GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kiążki gier Blizzard

06.01.2007
22:24
smile
[1]

lorak118 [ Legionista ]

Kiążki gier Blizzard

Hej ludzie co myślicie o książkach gier blizzard-prosze o komentarz
Diablo-Dziedzictwo Krwi, Czarna Droga, Królestwo Cienia, Pajęczy Kiężyc
StarCraft-Nim Zapadnie Ciemność, Krucjata Liberty'Ego, W cieniu Xel'nagi
Warcraft-Władca Klanów, Ostatni Strażnik, Dzień Smoka, Studia Wieczności
World of Warcraft-Krąg Nienawiści

07.01.2007
10:00
[2]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

No nie jest to literatura najwyższych lotów. Swego czasu przeczytałem po pierwszym tomie z każdej serii. Stosunkowo najlepiej wypadł "Dzień smoka", takie sprawnie napisane czytadło. "Krucjata Liberty'ego" to zapis kampanii z gry, nie dziękuję. Dla fanów starcrafta. A "Dziedzictwo krwi" to jakaś kompletna porażka, nudne i bez sensu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.