szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
Wpadki telewizyjne
Z calego swiata:
z calego swiata i z polski:
szymon_majewski [ Największy fan KISS ]
^^
naprawde warto obejrzec

Andre770 [ Koniokwiciur ]
acha

infernus67 [ Prezes Misiura ]
Ale burak z tego Busha.
BIGos [ bigos?! ale głupie ]
posmiałem się trochę, niektóre naprawde dobre ;)
bridget jones sie chowa :)

N00ne [ Pretorianin ]
Najlepszy ten co beknął oglądając pogodę i ta akcja ze świniami hehe

InsicT [ Konsul ]

SirGoldi [ Gladiator ]
Pogoda w telewizji wcale nie musi być nudna!
"Oh my goodness...!"

gargigosu [ Centurion ]
ehehe dobre dobre, mozna plakac ze smiechu.
a ja polecam orłosia:
pozdrawiam
m.
Mati176 [ Supervisor ]