GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zmiana glosu na skype- jak?

06.01.2007
22:18
[1]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Zmiana glosu na skype- jak?

Witam!

Zastanawiam sie jak moge zmienic gros na skype, da sie tak zrobic?

06.01.2007
22:20
smile
[2]

Adamek19 [ Pretorianin ]

A co chcesz udawac napalonego wojtusia ktory tez ma 12 lat i Chetnie Cie pozna....?!

06.01.2007
22:22
[3]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Adamek juz jednego bana dostałes chcesz drugiego??

k2o musiałbym miec jakis syntezator przez który by głos przechodził...ciezka sprawa chyba

06.01.2007
22:24
smile
[4]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Porwałeś kogoś :)?

Syntezatorem mowy :)

06.01.2007
22:25
[5]

N00ne [ Pretorianin ]

WY29 ===> forum to nie podwórko...



proszę powinien działać.



ten chyba inny jest.

06.01.2007
22:25
[6]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Paradox---> ta porwalem, ale zapomnialem ze musze potem zadzwonic i nie zmienie glosu

06.01.2007
22:25
smile
[7]

Adamek19 [ Pretorianin ]

Lukis17 >> OCzym wogole mowisz ;>

N00ne>> niestety tym sie nie nabawi chlopak za free... ;] program szajs

06.01.2007
22:29
[8]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

N00ne--> a cos darmowego?

06.01.2007
22:30
[9]

N00ne [ Pretorianin ]



tu są chyba darmowe jakieś.


WY29 ====> Niestety pisanie https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5804882&N=1 Przyniesie Ci 100% Bana...

06.01.2007
22:42
smile
[10]

N00ne [ Pretorianin ]

k2o ====> i jak działa?

06.01.2007
22:46
[11]

stg+ [ Generaďż˝ ]

I ja też napisze!

06.01.2007
22:47
[12]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

jakos nie moge znalesc tego czego szukam

06.01.2007
22:49
[13]

N00ne [ Pretorianin ]

Sprecyzuj czego więc szukasz... Niektóre z ty programów odpalone w tle prawdopodobnie będą mutowały głos.

06.01.2007
22:51
[14]

stg+ [ Generaďż˝ ]

a nie mozna jakos podpiac IVOne pod skype?chyba gdzies to widziałem.

06.01.2007
22:52
[15]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Chce taki program w którym sobie ustawie jaki glos ma byc cieki gruby, kobiety itd.

06.01.2007
23:00
[16]

stg+ [ Generaďż˝ ]

Czy chodzi o coś na podobę konwertera i modulatora mowy tak? Np. taki jaki się używa kiedy policjanci zdają raport z włamania terrorystycznego w mediach, gdzie głos jest taki jednostajny i bez uczuć i wogóle.

06.01.2007
23:05
[17]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Ja mowie do mikrofonu a jak ktos mnie slucha to slyszy calkiem inny glos moze byc to byle jaki glos tylko nie dziecinny bo nikt nie uwierzy ze kogos porwalem ;p

06.01.2007
23:14
[18]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

up

06.01.2007
23:35
[19]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Ej... spieszy mi sie bo zwlekam z tym dzwonieniem i chyba tam rodzina tego psa sie niecierpliwi tego co porwalem ;p

07.01.2007
00:37
[20]

Qbaa [ Senator ]

As Fast As Possible Audio DSP

zaznaczasz np Pitch, zwiększasz, Start i mówisz
nie wiem jednak, czy zadziała to ze Skype. spróbować można, jest darmowy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.