Szczur_ek [ Pretorianin ]
Far Cry pomocy!
Robie pierwszą misje kradne tego łazika z bazy moich przeciwników i mam tym łazikiem dojechać do lotniskowca tylko nie wiem gdzie jest ten lotniskowiec. PROSZE POWIEDZCIE MI GDZIE JEST TEN LOTNISKOWIEC I JAK MAM DO NIEGO DOJECHAĆ
Kolczes [ I Love Quiet ]
Z tego co pamiętam, do samego lotniskowca nie możesz dojechać. Jak się rozwaliło wszystkich w okolicy i pojechało przed siebie była następna misja... Ale mogę się mylić.
Misiaty [ Konserwatywny liberał ]
Trzeba jechac... cały czas prosto :) Nie da się zgubic, pojedziesz dalej drogą, potem plażą a na końcu będzie lotniskowiec. Po drodze musisz uważać na wyrzutnie rakiet i łaziki.

bart-2 [ Konsul ]
A na "kompasie" w dolnym lewym rogu nie masz punktu gdzie iść ? :)
wielkimistrz [ Pretorianin ]
Jak dostaniesz łazika najlepiej pozabijaj wszystkich wrogów na mapie i szukaj. Jedź ścieżką przy plaży i tam nie daleko jest statek, w który trzeba wpłynąć od dołu. Na tym statku jest dużo wrogów, więc musisz szybkosc wpłynąć pod niego.
wilqu [ Pretorianin ]
Ja tam wciąż jechałem tą drużką od 1 bazy aż dojechałem do skarpy - znaczy się spadłem(pięknie to wygląda)