GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Logitech G15

06.01.2007
21:29
smile
[1]

elv33 [ Konsul ]

Logitech G15

Mam pytanie, parę minut temu wróciłem do domu z nową klawiaturą i mam jeden problem nie wiem czy to trzeba jakoś ustawić czy co, mianowicie nie chcę mi działać przyciski multimedialne nie wiem czemu. Pokrętło od volume działa ale przycisk play, stop, itd. nie chcą działać. Używam winampa (może to trzeba jakiś plugin ściągnąć jeśli tak to prosił bym o nazwę bądź link jak ktoś posiada :)

EDIT: małe poprawki :)

06.01.2007
21:36
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Czy do tej klawiatury są dołączone sterowniki?

06.01.2007
21:40
[3]

elv33 [ Konsul ]

tak już je zainstalowałem

06.01.2007
21:55
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

O, to problem. A sterowniki z poprzedniej klawiatury (jeżeli były) odinstalowałeś? Bo mogą się gryźć.
Ja nie używam Winampa, ale podobno jak wejdziesz w preferencje to jest tam jakieś menu klawiszy sterujących. Tam chyba można klawisze przypisać. Jest takie coś w Winnapie?

06.01.2007
22:36
[5]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Sprawdź czy przyciski działają w WMP.

06.01.2007
23:45
[6]

elv33 [ Konsul ]

no właśnie nie działają w winampie :/ od czeasu do czasu działa play nie wiem czemu a sterowniki zainstalowałem jeszcze raz (uprzednio usuwając wszystkie jakie były :/)

06.01.2007
23:51
[7]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

elv33 -> Winamp -> Options - Preferences -> General Preferences -> Global Hotkey -> klikasz na Playback: Play, przypisujesz klawisz z multimediów, klikasz Add, potem Pause i ten możesz ten sam przypisać, potem stop itd.

Powinno pomóc, nawet jak wyskoczy jakiś głupi błąd :).

06.01.2007
23:58
smile
[8]

elv33 [ Konsul ]

Dowodca_Pawel==> wielkie dzięki to działa :D

a do posiadaczy tych klawiatur do czego są te 4 czarne przyciski pod panelem LCD ??

06.01.2007
23:58
[9]

Drozdi [ Żunior ]

Dowodca_Pawel -> przypadkiem i mi pomogłeś ;) działa ten sposób przy foobarze2000 i klawiaturce a4tech.. dzięki :)

07.01.2007
00:06
[10]

Dowodca_Pawel [ ETCS Clan ]

elv33 -> Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, sam się zastanawiałem. Może służą do przełączania pomiędzy profilami wyświetlacza? Nie wiem.

Tak poza tematem, te dwa linki może się przydadzą, sam zaraz zacznę je przeczesywać :).



Drozdi -> Nie ma sprawy ;).

Edit: Na drugiej z tych stron znalazłem aplet do LCD z opisem:
"MouseSpeed by "Is mise le meas"
Description: This program allows you to change the mouse speed using the buttons underneath the LCD while in a game."

Wygląda więc na to, że przyciski pod LCD mogą być wykorzystane do apletów/modów paneliku LCD :).

07.01.2007
00:20
smile
[11]

elv33 [ Konsul ]

aha dzięki :) ale ten plug0in mi się nie przyda bo mam razera copperheda (mam klawiaturę dla graczy myszkę też a nie jestem jakimś zapaleńcem <lol> )

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.