
WTF? [ Pretorianin ]
Hypercam a dźwięk?
Witam.
Mam taki mały problem z programem Hypercam.
Jak ustawić, by program nazywał dźwięk z komputera? Bo jak ustawiam "Record Sound", to nagrywa mi tylko to dźwięk z mikrofonu, który mam tylko w słuchawkach i kamerce.
A jak zrobić, by dźwięk był nagrywany ten lecący z głośników?
Bardzo proszę o pomoc:)
WTF? [ Pretorianin ]
up
KhRON [ Dominus Mortis ]
klikasz na "głośniczek", który masz obok systemowego zegarka
opcje -> właściwości
zaznaczasz "nagrywanie"
zaznaczasz pole "zaznacz"* przy "stereo mix" (albo podobnie brzmiącym)
___
*) nie moja wina że masło jest maślane :)