
lorak118 [ Legionista ]
Kiążki gier Blizzard
Hej ludzie co myślicie o książkach gier blizzard-prosze o komentarz
Diablo-Dziedzictwo Krwi, Czarna Droga, Królestwo Cienia, Pajęczy Kiężyc
StarCraft-Nim Zapadnie Ciemność, Krucjata Liberty'Ego, W cieniu Xel'nagi
Warcraft-Władca Klanów, Ostatni Strażnik, Dzień Smoka, Studia Wieczności
World of Warcraft-Krąg Nienawiści
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
No nie jest to literatura najwyższych lotów. Swego czasu przeczytałem po pierwszym tomie z każdej serii. Stosunkowo najlepiej wypadł "Dzień smoka", takie sprawnie napisane czytadło. "Krucjata Liberty'ego" to zapis kampanii z gry, nie dziękuję. Dla fanów starcrafta. A "Dziedzictwo krwi" to jakaś kompletna porażka, nudne i bez sensu.