GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

18 wheels of steel across america

06.01.2007
19:44
[1]

ślimok [ Pretorianin ]

18 wheels of steel across america

co myślicie o tej gierce

06.01.2007
19:45
[2]

kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]

spam??

06.01.2007
23:12
smile
[3]

szyhal55 [ Legionista ]

dla mnie najlepsza sposrod Hard truckow lacznie z haulinem wszystko prosto latwo i przyjemnie polecam!

06.01.2007
23:19
[4]

HENIO55 [ Konsul ]

najlepszy jest Pttm convoy i haulin :D

07.01.2007
12:01
smile
[5]

Przemo_888 [ Piroman ]

1 część była najlepsza :P Najdłużej z wszystkich w nią grałęm.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.