GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Siec przez USB lub port LPT ?? POMOC

06.01.2007
22:53
smile
[1]

SirZawisza [ Konsul ]

Siec przez USB lub port LPT ?? POMOC

tak jak w temacie wiecei jak stworzyc taka siec przez kabel LPT miedzy dwoma kompami ?

06.01.2007
23:08
[2]

SirZawisza [ Konsul ]

^up


moze ktos wie ??

06.01.2007
23:13
[3]

Drozdi [ Żunior ]

prawdopodnie tutaj znajdziesz rozwiązanie tutaj https://forum.gry-online.pl/forum_post.asp?tid=2258&tpage=1 albo tutaj

pozdrawiam

06.01.2007
23:28
[4]

SirZawisza [ Konsul ]

^UP



niestey nic nie ma przydatnego :(

06.01.2007
23:47
[5]

Drozdi [ Żunior ]

yyy to jeśli chodzi o połączenie USB
z rozpędu nie ten link i czas na "edit" sie skończył.

nie wiem w sumie co rozumiesz pod pojęciem sieć przez usb. Ale chyba ten link powinien być dobry.

06.01.2007
23:50
smile
[6]

SirZawisza [ Konsul ]

ale skad ja wezme te uzadzenie USB

06.01.2007
23:55
[7]

Drozdi [ Żunior ]

prawdopodobnie trzeba by kupić. Nie wiem czego oczekujesz, że napisze Ci jak połączyć dwa komputery pudełkiem zapałek z dodatkiem kleju?

07.01.2007
00:04
[8]

SirZawisza [ Konsul ]

nie poprostu pytam sie jak utworzyc polonczenie sieciowe za pomoca kalbla LPT i nic wiecej

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.