GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

przepis na kanapkę z kurczakiem

07.01.2007
13:15
[1]

Bemek [ Junior ]

przepis na kanapkę z kurczakiem

Chciałbym was się zapytać jaką najlepszą kanapkę jedliście z kurczakiem i żebyście podali przepis bo poszukuje jakiegoś dobrego przepisu :D :D :D zapraszam do wypowiedzi na ten temat :D pozdrawiam

07.01.2007
13:18
smile
[2]

Mazio [ Mr Offtopic ]

- wybierasz przyjacielskiego kurczaka,
- siadasz obok niego na grzędzie,
- dzielisz się kanapką

kurczaki to uwielbiają

07.01.2007
13:19
[3]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

- kroisz chleb
- smarujesz masłem/margaryną
- dodajesz na nią co chcesz

Reszta tak jak u Mazia ;)

07.01.2007
13:22
smile
[4]

Arczens [ Legend ]

Ostatnio jadam takie w Subwayu :)

Pieczywo parmezan - oregano, dwa rodzaje sera i to do pica zaby sie zapieklo. Potem grilowana piers z kurczaka, pomidor, ogorek, papryka surowa, papryka konserwowa ostra, cebula czerwona, czarne oliwki, przyprawy, sos 1000 wysp i chrzanowy. Opcjonalnie mozna dodac pieczony boczek ;)

07.01.2007
13:32
[5]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

Najlepszą kanapkę z kurczakiem jadłem na Tegel International w Berlinie. Taka typowa, trójkątna "lotnicza" kanapa z białego pieczywa. Sekret tkwił w przepysznym wkładzie - kurak w sosie curry z brzoskwiniami. Mniam! Niestety, od 2 lat nie ma jej już w ofercie cateringu Lufthansy, a co za tym idzie - zniknęła z lotniska..

07.01.2007
13:47
[6]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

ty na dole kurczak na gorze, jeszcze ktos na kurczaka i jest kanapka

07.01.2007
13:49
[7]

ronn [ moralizator ]

Fakt, ze w Subwayu sa niezle, ale dosyc drogie. Grunt, to nie przesadzac tam ze skladnikami. Na poczatku chcialem prawie wszystko i wychodzilo to strasznie nijakie. Pozniej ograniczylem ilosc skladnikow do minimum i kanapki byly swietne (szczegolnie ta wloska z salami, w bulce z przyprawami)

07.01.2007
13:50
smile
[8]

siwCa [ Legend ]

Arczens, nie lubię jeść w Subwayu. ZAWSZE jak tam byłem brałem dużą kanapkę, bo myślałem, że małą się w ogóle nie najem. Po czym jadłem 3/4 i myślałem, że zwróće taki byłem nażarty :)


Pieczywo, kurczak, majonez, ogórek konserwowy. - Smaczne :)

BTW, dalej Subway jest tylko w Gdańsku czy gdzieś jeszcze otworzyli ?

07.01.2007
13:51
[9]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

siwCa -> jest w Wawie w centrum napewno

07.01.2007
13:55
[10]

piokos [ Malpa w czerwonym ]

w Warszawie koło Forum jest chyba ale nigdy tam nie byłem (a, i w galerii mokotów)

07.01.2007
14:02
[11]

BBC BB [ Leg End ]

siwCa - a w Gdańsku gdzie? W Manhattanie czy w Madisonie jest?

07.01.2007
14:08
smile
[12]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Ja jadam kurczaka smażonego na patelni. A pieczywkiem sobie tylko przygryzam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.