lo0ol [ Jónior ]
War Rock - gra ktos ?
Oficialna strona:
Wg GOLa: https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=6432
Jezeli sie chcecie cos wiecej dowiedziec to linki powyzej. I krotkie pytanie: Gra ktos?
// gra jest calkowicie darmowa
lo0ol [ Jónior ]
~ b33p ~
lo0ol [ Jónior ]
ostatni up
nikt nie gra ? :D

szarzasty [ rammsteinick ]
kiedyś chciałem zacząć ale nie wyszlo. dobre to chociaż?? to taki quake w realiach dzisiejszych czy gra nastawiona bardzie na taktyke i współprace między graczami??
lo0ol [ Jónior ]
coz sam duzo o tym niepowiem bo dopiero wczoraj possalem i gralem okolo 40 minut ale hmm
taktyka w teamie sie przydaje (mimo tego nie zauwazylem zadnej wspolpracy na ffa na ktorym gralem), jezeli chodzi o system strzelania to rozrzut pociskow przy serii jest dosc maly (nic a la CS)
jezeli chodzi o pojazdy jakimi da sie poruszac to mozna wchodzic we wszystko co stoi na mapie (motory, samoloty, helikoptery, czolgi, jeepy, dzialka, lodzie, dzialka itd.)
pio9a PL [ Legionista ]
nie dawno co ściąglem i gram nawet niezłe
czekers [ make love not war ]
ściągam, ciekawe co z tego będzie, dużo kumpli z Xfire w to gra...

hardkiller [ Junior ]
A ja mam już 4 lvl i 17%. Naginam ostro, ale nie moge grać na dużych mapach bo mi net siada !!!!
Jak chcesz to moge z toba pograc lo0ol. Odp.
pecet007 [ Talk to the claw ]
Kiedyś grałem z 3-4 miesiące temu, ale obecnie mam wywalone z dysku ;] doszedłem w sumie tylko do 2 levela i mnie znudziło, ale jak już tak przypomnieliście to może zainstaluję w najbliższym czasie ;p
wornock [ Generaďż˝ ]
Ja gram!!! Teraz mam przerwę bo mi się karta graficzna spaliła i mam zastępczą :(
Bardzo fajna gierka
Pr0Gh0sT [ Konsul ]
Wole pograć w Battlefielda:P