GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak przerobić

07.01.2007
00:13
[1]

LooreNz [ Creators ]

Jak przerobić

Otóż jak przerobić zdjęcie z formatu jpeg na format jpg. Prosze o pomoc

07.01.2007
00:16
[2]

Gibon91 [ @ ]

zmienić nazwę? toż to to samo... (tak mi się wydaję)

07.01.2007
00:17
smile
[3]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Jaja sobie robisz? Jeżeli nie to jest taki magiczny sposób, ale żeby niektórym oczy nie zbielały opiszę go w spoilerze:

spoiler start
Ustawiasz w windowsie pokazywanie rozszerzeń wszystkich plików, klikasz prawym przyciskiem na danego JPEGa, wybierasz "Zmień nazwę" i... wymazujesz "e" w rozszerzeniu. Trudne, nie?
spoiler stop

07.01.2007
00:17
[4]

Ace_2005 [ The Summer ]

To dokładnie to samo.

07.01.2007
00:25
[5]

LooreNz [ Creators ]

DEXiu guzik to daje. Jak daje właściwości to tam jest.
Typ pliku: obraz JPEG.

07.01.2007
00:27
smile
[6]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Bo to jest to samo!!!
Podobna (choć w tym przypadku już nieco większa) jest różnica między HTM a HTML

07.01.2007
00:29
[7]

LooreNz [ Creators ]

ale ja potrzebuje umieścic w pewnym miejscu zdjęcia, i pisze mi ze prosze zmienic na format jpg

07.01.2007
00:33
[8]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Więc umieść gdzie indziej. Badziewie nie umie sobie poradzić z poprawnym rozpoznaniem formatu to ma problem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.