loll [ Konsul ]
Liceum zaoczne
Chciałem sie was zapytac,jak wygląda nauka w liceum zaocznym,moze ktos z was ukonczył taka szkołe? Jakie według was sa plusy i minusy takiej szkoły.
Volk [ Generaďż˝ ]
Plusy
-ciezko nie zdac
Minusy
-trzeba placic
loll [ Konsul ]
ten minus akurat bez problemu dam rade uzupełnić
Azzie [ bonobo ]
minusy:
niski poziom
plusy:
niski poziom

loll [ Konsul ]
UP
Ace_2005 [ The Summer ]
Sam kończyłem dzienne liceum, ale z opowiadań tych, którzy kończyli zaoczne, a także z rozmów z panią dyrektor z liceum zaocznego w mojej miejscowości (znam ją tak sobie, raczej ta znajomośc w większej mierze polega na mówieniu "dzień dobry") wiem, że minusem jest to, iż trzeba płacić i to nie mało. Minusem jest także to, że poziom jest trochę niższy niż w dziennym liceum, ale tylko trochę niższy. To w głównej mierze zależy napewno od podejścia samych nauczycieli, jak i samych uczniów.
Plusem jest to (przynajmniej w liceum mieszczącym się w mojej miejscowości), że płacąc nie masz żadnych gwarancji, że zdasz! Do pozytywów zaliczyłbym jeszcze to, iż poziom tego liceum jest naprawdę wysoki, nauczyciele to ci sami ludzie, którzy uczą w liceum dziennym i wcale nie odpuszczają z nauką. No i szkoła ma naprawdę dobrą opinię.
e3m [ Legionista ]
plusy:
- duzo wolnego czasu
- zdawalnosc w 100% ;) cjociaz to tez zalezy od szkoly ;) ale jak to sie mowi: Place = wymagam :D
- mozesz isc gdzies do roboty
minus:
- przerypane weakendy, praktycznie caly dzien na wykladach :/
loll [ Konsul ]
no własnie robote bym miał wiec sam bym sobie opłacał szkołe,tylko ciekawi mnie jak to jest z ta zdawalnoscią i co dalej po takiej szkole dostaje papier tak jak po normalnym liceum?
Paradox [ Loon ABO mode ]
masz 16 lat?
Azzie [ bonobo ]
loll: Jesli to nie jest posada prezesa Orlenu, albo szefa NBP, to daruj sobie...
blanka20_02 [ Legionista ]
To zalezy czy masz ambicje isc potem na studia dzienne - jezeli tak to musisz najpierw poradzic sobie i to niezle w liceum dziennym, na zaoczne to najlepeij isc robiac zarazem zawodowke - wtedy masz srednie z matura+ zawod czyli nie jest zle, a potem na studia jakies tam albo do parcy no ale juz nie ma co sie tak martwic - same liceum zaoczne to niestety ma opinie szkoly dla mniej ambitnych i nie chcacych za duzo xzasu spedzac uczac sie a co za tym idzie gorsze zdanie - choc teraz to nie robi az takie roznicy przy rekrutacjach - liczy sie matura - a to czy ja dobrze zdasz zalzy przede wszytskim od Cibei a nie od szkoly! pozdrawiam