GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hypercam a dźwięk?

07.01.2007
00:35
smile
[1]

WTF? [ Pretorianin ]

Hypercam a dźwięk?

Witam.

Mam taki mały problem z programem Hypercam.

Jak ustawić, by program nazywał dźwięk z komputera? Bo jak ustawiam "Record Sound", to nagrywa mi tylko to dźwięk z mikrofonu, który mam tylko w słuchawkach i kamerce.

A jak zrobić, by dźwięk był nagrywany ten lecący z głośników?

Bardzo proszę o pomoc:)

07.01.2007
01:06
[2]

WTF? [ Pretorianin ]

up

07.01.2007
01:57
[3]

KhRON [ Dominus Mortis ]

klikasz na "głośniczek", który masz obok systemowego zegarka
opcje -> właściwości
zaznaczasz "nagrywanie"
zaznaczasz pole "zaznacz"* przy "stereo mix" (albo podobnie brzmiącym)

___
*) nie moja wina że masło jest maślane :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.