
O Rly? [ Junior ]
O Rly? [1]
O Rly? Co tu więcej mówić. Znajdujcie fajne fotki i w paincie dopisujcie "O Rly?" Potem wstawiajcie na stronke ;) Jeśli takie cuś było to powiedzcie :)
Tu macie już jedną gotową galerie "O Rly?" ->
jajko w imadle [ Pretorianin ]
mam takich fotek na kompie z 60... tylko po co to komu jak na googlach jest wszystko?
EDIT
Aniek--> w sensie że pod -=]o[=-? a kliknij w link obok moejgo nicka

O Rly? [ Junior ]
Bo można zrobić nowe ;) Nie wpadłeś na to?
N00ne -> to samo ;) Można zrobić nową galerie i wrzucić do google ;)
Aniek [ Mr Devil ]
jajko w imadle --> czemu nie piszesz pod ksywką 'lol'?
N00ne [ Pretorianin ]
R1D [ Pretorianin ]
=====>
Molpi [ Mocny w literkach ]
Ale po co?
Adamek19 [ Pretorianin ]
takich na googlach nieznajdziecie
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
morph_eus [ Konsul ]
To zastał mój kumpel jak wrocił do domu :P
InsicT [ Konsul ]
O rly pack ze stronki hctkko(a?)
armia [ Scyzoryk ]
Ma ktos moze ten obrazek co taki gosciu sie za zeby trzyma i pisze OMFG?

alpha4175 [ Jeep Driver ]
--> O Rly?

alpha4175 [ Jeep Driver ]
> O RLY?
rethar [ Staszek Szybki !est ]
<------- O RLY?