GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Żurawski pokazuje klase.

06.01.2007
19:47
[1]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Żurawski pokazuje klase.

Ja informuje serwis onet sport, żurawski strzelił 2 bramki w meczu pucharu szkocji z 4 - ligowcem.
dołożył jeszcze jedną Vennegor of Hesselink i Riordan. Brawo!

06.01.2007
19:51
smile
[2]

Mortan [ ]

Piszesz to na serio ?

06.01.2007
19:52
[3]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

TAK!!! Na serio! Ja się akurat ciesze z tego! Lepsze to niż nic! TO JEST POLAK I JA GO SZANUJE!

06.01.2007
19:53
[4]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

andre - ja z tobą

06.01.2007
19:54
smile
[5]

Mortan [ ]

Ha haSuper, ale tej 4 lidze Szkocji to i ja bym pewnie cos strzelił :D Prawda jest tak, ze Zurawski to obecnie najslabszy zawdonik z podstawowego skladu Celtiku i jest bez formy, wystarczy właczyc w sobote o 15 Polsat Sport :)

06.01.2007
19:57
smile
[6]

Raziel [ Action Boy ]

kocham to forum:D

06.01.2007
20:00
[7]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

mortan ---> też lubie sobie pooglądać w sobote/niedziele lige szkocką. Prawda, prawie go nie widać, niby jest słaby. Ale spójrz też na millera i jego zeza, beatiego i też jego zeza i innych. Maciej jest może i w słabej formie, ale najgorszy w zespole na pewno nie jest. Zauważ też, że jest najlepszym strzelcem zespołu. Ja mam szczerą nadzieje, że wróci do dawnej formy i będzie pokazywał to na co go naprawde stać.

06.01.2007
20:03
smile
[8]

Mortan [ ]

mortan ---> też lubie sobie pooglądać w sobote/niedziele lige szkocką.

Tylko ze ja nie lubie, czasami włacze ze zwgledów ogolnoinformacyjnych ;) Angielską poogladaj :)

06.01.2007
20:04
[9]

qaq [ CCCP ]

06.01.2007
23:38
smile
[10]

Mortenar [ Legionista ]

mortan--> sorry ale musze sie czepić. Choćby cały tamten czwartoligowy zespół miał grypęi 40 stopni gorączki i tak jedyne co byś zrobił to ponarzekał że korki niewygodne.

06.01.2007
23:43
[11]

Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]

Mortan-->a ja bym się nawet pokusił o stwierdzenie, że jest jednym z najgorszysch piłkarzy podstawowej jedenestki reprezentacji Polski.

06.01.2007
23:46
smile
[12]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Ja z kolei jestem wielkim fanem Żurawskiego, jest to najlepszy polski piłkarz, wszechstronny, pomysłowy i przede wszystkim altruistyczny. Jedyna jego wada to problemy z aklimatyzacją, ale jak widać warto czasem poczekać.

06.01.2007
23:50
smile
[13]

R1D [ Pretorianin ]

W końcu Polak :P

07.01.2007
00:07
[14]

ProteZ [ Żinerall ]

Nareszcie jakby tak było z naszą całą reprezentacją

07.01.2007
00:08
[15]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

Lubię Żurawia, ale strzelił 2 bramki zespołowi z 4(?) LIGI w SZKOCJI. Dziękuję.

07.01.2007
00:11
[16]

Mortan [ ]

Ja z kolei jestem wielkim fanem Żurawskiego, jest to najlepszy polski piłkarz, wszechstronny, pomysłowy i przede wszystkim altruistyczny.

Zapomnales o jednym - jest bez formy, a ' najlepszy poslki pilkarz' to chyba tylko w prasie i internecie :)

07.01.2007
00:17
smile
[17]

Paradox [ Loon ABO mode ]

W tym sezonie juz formę miał. Wróci do niej za jakiś czas i znowu będzie strzelal Celtikowi masę potrzebnych do zwycięstwa bramek :). Moim zdaniem świetnie zastępuje Larssona. Co z tego, ze nie ma juz wynikow po 7:1 dla Celtiku skoro i tak wszystko wygrywają, nawet w ChL?

07.01.2007
01:57
[18]

Klivert [ Konsul ]

Choć bez formy to wielki talent.
Jak był młody ok. 18 lat nie trafił na trenera z prawdziwego zdarzenia a to jest przepustka do wielkiego świata i dlatego jego kariera potoczyła się wolniej. Mówiąc krótko "nieoszlifowany diament"

07.01.2007
01:58
smile
[19]

Biały_695 [ Konsul ]

Żuraw-władca muraw!!

07.01.2007
02:06
[20]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Ha haSuper, ale tej 4 lidze Szkocji to i ja bym pewnie cos strzelił :D

mortan--> sorry ale musze sie czepić. Choćby cały tamten czwartoligowy zespół miał grypęi 40 stopni gorączki i tak jedyne co byś zrobił to ponarzekał że korki niewygodne.

LOL!!

ps. Jesli tak podniecacie sie Zurawskim to ja przypomne o Rasiaku, który jest królem strzelców championship i dzisiaj tez strzelił bramke..

07.01.2007
02:13
smile
[21]

Biały_695 [ Konsul ]

Rasiak GOLA!!!!<LOL>

07.01.2007
07:29
smile
[22]

Mortenar [ Legionista ]

Rasiak rox!!! Ale to nie o nim wątek.:(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.