GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znowu Otylia ?!

06.01.2007
21:49
smile
[1]

Molpi [ Mocny w literkach ]

Znowu Otylia ?!

WTF?!
Znowu Otylia odebrala ta nagrode , ale za co!?!
Przeciez nic w sporcie w tym roku nie zrobila i zabila brata jeszcze .
Wygrala na zasadzie "Oj wyslijmy smsa na Otylie bo zabila brata i to jak wygra to bedzie szczesliwa"


06.01.2007
21:54
[2]

cin3k7 [ Wypomnij mi moj ranking ]

Mógłbyś jeszcze powiedzieć o co Ci chodzi?

06.01.2007
21:54
[3]

mac2000 [ Pretorianin ]

Ona powinna odebrać 10 lat więzienia

06.01.2007
21:56
[4]

Igierr [ Warrior ]

według mnie nie powinna dostać tej nagrody, nie zasłużyła

06.01.2007
21:57
[5]

Garbizaur [ Legend ]

Powinien wygrać Kubica. Niestety polscy kibice są litościwi i w zamian za to, że Otylia zabiła brata - dali jej nagrodę pocieszenia. :-/

edit: Chodzi o tytuł najlepszego polskiego sportowca roku 2006 wg czytelników "Przeglądu Sportowego". :)

06.01.2007
21:57
[6]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Tez sie dolaczam do pytania o co chodzi...

06.01.2007
21:58
[7]

harnas18 [ Legionista ]

Dla mnie pierwsze powinno byc dla Kubicy!!! On na to zasluzyl bardziej. Ma drugie miejsce, ale zasluzyl w przeciwienstwie do otyli na pierwsze

06.01.2007
21:58
[8]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

Otylia wygrała złoty medal na mistrzostwach (nie jeden chyba) i wróciła do formy po tym jak NIEUMYSLNIE zabiła swojego brata...myślę że zasłużyła.

06.01.2007
21:58
[9]

Buczo. [ Scuderia Ferrari ]

Tytuł najlepszego sportowca roku, dla tych co nie wiedzą.

06.01.2007
21:59
[10]

Pietras(ATOMIC) [ Pretorianin ]

nie zasluzyla, ale ma popularnosc. jeszcze ten rozglos po smierci jej brata...

jak to powiedzieli w radiu ktorego nazwy nie bede przytaczac ten konkurs nie nagradzal

osiagniec. on nagradzal popularnosc.

edit. popularnosc wsrod publicznosci

06.01.2007
22:01
smile
[11]

szymon_majewski [ Największy fan KISS ]

Tytuł powinien dostać Kubica ... a tak to ci co wysylaja bawia sie w sentymenty

06.01.2007
22:02
[12]

pieb!!o [ Pretorianin ]

a dlaczego otylia??

kubica powinien wygrać

06.01.2007
22:04
[13]

cycu2003 [ Legend ]

nie powinna dostac tej nagrody, Kubica w tym roku na nią zasluzyl
Jesli juz wracam do tego wypadku uwazam ze powinna siedziec, jezeli nie umie sie zastosowac do przepisow i jezdzic jak wariat. Wiekszosc osob dostaje sprawe od razu a ona po ponad roku ?

06.01.2007
22:06
[14]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Zwykły człowiek za zabicie brata w takiej sytulacji jak Otylia to siadłby na ponad 6lat( nie znam sie na prawie), ale ona nie a to czemu? Ona nie jest zwykłym czlowiekiem?

06.01.2007
22:07
smile
[15]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

Ja byłem za Świderskim. Powinnien dostać nagrodę za cały zespół. Bo wicemistrzostwo świata to nie byle co! Ot co!

06.01.2007
22:07
[16]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Wcale nie jestem zadowolony że wygrała Otylia Jędrzejczak. Moim zdaniem powinien wygrać Tomek Sikora.

k2o - Otylia na pewno nie pójdzie siedzieć, nie życzę jej tego ale właśnie gdyby normalny człowiek też o nie poszlakowanej opini zrobił coś podobnego poszedł by do więzienia.

06.01.2007
22:08
[17]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

cycu2003 - Bo ona jest znana, to typ "nadczłowieka", a ich nie rusza polskie prawo. Kubica powinien wygrać!

06.01.2007
22:08
[18]

cienki bolo [ Konsul ]

Ja też stawiałem na Kubicę, ewentualnie na Ebiego, a tu chaps takie zaskoczenie. Ale przynajmniej się dowiedziałem, bo miałem oglądać transmisję w tv, ale ostatecznie mi się nie chciało i zgasiłem telewizor.

06.01.2007
22:09
[19]

Buczo. [ Scuderia Ferrari ]

Otylia może i nie jest najlepszym wyborem, ale czy na pewno Kubica? Dopiero zaczyna, jego czasy jeszcze nadejdą. Mamy wielu mistrzów świata, myślę że powinno się nagradzać właśnie ich.

06.01.2007
22:09
[20]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

No to jesli chodzi o tytul najlepszego sportwowca (domyslalem sie ale chcialem miec to jasno napisane ;P) to IMO Otylia nawet nie powinna bryc brana pod uwage w tym plebiscycie. Nic specjalnego nie osiagnela, no i zabila brata za co powinna pojsc do wiezienia, ale oczywiscie polskie sadownictwo odwleka sprawe jak moze, a pewnie i tak wszystko zakonczy sie na grzywnie.

06.01.2007
22:09
[21]

xmajorx [ Gladiator ]

k2o --> wszyscy ludzie są równi, ale niektórzy równiejsi ;)

Jeśli chodzi o nagrodę to Kubica rzeczywiście zasłużył, lecz nie zapominajmy o wspaniałym występie siatkarzy :)

06.01.2007
22:10
[22]

Lukis17 [ Poznańska Pyra ]

choc oczywiscie też wolałbym kubice...

a najbardziej podobał mi się skecz tego pianisty...zapomniałem nazwiska

06.01.2007
22:30
[23]

Molpi [ Mocny w literkach ]

Sorka ze nie napisalem o co chodzi :P.

06.01.2007
22:42
[24]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

Z całym szacunkiem dla Otyli. Jest dobrym sportowcem, ale w tym roku było wielu lepszych od niej. Zgadzam sie, że wygrał a ze względu na wypadek. Dla mnie faworytami byli:
Kubica
Boruc (za mecz z Niemcami i świetną gre w Celtiku)
Może Solarek

06.01.2007
22:51
[25]

polak111 [ T42 ]

Otylia ? Nie zasłużyła w tym roku na tą nagrodę...

Moim zdaniem powinien ją odebrać Kubica albo Ebi Smolarek ;)

Uuuu Adaś Małysz daleko był :(

06.01.2007
22:53
[26]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

Jak by sie dłużej zastanowić to Smolarek po za meczem z Portugalią nie miał wielkich występów. Co innego Boruc.

06.01.2007
22:55
[27]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Eh... za rok pewnie też wygra :/ !

06.01.2007
22:56
[28]

misztel [ +0,10gr! ]

Otylia wygrała złoty medal na mistrzostwach (nie jeden chyba) i wróciła do formy po tym jak NIEUMYSLNIE zabiła swojego brata...myślę że zasłużyła.

Wyprzedzanie przy 100 km/h ? umyślnie.

06.01.2007
22:56
smile
[29]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Zdziwiłem się, myślałem, że wygra Kubica.
Ale Otylia tez swoje wypływala, podniosła sie po tragedii i wróciła na szczyt.

A to "zabila brata" wyjatkowo perfidne. Naumyslnie tego nie zrobila. To kierowcy tirów jeżdża na tej drodze jak kretyni, wiem, bo tam mieszkam.

06.01.2007
23:08
[30]

Gotman [ Generaďż˝ ]

Można prosić o linka do tego rankingu Przeglądu Sportowego?
z góry dziękuję

06.01.2007
23:14
[31]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Powinna dostać złote kraty.

06.01.2007
23:16
[32]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Wyniki 72. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na 10 najlepszych sportowców Polski 2006:

1. Otylia Jędrzejczak (pływanie)
2. Robert Kubica (Formuła 1)
3. Sebastian Świderski (siatkówka)
4. Tomasz Adamek (boks)
5. Tomasz Sikora (biathlon)
6. Euzebiusz Smolarek (piłka nożna)
7. Marta Dziadura (pięciobój nowoczesny)
8. Paweł Korzeniowski (pływanie)
9. Marcin Dołęga (podnoszenie ciężarów)
10. Krzysztof Włodarczyk (boks)

06.01.2007
23:22
[33]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Otylia jak Otylia... wywalczyła kilka medali.

Ale co tam do cholery robi Kubica??????? Kilka wyścigów w F1 w jedno podium... wielkie mi co w porównaniu z innymi. Świderskim, Korzeniowskim, Pudzianowskim.

06.01.2007
23:23
smile
[34]

LooZ^ [ be free like a bird ]

"Pudzianowskim"

Kim ? :D

06.01.2007
23:49
[35]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

Mam nadzieje ze nagroda nie był samochód.

06.01.2007
23:50
[36]

Molpi [ Mocny w literkach ]

"Z całym szacunkiem dla Otyli. Jest dobrym sportowcem, ale w tym roku było wielu lepszych od niej"
Swieta prawda

06.01.2007
23:56
smile
[37]

R1D [ Pretorianin ]

Według mnie najbardziej na tę nagrodę zapracowali Świderski i Smolarek :)

06.01.2007
23:59
[38]

Belert [ Generaďż˝ ]

A wygrała Otylia.

07.01.2007
00:04
[39]

Piotrus1pan [ Senator ]

dla kuszczaka powinno być pierwsze za tą piękną bramkę przepuszcząną w meczu z Kolumbią( Na 100 % nie jestem pewny czy dobry kraj podałem)

07.01.2007
00:08
[40]

wsadd [ Pretorianin ]

Co z tego, że zabiła brata? (zabiła trochę tak dziwnie brzmi, ale co innego napisać? :/).
Przecież to nagroda Najlepszego Polskiego Sportowca. Liczą się wyniki/medale/zwycięstwa

07.01.2007
00:09
[41]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Co by nie mówić, ale zdobyła trzy złote medale mistrzostw Europy. Pokażcie mi innego sportowca, który tyle w 2006 osiągnął.

07.01.2007
00:10
[42]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Co jak co, ale Otylia nie zasłużyła na nagrodę. Nie trzeci raz z rzędu, nie za mistrzostwa świata, nie za to, ze spowodowała śmierć brata. Z całym szacunkiem dla jej kariery, ale nic wielkiego w tym roku nie osiągnęła...

Kubica może nie osiągnął ogromnych sukcesów, ale szybko od kierowcy WSBR dostał się do czołówki F1...

Świderski to samo - był cały rok najlepszym graczem i liderem drużyny która zdobyła wicemistrzostwo świata...

Ja nie wiem kto głosował na Otylię, za co? Z sentymentu że biedna zabiła brata i wpadła w depresje? Ojej...

07.01.2007
00:18
smile
[43]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

MaZZeo ---> Trzy złote medale Mistrzostw Europy to NIC?

07.01.2007
00:22
[44]

misztel [ +0,10gr! ]

Dobrze wiemy, że dużo ludzi głosowało na nią z powodu że zabiła brata i wpadła w depresje.

07.01.2007
01:19
[45]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

omg..... kto to głosował ?:/ Otylia ma po prostu talent i za to ta nagroda ?:> Więcej się Kubica przyczynił do reprezentowanie polski w takim sporcie jak F1 niż otylia w pływaniu...

07.01.2007
08:54
[46]

Tristan9 [ Generaďż˝ ]

Dobrze wiemy, że dużo ludzi głosowało na nią z powodu że zabiła brata i wpadła w depresje.

Jeśli taki był powód to naprawdę bardzo głupi. Na miesjce w 10 może zasłużyła ale nie na 1.

Cainoor - Na Mistrzostwach Europy gdzie nie ma najlepszych pływaków z USA i Australii zdobyć tyle medali jest o wiele łatwiej.

Kubica też za wiele nie osiągnął jego największym sukcesem był kontrakt w Formule 1 i swoją pozycję zawdzięcza raczej popularności jaka spadła na niego a nie rzeczywistym sukcesom.

Ja bym dał 1 miejsce Tomkowi Sikorze bo chociaż zdobył "tylko" srebrny medal to jednak olimpiada to była najważniejsza impreza roku i w sportach zimowcyh Polakom bardzo trudno zdobywać medale tymbardziej więc ten sukces jest cenny.

07.01.2007
08:59
[47]

Mastalyo [ Centurion ]

Myślę, że powinien wygrać KUBICA

07.01.2007
09:36
[48]

Molpi [ Mocny w literkach ]

albo Adamek

07.01.2007
10:16
[49]

Foks!k [ Medyk ]

żaden Kubica żaden Adamek:) Rasiak the best ! xDD

07.01.2007
10:18
[50]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

nie zasluzyla bo:
- w 2006 r. nie plywala wogole, a mistrzostwo warszawy to chyba nie powod do odebrania nagrody za najlepszego sportowca polski!
- Zabila sobie Brata jadac 160km/h
nie wiem czy za to sie dostaje nagrody

07.01.2007
10:39
[51]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

K4B4N0$ --> nie pływała? Chyba epokę przespałeś... ME to co? Tak dla picu?

07.01.2007
11:01
smile
[52]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Zła kategoria i nie do końca można zrozumieć o co chodzi.

07.01.2007
11:11
[53]

J0lo [ Legendarny Culé ]

cóż... dziwi mnie to ciągłe przypominanie o tym wypadku samochodowym. w końcu to nie jest wydarzenie sportowe więc teoretycznie nie powinno mieć wpływu na głosowanie. i zgadzam się z Cainoorem - kto inny osiągnął tyle samo w ciągu tego roku? tyle medali? i co z tego że tam nie było Australijek, Amerykanek czy innych? w niektórych finałach przecież pokonała Laure Manadou która jak wiadomo wcale słabsza od reszty świata nie jest ( a to tylko łagodne stwierdzenie ). nie pierniczcie mi tu o słabych wynikach...

a Kubica imho został nagrodzony wystarczająco za swoje osiągnięcie. żadnego z piłkarzy nie dałbym nawet do pierwszej 15 za to co pokazywali na MŚ,

07.01.2007
12:21
[54]

_Pikuś_ [ House music ]

Formułę 1 lubię bardzo, oglądam ją od kilkunastu lat i bardzo podziwiam ludzi uprawiających ten sport. To co w sezonie 2006 zrobił Kubica uważam za wielki sportowy sukces. Lecz nie jest to sukces na miarę zeszłorocznych sukcesów Otylii Jędrzejczak. Za te kilka wyścigów w gronie najlepszych (1 podium) umieściłbym Kubicę w czołowej piątce za (kolejność alfabetyczna):
-Otylią Jędrzejczak za medale ME
-Pawłem Korzeniowskim j.w.
-Tomaszem Sikorą ze medal olimpijski i wspaniałą postawę w PŚ w sezonie 2005/06
-Sebastianem Świderskim za poprowadzenie Polski do drugiego miejsca na MŚ

Nie rozumiem dlaczego na liście pojawił się Smolarek. Jest jedyną osobą, którą bym z niej usunął. To na prawdę taki sukces strzelić 2 bramki Portugalii, 1 Kazachstanowi i kilkanaście w lidze ?!?! Wg mnie na tej liście nie powinien pojawiać się żaden piłkarz do czasu, gdy nasza reprezentacja nie osiągnie naprawdę spektakularnego sukcesu. Obiektywnie patrząc rok 2006 był znów mizerny w polskiej piłce.
A Smolarek pojawił się na tej liście, ponieważ piłka nożna jest najpopularniejszym sportem w naszym kraju i właśnie czasem ten plebiscyt jest nie na Najlepszych Sportowców lecz na Najpopularniejszych Sportowców.
W tej dziesiątce zamiast Smolarka umieściłbym Justynę Kowalczyk za medal olimpijski.

07.01.2007
12:28
[55]

Triple_X [ Pretorianin ]

Jak dla mnie jako pływak nagrode powinien dostać Paweł Korzeniowski za 4 medale w tym roku. Ale on nie jest bozyszczem tlumow...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.