
EasyInternetCafe [ Konsul ]
Najlepsza walka K1
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
trochę dziwne...koleś nie dostał mocno (jak na boksera) ale w skroń i to mogło spowodować upadek. A jak widać był rozluźniony i zaskoczony uderzeniem...
albz74 [ Legend ]
dostał w splot słoneczny - nokaut.

Arczens [ Legend ]
albz74 => Czy tam pol metra nad splotem w tak zwany ryj ;)
albz74 [ Legend ]
splot jest przecież między innymi na szczęce - chyba że nie ma ?
Pl@ski [ Zadeklarowany Abstynent ]
Nie no, urocze, takie walki to ja rozumiem... :D
Arczens [ Legend ]
albz74 => Splot słoneczny jest zaraz pod mostkiem :)
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
Wiecie co mnie cieszy? Że ktoś szybciej przegrywa w walkach niż Andrju :)

Pamir [ Generaďż˝ ]
Heh... dobre :)

stanson [ Szeryf ]
To jest lepsze:
albz74 [ Legend ]
arczens- prawda. Nie mogę odnaleźć nazwy tego splotu nerwowego który jest mniej więcej na zgięciu żuchwy - w czasie transmisji bokserskich często mówili o nim słoneczny ale masz rację- słoneczny jest niżej.
Lukis17 [ Poznańska Pyra ]
stanson ---> ta bomba na koncu świetna :)

pablo397 [ sport addicted ]
obydwa filmiki niezle

Grucha [ Generaďż˝ ]
Nic dziwnego, że szczególnie ten drugi daje czadu - to przecież sam Jerome Le Banner aka Geronimo :)