GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Far Cry pomocy!

07.01.2007
11:26
[1]

Szczur_ek [ Pretorianin ]

Far Cry pomocy!

Robie pierwszą misje kradne tego łazika z bazy moich przeciwników i mam tym łazikiem dojechać do lotniskowca tylko nie wiem gdzie jest ten lotniskowiec. PROSZE POWIEDZCIE MI GDZIE JEST TEN LOTNISKOWIEC I JAK MAM DO NIEGO DOJECHAĆ

07.01.2007
11:29
[2]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Z tego co pamiętam, do samego lotniskowca nie możesz dojechać. Jak się rozwaliło wszystkich w okolicy i pojechało przed siebie była następna misja... Ale mogę się mylić.

07.01.2007
11:33
[3]

Misiaty [ Konserwatywny liberał ]

Trzeba jechac... cały czas prosto :) Nie da się zgubic, pojedziesz dalej drogą, potem plażą a na końcu będzie lotniskowiec. Po drodze musisz uważać na wyrzutnie rakiet i łaziki.

07.01.2007
11:57
smile
[4]

bart-2 [ Konsul ]

A na "kompasie" w dolnym lewym rogu nie masz punktu gdzie iść ? :)

07.01.2007
11:58
[5]

wielkimistrz [ Pretorianin ]

Jak dostaniesz łazika najlepiej pozabijaj wszystkich wrogów na mapie i szukaj. Jedź ścieżką przy plaży i tam nie daleko jest statek, w który trzeba wpłynąć od dołu. Na tym statku jest dużo wrogów, więc musisz szybkosc wpłynąć pod niego.

07.01.2007
12:07
[6]

wilqu [ Pretorianin ]

Ja tam wciąż jechałem tą drużką od 1 bazy aż dojechałem do skarpy - znaczy się spadłem(pięknie to wygląda)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.