
SirZawisza [ Konsul ]
Siec przez USB lub port LPT ?? POMOC
tak jak w temacie wiecei jak stworzyc taka siec przez kabel LPT miedzy dwoma kompami ?
SirZawisza [ Konsul ]
^up
moze ktos wie ??
Drozdi [ Żunior ]
prawdopodnie tutaj znajdziesz rozwiązanie tutaj https://forum.gry-online.pl/forum_post.asp?tid=2258&tpage=1 albo tutaj
pozdrawiam
SirZawisza [ Konsul ]
^UP
niestey nic nie ma przydatnego :(
Drozdi [ Żunior ]
yyy to jeśli chodzi o połączenie USB
z rozpędu nie ten link i czas na "edit" sie skończył.
nie wiem w sumie co rozumiesz pod pojęciem sieć przez usb. Ale chyba ten link powinien być dobry.

SirZawisza [ Konsul ]
ale skad ja wezme te uzadzenie USB
Drozdi [ Żunior ]
prawdopodobnie trzeba by kupić. Nie wiem czego oczekujesz, że napisze Ci jak połączyć dwa komputery pudełkiem zapałek z dodatkiem kleju?
SirZawisza [ Konsul ]
nie poprostu pytam sie jak utworzyc polonczenie sieciowe za pomoca kalbla LPT i nic wiecej