
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
Gra towarzyska dla dzieci. Polecam!

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Hehe trzeba dzieci na podwórku nauczyć :D

Hawkman [ Pretorianin ]
hahahaha, nie mogę ! Gdzie to jest napisane ? Pewnie Fakt hehe.

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]
No, nareszcie cos mi poprawilo humor!
mons [ Generaďż˝ ]
:D

ut3ek [ Legionista ]
omg :) nie ma to ja malo brutalna gra dla najmlodszych....a mowia ze GTA jest brutalne:P hahah
gromusek [ Piwa dajcie ! ]
ROTFL :P kto zagra ? :P

gofer [ ]
to osoba ta jest świnią i odpada

Dment [ Junior ]
To chyba z wyborczej :D przynajmniej wygląda tak z tego świstka

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
:-)
Qbaa [ Senator ]
dobra, ustawcie się, a ja kręcę :)
..::: PoLLy :::.. [ Pretorianin ]
no coż.... :)

Him [ Transilvanian Hunger ]
zajebiste

Marcio [ Bleeee ]
LOL

Jamkonorek [ California rest in peace ]
Naprawdę trzeba byc łomnym xD

peterkarel [ KochamDzaste ]
buahaha ostre :D ide pograc w to z kolegami :D

wysia [ Generaďż˝ ]
LOL:) Mocne.

hilander [ ]
Doskonałe !