Podobno tylko karty z DirectX 10 i shader model 4.0.

11.01.2007
22:17
smile
[4]

stg+ [ Generaďż˝ ]

NIE!
Nie zagrasz.

11.01.2007
22:17
smile
[5]

marcin94 [ Piesiec ]

Ja też się dorzucę. Komp w sygnaturce.

P.S. Pójdzie na minimum ? :P

11.01.2007
22:20
[6]

pioo7 [ Konsul ]

Na pewno byłoby miło gdyby graficzna obsługiwała DX10...

11.01.2007
22:32
[7]

bonio@Jr [ Pretorianin ]

Ja myślę, że twój PC poradzi sobie z odpaleniem Crysis :)

11.01.2007
22:34
smile
[8]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"Wątpliwa sprawa, raczej nie. Chociaż jeszcze nic pewnego. Podobno tylko karty z DirectX 10 i shader model 4.0."
Spokojnie, na takie ograniczenia przyjdzie jeszcze czas ;) Choć ostatnie posunięcia UbiSoftu odnośnie PS3.0 w SC:DA i R6 Vegas pewnie też wiele osób zdziwiły. ;)

11.01.2007
22:50
[9]

claudespeed18 [ zią ]

ja mysle ze taki komp na srednie raczej da rade, choc moze ledwo, ledwo

11.01.2007
23:01
[10]

Deadwatch [ Pretorianin ]

Zagrasz raczej na średnich :)

11.01.2007
23:06
[11]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Ojj nie wiem... niby pracuja teraz cały czas nad optymalizacja, ale nie wiem czy bedzie tak rózowo nawet na średnich... a mzoe to ja przesadzam :)

11.01.2007
23:07
[12]

Azazell3 [ C.O.P ]

to będzie zwykła naparzanka ;) za pewnie nacieszę się grafiką i efektami z pare godzin i pójdzie na pólke :)

12.01.2007
16:41
smile
[13]

_Xardas [ Pretorianin ]

Na tym kompie powinno hulać na średnich jednak ograniczeń DX10 nie przeskoczysz!!

12.01.2007
16:43
[14]

Pietras(ATOMIC) [ Pretorianin ]

raczej na srednich

spoiler start

spoiler stop

12.01.2007
16:45
[15]

HENIO55 [ Konsul ]

stawiam na srednie :D

12.01.2007
17:10
[16]

Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]

A co ze słabszym sprzętem - AMD Athlon 2400+, 1GB DDR400, GF6600GT. Czy mój procek będzie w stanie poradzić sobie z tą gierką? Bo reszta powinna wystarczyć do gry na minimum... :/

12.01.2007
18:29
smile
[17]

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]

Co ty satry ;/ saper pewnie ci tnie a gdzie dopiero Crisis ;/
Pl@ski ---> raczej tak o ile wiem twoja karta ma Shadera 3.0 więc no problem a procek no cóż...też powinien starczyć ale może sie męczyć :D

12.01.2007
18:45
smile
[18]

kraju92 [ Flame Alchemist ]

Na tym kompie pójdzie ci na pewno na średnich, a może i na maxa.

12.01.2007
18:51
[19]

stg+ [ Generaďż˝ ]

aj tam, gadacie po próżnicy. Wiadomo że każda Firma dąży do tego żeby zmniejszyć wymagania gier, ale co do prawie Foto-realistycznej grafy chyba nie sądzicie że usa wam się pograć na kartach z serii GF6? Albo Radeon 9 ( do 9800 )

12.01.2007
18:52
smile
[20]

blackfield [ Konsul ]

wysyp proroków

na ile punktów napiszę maturę?

12.01.2007
19:06
[21]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Jasne, ze powinno spokojnie pojsc w trybie dx9.. na jakich ustawieniach, to juz inna sprawa :)

12.01.2007
19:17
[22]

Agent_007 [ chomik ]

na średnich ci pójdzie

12.01.2007
19:23
smile
[23]

Biały_695 [ Konsul ]

Trochę więcej niż minimalne detale i średnio 25fps!!!
Dobry sprzęt!!!

02.02.2007
19:00
[24]

SApy [ Junior ]

A czy ja sobie zagram?
Mój komp:
Sempron 2600
1 GB RAM DDR 400
Geforce 6800XT
Z góry dzieki za odpowiedz.

04.02.2007
17:52
smile
[25]

Bojak [ Konsul ]

SApy----> nie, przykro mi ( minimalnych nie spełniasz :( )
EG2006_1337609----> Zagrasz spokojnie :) ( co wy ludzie myślicie, że to pójdzie tylko na directx10 !?!? )

P.S---> Właśnie na takiego chce kompa sobie upgradeować, więc musi iść ;D

04.02.2007
18:00
[26]

mich83 [ Legionista ]

Po cholere tyle osób sie pyta czy mu pójdzie gra która jeszcze nie wyszła? Jak jusz ktoś chce odpowiedzieć to niech poda wymagania jakie ma gra i każdy sobie porówna.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.