GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DBL są fani ?

07.01.2007
13:00
[1]

|kszaq| [ TAU Vitoria ]

DBL są fani ?

No właśnie czy są fani naszej rodzimej ligi koszykówki ?
Dziś mecz BOT Turów- Śląsk Wrocław a na forum cisza...

07.01.2007
13:18
[2]

Zeus1990 [ Konsul ]

ja za śląskiem jestem oczywiście
a przy okazji - jest transmisja na tvp3 ?
jak tak to będe oglądał

07.01.2007
13:21
[3]

wornock [ Generaďż˝ ]

Zawsze i wszędzie Polpharma najlepsza będzie!


Polpharma vs Czarni Słupsk 88:73

07.01.2007
13:23
smile
[4]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Oczywiscie ze sa fani ;). Transmisja jest o 15 na TV 4 :). Ja jestem za Slaskiem oczywiscie, bo jakby moglo byc inaczej :).

07.01.2007
13:27
[5]

Łyczek [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5432811

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.