GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze sterownikami - komp nie widzi urządzeń USB.

07.01.2007
16:57
smile
[1]

ZgReDeK [ Team Delta clan ]

Problem ze sterownikami - komp nie widzi urządzeń USB.

Ostatnio wymuszonej instalacji naprawczej Windy moj kochany komputer nie widzi żadnych urządzeń podłaczanych pod USB -- pamięć flash, aparat cyfrowy etc nie widzi także jednego z Cd-ów.
Nie mogę także reinstalować sterowników do płyty głownej - instalka wogle sie nie odpala.
Czy istnieje inne wyjście z tej sytuacji oprócz format C: ??

07.01.2007
17:03
[2]

Super Kotlet [ Schabowy ]

A masz service pack'a 2?

07.01.2007
17:06
[3]

ZgReDeK [ Team Delta clan ]

SP 1

Instalka SP2 cos da?

07.01.2007
17:07
[4]

wysia [ Generaďż˝ ]

Nie zaszkodzi..

07.01.2007
17:08
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Może zobacz w menadżer urządzeń, czy masz jakieś żółte znaki.

07.01.2007
17:21
[6]

ZgReDeK [ Team Delta clan ]

Jakaś lipa ze sterownikami musi być :| których nie moge nawet reinstalować
Zainstaluje SP2 może pomoże

07.01.2007
17:40
[7]

pawcio005 [ Pretorianin ]

ee tam instalacja. Najlepszy zawsze byl format. Zaintaluj widne jeszcze raz i dopiero w tedy zainstaluj SP2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.