ślimok [ Pretorianin ]
18 wheels of steel across america
co myślicie o tej gierce
kalineczko1993 [ Ayrton Senna ]
spam??

szyhal55 [ Legionista ]
dla mnie najlepsza sposrod Hard truckow lacznie z haulinem wszystko prosto latwo i przyjemnie polecam!
HENIO55 [ Konsul ]
najlepszy jest Pttm convoy i haulin :D

Przemo_888 [ Piroman ]
1 część była najlepsza :P Najdłużej z wszystkich w nią grałęm.