
wolfen3741 [ Herr Oberst ]
Problem z archwium RAR
Mam pewien problem, otóż ściągnąłem 2 archiwa rar po 90 kilka mega (od razu mówię, że nie wiem czy jest to jedno archiwum podzielone na 2 czy dwa oddzielne mają nazwy xxx.part 1 i xxx.part 2), ale mam problem z dostaniem się do środka. Jak próbuję wejść do pojedynczego archiwum to po podaniu hasła wywala mi błąd "No argument for format "%s". Natomiast jeśli staram się scalać pliki to wywala, że CRC jest niepoprawny or sth. Teoretycznie mogę zajrzeć do archiwum z Nortona , ale pokazuje tylko pusty folder (drugie tak samo). Wie ktoś o co może tutaj biegać?

wolfen3741 [ Herr Oberst ]
OK już wszystko zrobione sorki za kłopot, trzeba było ściągnąć lepszy program archiwizujący :).