
chickenom [ ]
Prezent dla koleżanki na 18-tkę...
Witam, niedługo szykują się osiemnaste urodziny mojej dobrej koleżanki. Co mogę jej kupić? Dla faceta to nie problem, wiem bo nie raz kupowałem, gorzej z prezentem dla dziewczyny... Macie jakieś pomysły?
Z góry dzięki za wszelkie formy pomocy :D

Babiczka [ Generaďż˝ ]
W
frer [ Freelancer ]
Kup jej kondona i powiedz, że chcesz go z nią zużyć. ;)

Kuba_Krk [ Konsul ]
I
adrianszczerski [ Chor��y ]
Stary nie pomoge ci bo miale duzo razy takie samy problemy..i nigdy niew wiedzialem co kupic:P

Bushido [ For the Alliance ]
B

egilson [ Konsul ]
R
K4B4N0$ [ Dlugi Kijaszek! ]
babiczka-->

BossManPL [ Konsul ]
A
edit: może jakiś zegar na ściane z kukułką
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
T

Mipari1002 [ OOBE Master ]
O
Moshimo [ FullMetal ]
R
adrianszczerski --> chyba nie wiedziales co ukrasc a nie co kupic ;]
edit. spozniony z O ;p
Loon --> zepsules zabawe ;p

Paradox [ Loon ABO mode ]
Z
chickenom [ ]
Dobrze, dobrze dzieci, przykro mi ale wcale nie jesteście zabawni, nie pochlebiajcie sobie... Oryginalni zresztą też nie...
Czekam na propozycje dojrzałych użytkowników...
Glob3r [ Generaďż˝ ]
LOL :D Patrzcie na układ wątków >>>>
Pierwsze co przeczytałem to "Wpadka koleżanki na 18-ce" :D
A co kupić... może dużego misia? :D
Albo standardowo kondomy i seksowną bieliznę :P
Babiczka [ Generaďż˝ ]
Kup jej pejczyk powaznie
Jezeli masz kase to zrob tak jak ja zrobilem z qmplami :D
1.Kupujesz duzego misia z 1 m zeby mial :D + taka maske skorzana z suwakiem + kajdanki takie w ubranku ^^
2.ubierasz misia w maske i kajdanki :D i wreczasz :D
3.Reakcja zajebista :D
Btw Chlopaki niezle sie spisaliscie :D
frer [ Freelancer ]
Może kajdanki ??
bECKy [ bartek ]
Poprostu dorzuć sie do składki.
A jeśli nie...
chickenom [ ]
Następny...
Wiesz co, może jednak Ty kup sobie pejczyk i zacznij się walić nim po głowie. Może wybijesz głupotę, która widać głęboko zakorzeniła się w Twoim móżdzku...
Glob3r -> Myślałem o misiu. Ile taki może kosztować?
Kwiaty też wypada kupić? Jeżeli już to róże zapewne, tylko jakie? :D
Dobra to powiem inaczej: dildo, pejcze, kajdanki, kondomy, lateksowe ciuszki itp są jej zbędne bo rok temu kupiłem jej cały zestaw. Czy teraz zaczniecie dawać sensowne propozycje?

Mipari1002 [ OOBE Master ]
A może to:
Albo to:
I jeszcze jeden:
artux [ Pretorianin ]
Może jakiś naszyjnik, ozdobę na ręke czy szyje.
Glob3r [ Generaďż˝ ]
Nie mam pojęcia... nigdy takie misia nie kupowałem... ale kilkadziesiąt zł napewno :P
Do 100zł. Jak patrze na allegro to 70-100 zł ładnego misia dostaniesz :P

Babiczka [ Generaďż˝ ]
chickenom -> wlasnie sam nazwales siebie glupkiem :O
egilson [ Konsul ]
jak to przyjaciołka kup jej bukiet roz ,kolor mhm dowolny ,skladka jesli to przyjaciolka nie jest jakas super kup cos od siebie ,tak powanie zeby to ne bylo cos zbednego ale tez nie zbyt praktycznego ,i jesli ma byc powane ,eh
obraz naprzylakd ,jesli nie ma za duzo i wiesz co lubi ,mis owszem taki np stylizowany na stare zabawki ew puchatek ,kociaki [przynajmniej niektore lubia takie] cena max 100 zl spokojnie
bizuteria ,mhm no tez jesli wiesz co lubi ale pamietaj ze to powanzie zabrzmi jak dostenie naszjnik ,bransoletke ,wisorek ,niedaj Boze pierscionek
poduszka koronkowa np, z jakimis trokami cekinami itp owszem sie nada
chickenom [ ]
Dzieki Glob3r, miło, że chociaż jedna osoba udzieliła mi poważnej, dojrzałej odpowiedzi.
A może jakąs poduszkę?
No, dwie osoby :)
egilson -> nie zrozum mnie źle, nie chce kupowac czegoś śmiertelnie poważnego, wrecz przeciwnie, chce by było to coś z jajem, ale sorry, wyrosłem z oglądania pornoli i podniecania się wibratorami na wystawie, z których jak widzę niektórzy jeszcze nie wyrośli. Tak czy siak, wielkie dzięki za pomoc.

Obscure [ ExcalibuR ]
nowy wibrator kieszonkowy

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
było i zawsze wygrywał wibrator - proponuję w takim razie wibrator na USB
Mipari1002 [ OOBE Master ]
A może jakąs poduszkę?
Może to:
Snopek89 [ Pretorianin ]
Poduszka to niezły pomysł, widziałam na necie coś takiego, że możesz wysłać zdjęcie np waszej paczki a ta firma nadrukowuje ja na poduszkę. Efekt jest super ;) Wiem, bo moja kumpela taka dostała.
A jak nie to moze jakis ładny zestaw biżuterii ze srebra np. kolczyki i naszyjnik.
Taki duży mis może kosztować nawet ponad 100zł
Albo np kupić album na zdjęcia, albo wielką antyramę i powkładać tam Wasze zdjęcia i jej :D

coolerek89 [ Mówcie mi cool ]
Kup jej nocnik dla dzieci , taki z kaczuszką i jakoś fajnie podpisz. Np. napisz jej instrukcje jak z niego korzystać, zbierz podpisy wszystkich jej przyjaciół etc :) IMO fajny pomysł kiedyś, gdzieś widziałem i fajnie to wyglądało. :)
Np. taki :)
Albo kule plazmową, ale to raczej dla dziewczyny to niezbyt pasuje :)
Lojal [ Pretorianin ]
Jakieś kolczyki czy inną biżuterię ...

cycu2003 [ Legend ]
coolerek89--> chyba wiekszosc ludzi jednak nie chcialaby dostac nocnika
Kolczes [ I Love Quiet ]
Ja bym jednak preferował bukiet róż + coś hmm... romantycznego. Skoro to dobra koleżanka ^^.
Mink [ Konsul ]
Cos milusiego + cos niepotrzebnego + coś z jajem. Np. wyzej wspominany misiek - albo zamiast miśka pluszak pod łózko (taki np. biały niedzwiedz - nooo taka jakby skóra z łbem. dywanik no ..wysłowic sie nie potrafie) + zestaw biżuterii dla dzieci + wesoły komiks albo jakas garfieldowa książeczkę.
Co do pluszaka o takie coś mi chodzi:
I.G.I [ |PL|-->I.G.I<-- ]
Bielizna.. Sprawdzona Metoda :D
Gordon2000 [ Centurion ]
Racja, erotyczna bielizna będzie dobra:-)
Foks!k [ Medyk ]
Jka bys kupił dużego misia to by sie chyba anwet ucieszyła ;) Jakies kosmetyki, bielizna ?
nagytow [ Firestarter ]
Zalezy jaka kolezanka, ma byc romantycznie czy smiesznie ;)

Obscure [ ExcalibuR ]
Albo kup jej jakis seksowny Gorset z czerwonymi stringami.

Strodus [ Couch Potato ]
20 kilogramowy wór ziemniaków albo marchewek (bez aluzji) i niech sobie sama wniesie do mieszkania/domu.
ProteZ [ Żinerall ]
10 par stringów

R1D [ Pretorianin ]
Może jakąś biżuterie?

eltexo [ Konsul ]
Kup jej "Picardo"
Ci którzy oglądali American Pie wiedzą o co chodzi :D
barejn [ El Magnifico ]
ej kurczak. bez urazy ale jakos zalatuje od ciebie, hmm no niczym ciekawym. wez sie zastanów zanim zaczniesz uzywac swojego "analitycznego" umysłu do komentowania propozycji ludzi. przeciez wiemy ze jestes "fajny".

Babiczka [ Generaďż˝ ]
eltexo ---> hahahahhaahah