GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzieci, nie palcie marihuany! :)

06.01.2007
21:59
smile
[1]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Dzieci, nie palcie marihuany! :)

...ale powaznie mowie. NIE

06.01.2007
22:01
[2]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Rozumiem, że przed chwilą próbowałeś:P

06.01.2007
22:01
[3]

N00ne [ Pretorianin ]

yyyyyy jaki jest cel tego wątku?

06.01.2007
22:01
smile
[4]

Garbizaur [ Legend ]

a świstak siedzi i zawija...

06.01.2007
22:01
smile
[5]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

O :) Chyba za dużo reggae, co Sir Klesk?
Pozdrawiam pozytywnego Towarzysza.

06.01.2007
22:01
[6]

mycha921 [ Potępiony ]

yyyyyyy ?


WoW wszyscy w 1 min ? Cool !

06.01.2007
22:01
[7]

Pietras(ATOMIC) [ Pretorianin ]

oj oj ktos tu ma korbe:)

06.01.2007
22:02
[8]

egilson [ Konsul ]

a co to wogole ta tajemnicza marychuana :p z czym to sie je ?

co do swiastaka ,siedzi ale za to ze wiewiorka byla nieletnia :d

06.01.2007
22:02
smile
[9]

Obscure [ ExcalibuR ]

WoW nie bede palił moze byc?

06.01.2007
22:02
smile
[10]

req_ [ has aides ]

Sir, a przede wszystkim: NIE WCHODŹCIE NA FORUM ;))

06.01.2007
22:03
[11]

Buby [ Perfekt ]

Chyba, że....



Link? ?? ???

06.01.2007
22:04
smile
[12]

Conroy [ Dwie Szopy ]

"Drugs are bad because if you do drugs you're a hippie and hippies suck. "

Ja tam wolę sobie kupić pół litra :)

06.01.2007
22:05
[13]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Nie chciałem nigdy spróbować i nie zamierzam.

06.01.2007
22:05
smile
[14]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

Conroy ----> co za fajne skinowskie hasełko ;] czyje to?


<---- hehe :D south park

06.01.2007
22:06
[15]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Skinheada Cartmana z South Parku :)

06.01.2007
22:07
[16]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Erica Cartmana, jeśli mnie pamięć nie myli.

2 L8:P

06.01.2007
22:08
smile
[17]

mycha921 [ Potępiony ]

06.01.2007
22:14
smile
[18]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Lewy --> nie no. nie psujmy sobie zabawy na poczatku!

N00one --> edukacyjny

Garbizaur --> nie mowimy o swistaku. to nie ten temat

PunkNotDead --> nie ma zaduzo reggae, serio.

Mycha921 --> no! wszyscy, niesamowite

Pietras(Autonomic) --> nie mowmy o tym

egilson -->

i o swistaku juz mowielem wyzej.

Obscure --> i chwala Ci za to. spelniles moje polecenie jako pierwszy.

req_ --> to byla aluzja?

Buby --> jakiego linka?

Conroy --> w ogole bez uzywek, powaznie.

Golem6 --> Brawo tak trzymac

Jakby co to moge wam udzielac roznych informacji. Jestem tutaj wlasnie dla was. W tym watku rozmawiajmy.

06.01.2007
22:19
smile
[19]

PunkNotDead [ Lion of Judah ]

jednym słowem, wielk ROTFL :D

Klesk ----> pozdrów kumpli ;]

06.01.2007
22:20
[20]

egilson [ Konsul ]

no co Ty a to juz wiem co rozsnie w doniczce :D a ponoc mialo ladnie kwitnac :D

a tak powazenie nie da sie poprzez mowienie czegokolwiek zdzialc ,nawet jesli ktos nie pali i tego sie trzyma kiedys zyciu dojdzie do momentu kiedy ktos podstawi mu skreta i powie chcesz ? i na taki monent jak juz wypaalo by kogos przygotowac zreszta kilka jointow nikogo nie zabije ,poprostu we wszystkim trzeba miec umiar

haslo ze alkohol szkodzi to tez bajka ,szkodzi picie bez umiaru ,nie propaguje bynajmniej palenia ale to wszystko jest dla ludzi poprostu nie mozna doprowadzic do tego zeby palic nalogwo ,poprostu osoby slabe nie powinne dostawac wodki fajek ,skretow - czy czego tam jeszcze mozna dostac

06.01.2007
22:29
[21]

Garbizaur [ Legend ]

co do swiastaka ,siedzi ale za to ze wiewiorka byla nieletnia :d
A nie za to, że teges z misiem? ;->

06.01.2007
22:30
smile
[22]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Czy jeśli zapalę ziele zamienię się w roślinę ?

06.01.2007
22:33
smile
[23]

Coolfon [ Zaleś ]

mycha921 [17]

LOL

06.01.2007
22:34
smile
[24]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Uroczyscie zamykam watek dla pana mac2000 za to, ze powiedzial o nas administracji w tym watku:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5804882&N=1

On juz tu nie wejdzie!


PunkNotDead --> ok zrobie to! mozesz na mnie liczyc

egilson --> zgadzam sie z Toba dobry czlowieku. Naprawde madre slowa! Wszystko jest dla ludzi. Ale mimo wszystko odradzam... powaznie.

Garbizaur --> koniec o zwierzach wszelkiej masci.

General E'qunix --> Masz smieszny nick. Jak to tak mozna miec tak poplatany nick? :)))
A co do pytania to: zalezy. Sa odmiany, ktore zamienia Cie w renifera, frankensztajna ( film "Babci Synek" ) ale moga byc tez takie co w rosline.

Coolfon --> z emotikonkami nie rozmawiamy.

06.01.2007
22:36
[25]

Dj Alien [ Konsul ]

PunkNotDead

buahhaha : Towarzysza.. ty nigdy nie jarałes cepie ( ten idiota to moj brat mi mysli ze jest raggea... nigdy marychi nie jarał !!!!!!! )

06.01.2007
22:36
[26]

egilson [ Konsul ]

General - powiedzmy ze wiem jak to jest z zielskiem i takie tam ,i jakis czasm temu jeden taki wlasnie gosc bodajze muzyk ale pewny nie jestem mowil co sie ludziom porobilo w glowie jak palili ,moze raz moze nie dwa ale naprawde schizy takie ze głowa mala ,zreszta czasem duzo nie tzreba ze by sobie zrbic jak masz jazde po paleniu

06.01.2007
22:37
smile
[27]

Raziel [ Action Boy ]

już nie będę, slowo harcerza:D


...ale dzieckiem już nie jestem w sferze prawa hłe hłe hłe

06.01.2007
22:39
smile
[28]

MAROLL [ Legend ]

Dzięki stary, że ostrzegłeś! Nie będę.

06.01.2007
22:39
smile
[29]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Sir Klesk ---> Poprostu widziałem co człowiek wyprawia po zażyciu nawet niezbyt dużej dawki narkotyków. I to wcale nie w telewizji, tylko we własnej rodzinie, na przykładzie starszego brata. Ja dziękuję, "ja wysiadam".

06.01.2007
22:39
smile
[30]

MaciekJ [ Pretorianin ]

Ej, Sir Klesk ma racje, nie palcie za duzo ziola :P
Przez pol listopada i caly grudzien jaralem codziennie... gdy bylem zmuszony zrobic przerwe na drugi dzien pojawialy sie krotkie schizy :P Jesli palic to z umiarem, raz na tydzien w zupelnosci wystarczy :P Aktualnie mam dnie binghi w soboty :P A wiec pisze to troche w nastukanym stanie :P A dzieci to niech sie nie tykaja swietego ziola, tylko prawilni rastafarianie powinni palic :)
Niech was Jah blogoslawi i obdarzy was darem umiaru :P

Pozatym ziolo to nie tylko 30 zl (najczesciej) wydane za torbe, czesto dochodza koszta pojawiajace sie podczas wystapienia gastro :P Dodajmy z 2 zl za batonik, 1 zl za tymbarka i wiecej drobnych na rozne inne lakocie i smakolyki :D

06.01.2007
22:39
[31]

Coolfon [ Zaleś ]

Sir klesk ---> ok ok, już nie będę.

Co do marihuany, już więcej tego świństwa nie zapale, nie zamierzam ponownie być z betonu. I już wiem co to znaczy "gastro faza"

06.01.2007
22:41
smile
[32]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Dj Alien --> Ale to nic zlego, ze nie palil. Po co sie bulwersowac :) ja mysle, ze musimy sie godzic.
PunkNotDead pozdrow brata. I trzymaj tak dalej. nie pal.

egilson --> ja Cie blagam bo jak to czytam to... jakos tak smutnieje :( to chyba mi dola wlepiasz. stary, powaznie. nie rob tak.

Raziel --> prawa? ale sam powiedz. CO nazywasz prawem? Ale mimo wszystko jezeli obiecales to wierze.

06.01.2007
22:42
[33]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

Bardzo prosty, ser kleksie !
A są takie co zamienią mnie w czipendejsa ?
A czy z mojego mózgu zostanie kisiel po kilkunastu odlotach ?
A czy po zapaleniu będę miał ciekawsze pomysły ? Np. zajaram i wynajdę teleport ? Hm ?
A czy dym ma magiczne zdolności ?
... aaaa czy będę miał ochotę na wylot z 8 piętra przez okienko ?

06.01.2007
22:43
[34]

egilson [ Konsul ]

a ze odradzasz to i sie do tego przylacze ,mialem dawno paru kumpli byli bardzo w temacie ,jeden po 3 latach wie ze to nie warto ale ma takie dziury w mozgu ze czasem nie pogadasz ale ma tez kase leczy sie i te sprawy ,palil ciagle

drugi pali dalej ale tez z nim nie pogadasz za duzo ,kolejan kumpela tez wie o sowich dziurach ,tez za pozno

ja dziur nie mam ale zawczasu zorientowalem sie ,dopoki jest fajno i bawimy sie jesy luz kazdy nastolentni palacz tak mowi 'jarasz jestes swoj' i takie tam i niech pala ale jesli w pore sie nie zorientuja ze to juz nalog a nie imprezowy skret to co ?

tak ze jak najbardziej ludzie bez wyobrazni i tak dalej nie palcie

a jak wam sie zdaje ze wam nic z tej strony nie grozi tym bardziej nie palcie


Sir - o co kaman z tym dolem ?

Maciek - po to jest samosiejka i eter

06.01.2007
22:44
[35]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

General E'qunix --> Ej nie no. Nie bulwersuj sie na mnie bo sie Ciebie boje. Nie mow mi takich zlych rzeczy.

Kuzi2 --> mi sie wydaje ze raz na tydzien to i tak czesto. yhym.

06.01.2007
22:48
[36]

MaciekJ [ Pretorianin ]

Dobra dobra ja i tak ide na detoks :P Jutro ostatni raz, trzeba dokonczyc ta piatke noworoczna :P Tak, masz racje, tydzien to i tak czesto... ja sie kiedys przestalem ograniczac, jaralem dzien w dzien... troche ryje w glowie... po tygodniu takiego maratonu masz zmieniony swiatopoglad na kilka dni bez jarania.

06.01.2007
22:52
smile
[37]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

egilson --> bo zaczynam miec obawy.

MaciekJ --> nigdy bym sie nie zdecydowal na taki maraton. wydaje mi sie, ze co do palenia trzeba miec pewne mocne zasady.

06.01.2007
22:52
smile
[38]

VYKR_ [ Vykromod ]

ah, te weekendowe odjazdy, co, chlopcy?

06.01.2007
22:53
smile
[39]

MaciekJ [ Pretorianin ]

egilson- samosiejka powiadasz... ostatnio dobra palilem z czech, tylko gryzie bardziej niz nasza... Pozatym bajki o eterze mozesz wsadzic miedzy mity, eter nic w uprawie nie daje... Ale ja i tak sieji nie jaralem, dobry skunik importowany gdzies spod wroclawia :)

06.01.2007
22:54
[40]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Hoho, na pewno jesteście fajnymi ludźmi bo palicie zioło. : - )

06.01.2007
22:54
smile
[41]

MaciekJ [ Pretorianin ]

Sir Klesk- tak jest, chyba ze sie wpada w towarzystwo dziwnych dziewczyn :P Ja juz koncze z tym naszym shitem :P Nie jaram od jutra wcale... :)

06.01.2007
22:57
[42]

egilson [ Konsul ]

Maciek - eter daje ,a przynajmniej takie masz wrazenie :d z wro a i owszem ale z miejscowosci okolicznych z dzikich upraw ponoc tez jest w miescie jak ktos przywieze

Sir - ale o co ? dalej nie wiem

06.01.2007
22:57
[43]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

VYKR_ --> nie irytuj sie...

Bullzeye_NEO --> :) <przytul>

egilson --> dobra niewazne. nie mowmy juz o tym :)

06.01.2007
22:57
smile
[44]

SirZawisza [ Konsul ]

ostatnio mialem dobry motyw z maricha bylem u lekarza poniewaz cierpialem na nadcisnienie i lakz zabronil mi pic alkoholu i kawy no to zanim wyszedlem przypomnialem sobie ze pale fajki wiec ja obrot i sie pytam czy przynajnmniej moge palic a on pewnie dlatego ze mlody lekarz to pmylal maryska i mowo do mnie tak "a ziolko by sie przypalilo tam mozna to dobre na cisnienie" a ja na niego galy i odpowiadam "nie chodzi mi o papiersy" i jaki z tej bajki moral nie palcie trawe na lonce ;p

06.01.2007
23:02
[45]

egilson [ Konsul ]

Sir - no w porzadku jak chcesz ,ale to wprost trzeba bylo mowic

06.01.2007
23:05
[46]

arturszyma [ Pretorianin ]

Peace :) Good Shit :)

06.01.2007
23:06
smile
[47]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Chyba za dużo reggae, co Sir Klesk?
Pozdrawiam pozytywnego Towarzysza.


Co się z tymi ludźmi dzieje to ja nie wiem. Pozytywnego? No to już pewnie będę zajebiście pozytywny i reggae gdy sobie jebne 900 mg acodinu albo przefiltruje sobie kodeinę na domowy użytek? A potem, żeby już się spotkać z Jah totalnie to sie jeszczę przywitam z panem kompotem. Jesteście doskonałymi materiałami na warzywa.
: - )

06.01.2007
23:14
smile
[48]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Bullzeye_NEO --> Jestes naprawde twardo glowy. Nie rozruzniasz wielu rzeczy. W obecnym stanie nie mam zamiaru dalej z Toba konwersowac, bo szkoda mi mojego dobrego humoru. Jednak z checia jutro do tego wroce. Naprawde, nie powinienes sie tak spiac. Uwierz mi, ze ziolo nie jest niczym zabojczym.

06.01.2007
23:14
[49]

ronn [ moralizator ]

900mg DXM to jest bardzo duza dawka, chociaz ludzie juz podobno po 1350mg brali. Dla mnie 600 to max ;P (nigdy wiecej tego gowna)

Acodin to najwiekszy szit jaki mozna kupic w aptece. Jak pomysle, ze to lykalem to mi sie niedobrze robi :)

Ale psychodela byla..

06.01.2007
23:32
[50]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Sir klesk - A czy ja mówię, że zioło jest czymś zabójczym? Jeszcze byłoby lepiej gdybyś na płocie wywiesił ogłoszenie, że masz połowkę do odstąpienia bo właśnie dwa baty spaliłeś. No nie wiem jak u Ciebie, ale w moim środowisku (i zawsze myślałem, że tak powinno być) ćpaniem się nie chwaliło.

Ronn - Kumpel wrzucił 1350 a potem odstawił. A to, że ryje łeb to mogę potwierdzić.

06.01.2007
23:32
smile
[51]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Ależ dobre zioło nie jest złe!

06.01.2007
23:43
[52]

Synchro [ Chor��y ]

dragi to najwieksze gówno jakie moze tylko byc.
łapie sie za to gówniarstwo i niedowartosciowani ludzie. Jaki jest sens w tym zeby sie nafetowac jak dzika swinia oczy jak 5 zł i chodzic z piana na gembie i skakac do wszystkich az po mordzie taki nie dostanie. BEZSENS to samo ze zjarą czy czymkolwiek innym. Alkohol OK ale w odpowiednich ilościach.
znajdzie sobie dzieci lepiej jakies zajęcie

06.01.2007
23:47
[53]

Zielona Żabka [ Let's rock! ]

Synchro --> może to ty znajdź sobie lepsze zajęcie?;) alkohol to też narkotyk, inaczej mówiąc trucizna, łapią się za to tylko niedowartościowani ludzie i gówniarze

07.01.2007
00:02
smile
[54]

R1D [ Pretorianin ]

Czy ten wątek ma sens?

07.01.2007
00:18
smile
[55]

Adamek19 [ Pretorianin ]

Czy ten wątek ma sens?
Nie ten watek niema sensu!

07.01.2007
00:23
smile
[56]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

egilson --- > ty od wiewiurek odwal sie !!!

07.01.2007
00:27
[57]

egilson [ Konsul ]

Wiewiórk - dobra :D nie chce siedziec :P przeciesz

07.01.2007
00:31
smile
[58]

siwCa [ Legend ]

Ja już z pół roku nie jaram, kozak jestem.

07.01.2007
01:05
smile
[59]

Hadriel [ Screener's ]

az sie zalogowałem :d
chcoiaz tyle mnei nie było :D

jesteś moj źą i osobiste bóstwo za ten wątek :D
jeszcze raz sie spal sam chamie! :p

07.01.2007
01:07
[60]

Piotrus1pan [ Senator ]

ALe ja wtedy widze gruszki na wierzbie :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.