GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemik z odczytem z CD - Winamp zacina

09.01.2007
18:46
smile
[1]

Qri$ [ Konsul ]

Problemik z odczytem z CD - Winamp zacina

Mam mały problemik z kompem kolegi. W czasie, gdy komp czyta dane z płyty (muzykę / instaluje coś itp.) Winamp zaczyna bardzo brzydko charczeć. Nie jest to efekt spowolnienia, wszystko inne działa OK, Ramu też jest pod dostatkiem.. Czy to wina czytnika DVD, czy jeszcze czegoś innego?

09.01.2007
18:50
[2]

__slim_sas__ [ Pretorianin ]

Wyczyść czytnik DVD, może pomoże.

09.01.2007
19:57
[3]

Qri$ [ Konsul ]

Może jakieś inne pomysły? Prócz wymiany napędu?

09.01.2007
19:59
[4]

Buby [ Perfekt ]

Reinstall Winampa ?

A tak na serio, to niestety, winamp potrafi przyciąć w dość "dziwnych" momentach i to dość losowo (jak sytuacja wymieniona przez Ciebie)

Zwykle tak się dzieje, gdy komp już troche nie wyrabia (może jest za mocno nagrzany?)

09.01.2007
20:09
[5]

Qri$ [ Konsul ]

Nie, na pewno wyrabia. To jest nowy komp, 2GB ramu, C2D.. Może z dwa miesiące dopiero działa, więc Windows raczej też jest świeży. Temperatury są niskie..

01.02.2007
16:02
[6]

Qri$ [ Konsul ]

Właśnie postawiłem na nogi kompa kolegi i mam ten sam problem. Świeży Windows, 30minut temu zainstalowany. Wszystko cacy, tylko przy odczycie z CD Winamp koszmarnie spowalnia. Ma ktoś jakiś pomysł, co to?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.