|kszaq| [ TAU Vitoria ]
DBL są fani ?
No właśnie czy są fani naszej rodzimej ligi koszykówki ?
Dziś mecz BOT Turów- Śląsk Wrocław a na forum cisza...
Zeus1990 [ Konsul ]
ja za śląskiem jestem oczywiście
a przy okazji - jest transmisja na tvp3 ?
jak tak to będe oglądał
wornock [ Generaďż˝ ]
Zawsze i wszędzie Polpharma najlepsza będzie!
Polpharma vs Czarni Słupsk 88:73

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]
Oczywiscie ze sa fani ;). Transmisja jest o 15 na TV 4 :). Ja jestem za Slaskiem oczywiscie, bo jakby moglo byc inaczej :).
Łyczek [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5432811