GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prezent dla koleżanki na 18-tkę...

06.01.2007
20:11
smile
[1]

chickenom [ ]

Prezent dla koleżanki na 18-tkę...

Witam, niedługo szykują się osiemnaste urodziny mojej dobrej koleżanki. Co mogę jej kupić? Dla faceta to nie problem, wiem bo nie raz kupowałem, gorzej z prezentem dla dziewczyny... Macie jakieś pomysły?

Z góry dzięki za wszelkie formy pomocy :D

06.01.2007
20:12
smile
[2]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

W

06.01.2007
20:13
[3]

frer [ Freelancer ]

Kup jej kondona i powiedz, że chcesz go z nią zużyć. ;)

06.01.2007
20:13
smile
[4]

Kuba_Krk [ Konsul ]

I

06.01.2007
20:13
[5]

adrianszczerski [ Chor��y ]

Stary nie pomoge ci bo miale duzo razy takie samy problemy..i nigdy niew wiedzialem co kupic:P

06.01.2007
20:14
smile
[6]

Bushido [ For the Alliance ]

B

06.01.2007
20:14
smile
[7]

egilson [ Konsul ]

R

06.01.2007
20:14
[8]

K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]

babiczka-->

spoiler start
mr. dildo?
spoiler stop
xD
moze kulki analne aby nigdy nie byla samotna, ondoma zuzyj z nia i daj jej jeszcze kopie tego filmu co z nia wlasnie zrobisz;P

06.01.2007
20:15
smile
[9]

BossManPL [ Konsul ]

A

edit: może jakiś zegar na ściane z kukułką

06.01.2007
20:15
[10]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

T

06.01.2007
20:15
smile
[11]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

O

06.01.2007
20:15
[12]

Moshimo [ FullMetal ]

R
adrianszczerski --> chyba nie wiedziales co ukrasc a nie co kupic ;]
edit. spozniony z O ;p
Loon --> zepsules zabawe ;p

06.01.2007
20:15
smile
[13]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Z

06.01.2007
20:16
[14]

chickenom [ ]

Dobrze, dobrze dzieci, przykro mi ale wcale nie jesteście zabawni, nie pochlebiajcie sobie... Oryginalni zresztą też nie...

Czekam na propozycje dojrzałych użytkowników...

06.01.2007
20:16
[15]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

LOL :D Patrzcie na układ wątków >>>>
Pierwsze co przeczytałem to "Wpadka koleżanki na 18-ce" :D

A co kupić... może dużego misia? :D
Albo standardowo kondomy i seksowną bieliznę :P

06.01.2007
20:20
[16]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

Kup jej pejczyk powaznie

Jezeli masz kase to zrob tak jak ja zrobilem z qmplami :D
1.Kupujesz duzego misia z 1 m zeby mial :D + taka maske skorzana z suwakiem + kajdanki takie w ubranku ^^
2.ubierasz misia w maske i kajdanki :D i wreczasz :D
3.Reakcja zajebista :D

Btw Chlopaki niezle sie spisaliscie :D

06.01.2007
20:22
[17]

frer [ Freelancer ]

Może kajdanki ??

06.01.2007
20:22
[18]

bECKy [ bartek ]

Poprostu dorzuć sie do składki.



A jeśli nie...

spoiler start
IMO dildo bedzie dobrym prezentem.
spoiler stop



06.01.2007
20:23
[19]

chickenom [ ]

Następny...

Wiesz co, może jednak Ty kup sobie pejczyk i zacznij się walić nim po głowie. Może wybijesz głupotę, która widać głęboko zakorzeniła się w Twoim móżdzku...

Glob3r -> Myślałem o misiu. Ile taki może kosztować?

Kwiaty też wypada kupić? Jeżeli już to róże zapewne, tylko jakie? :D

Dobra to powiem inaczej: dildo, pejcze, kajdanki, kondomy, lateksowe ciuszki itp są jej zbędne bo rok temu kupiłem jej cały zestaw. Czy teraz zaczniecie dawać sensowne propozycje?

06.01.2007
20:24
smile
[20]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

A może to:
Albo to:
I jeszcze jeden:

06.01.2007
20:25
[21]

artux [ Pretorianin ]

Może jakiś naszyjnik, ozdobę na ręke czy szyje.

06.01.2007
20:26
[22]

Glob3r [ Generaďż˝ ]

Nie mam pojęcia... nigdy takie misia nie kupowałem... ale kilkadziesiąt zł napewno :P
Do 100zł. Jak patrze na allegro to 70-100 zł ładnego misia dostaniesz :P

06.01.2007
20:28
smile
[23]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

chickenom -> wlasnie sam nazwales siebie glupkiem :O

06.01.2007
20:29
[24]

egilson [ Konsul ]

jak to przyjaciołka kup jej bukiet roz ,kolor mhm dowolny ,skladka jesli to przyjaciolka nie jest jakas super kup cos od siebie ,tak powanie zeby to ne bylo cos zbednego ale tez nie zbyt praktycznego ,i jesli ma byc powane ,eh

obraz naprzylakd ,jesli nie ma za duzo i wiesz co lubi ,mis owszem taki np stylizowany na stare zabawki ew puchatek ,kociaki [przynajmniej niektore lubia takie] cena max 100 zl spokojnie

bizuteria ,mhm no tez jesli wiesz co lubi ale pamietaj ze to powanzie zabrzmi jak dostenie naszjnik ,bransoletke ,wisorek ,niedaj Boze pierscionek

poduszka koronkowa np, z jakimis trokami cekinami itp owszem sie nada

06.01.2007
20:32
[25]

chickenom [ ]

Dzieki Glob3r, miło, że chociaż jedna osoba udzieliła mi poważnej, dojrzałej odpowiedzi.

A może jakąs poduszkę?

No, dwie osoby :)

egilson -> nie zrozum mnie źle, nie chce kupowac czegoś śmiertelnie poważnego, wrecz przeciwnie, chce by było to coś z jajem, ale sorry, wyrosłem z oglądania pornoli i podniecania się wibratorami na wystawie, z których jak widzę niektórzy jeszcze nie wyrośli. Tak czy siak, wielkie dzięki za pomoc.

06.01.2007
20:34
smile
[26]

Obscure [ ExcalibuR ]

nowy wibrator kieszonkowy

06.01.2007
20:36
smile
[27]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

było i zawsze wygrywał wibrator - proponuję w takim razie wibrator na USB

06.01.2007
20:37
[28]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

A może jakąs poduszkę?

Może to:

06.01.2007
20:40
[29]

Snopek89 [ Pretorianin ]

Poduszka to niezły pomysł, widziałam na necie coś takiego, że możesz wysłać zdjęcie np waszej paczki a ta firma nadrukowuje ja na poduszkę. Efekt jest super ;) Wiem, bo moja kumpela taka dostała.

A jak nie to moze jakis ładny zestaw biżuterii ze srebra np. kolczyki i naszyjnik.

Taki duży mis może kosztować nawet ponad 100zł

Albo np kupić album na zdjęcia, albo wielką antyramę i powkładać tam Wasze zdjęcia i jej :D

06.01.2007
20:43
smile
[30]

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]

Kup jej nocnik dla dzieci , taki z kaczuszką i jakoś fajnie podpisz. Np. napisz jej instrukcje jak z niego korzystać, zbierz podpisy wszystkich jej przyjaciół etc :) IMO fajny pomysł kiedyś, gdzieś widziałem i fajnie to wyglądało. :)

Np. taki :)


Albo kule plazmową, ale to raczej dla dziewczyny to niezbyt pasuje :)

06.01.2007
21:39
[31]

Lojal [ Pretorianin ]

Jakieś kolczyki czy inną biżuterię ...

06.01.2007
21:58
smile
[32]

cycu2003 [ Legend ]

coolerek89--> chyba wiekszosc ludzi jednak nie chcialaby dostac nocnika

06.01.2007
22:31
[33]

Kolczes [ I Love Quiet ]

Ja bym jednak preferował bukiet róż + coś hmm... romantycznego. Skoro to dobra koleżanka ^^.

06.01.2007
23:02
[34]

Mink [ Konsul ]

Cos milusiego + cos niepotrzebnego + coś z jajem. Np. wyzej wspominany misiek - albo zamiast miśka pluszak pod łózko (taki np. biały niedzwiedz - nooo taka jakby skóra z łbem. dywanik no ..wysłowic sie nie potrafie) + zestaw biżuterii dla dzieci + wesoły komiks albo jakas garfieldowa książeczkę.


Co do pluszaka o takie coś mi chodzi:

06.01.2007
23:04
[35]

I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]

Bielizna.. Sprawdzona Metoda :D

06.01.2007
23:09
[36]

Gordon2000 [ Centurion ]

Racja, erotyczna bielizna będzie dobra:-)

06.01.2007
23:10
[37]

Foks!k [ Medyk ]

Jka bys kupił dużego misia to by sie chyba anwet ucieszyła ;) Jakies kosmetyki, bielizna ?

06.01.2007
23:11
[38]

nagytow [ Firestarter ]

Zalezy jaka kolezanka, ma byc romantycznie czy smiesznie ;)

06.01.2007
23:13
smile
[39]

Obscure [ ExcalibuR ]

Albo kup jej jakis seksowny Gorset z czerwonymi stringami.

06.01.2007
23:13
smile
[40]

Strodus [ Couch Potato ]

20 kilogramowy wór ziemniaków albo marchewek (bez aluzji) i niech sobie sama wniesie do mieszkania/domu.

06.01.2007
23:52
[41]

ProteZ [ Żinerall ]

10 par stringów

07.01.2007
00:01
smile
[42]

R1D [ Pretorianin ]

Może jakąś biżuterie?

07.01.2007
00:02
smile
[43]

eltexo [ Konsul ]

Kup jej "Picardo"

Ci którzy oglądali American Pie wiedzą o co chodzi :D

07.01.2007
00:11
[44]

barejn [ El Magnifico ]

ej kurczak. bez urazy ale jakos zalatuje od ciebie, hmm no niczym ciekawym. wez sie zastanów zanim zaczniesz uzywac swojego "analitycznego" umysłu do komentowania propozycji ludzi. przeciez wiemy ze jestes "fajny".

07.01.2007
00:22
smile
[45]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

eltexo ---> hahahahhaahah

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.