
ZgReDeK [ Team Delta clan ]
Problem ze sterownikami - komp nie widzi urządzeń USB.
Ostatnio wymuszonej instalacji naprawczej Windy moj kochany komputer nie widzi żadnych urządzeń podłaczanych pod USB -- pamięć flash, aparat cyfrowy etc nie widzi także jednego z Cd-ów.
Nie mogę także reinstalować sterowników do płyty głownej - instalka wogle sie nie odpala.
Czy istnieje inne wyjście z tej sytuacji oprócz format C: ??
Super Kotlet [ Schabowy ]
A masz service pack'a 2?
ZgReDeK [ Team Delta clan ]
SP 1
Instalka SP2 cos da?
wysia [ Generaďż˝ ]
Nie zaszkodzi..
mirencjum [ operator kursora ]
Może zobacz w menadżer urządzeń, czy masz jakieś żółte znaki.
ZgReDeK [ Team Delta clan ]
Jakaś lipa ze sterownikami musi być :| których nie moge nawet reinstalować
Zainstaluje SP2 może pomoże
pawcio005 [ Pretorianin ]
ee tam instalacja. Najlepszy zawsze byl format. Zaintaluj widne jeszcze raz i dopiero w tedy zainstaluj SP2