Ranczo [ Konsul ]
Mafia
Nie mam Ojca Chrzesnego ale mam Mafie. Słyszałem że Ojciec Chrzesny jest gorsz od Mafi. Czy to prawda?
Volk [ Generaďż˝ ]
Tak

Orlando [ Friends Will Be Friends ]
Mimo tego, ze nie gralem w Ojca Chrzestnego to i tak nic nie przebije Mafii :)
Ranczo [ Konsul ]
Dzięki że szybko odpisaliście

Volk [ Generaďż˝ ]
Nie ma sprawy.
Super Kotlet [ Schabowy ]
Mafia jest pod każdym wzgledem lepsza, nawet graficznym a jest 3 lata starsza :]

Filipek@@ [ Centurion ]
Mam mafie i uważam, że choć Ojciec chrzestny jest nowszy i ma więcej misj to do mafii nie sięga
Obscure [ ExcalibuR ]
Jak dlamnie TAK

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
mafia to twoja rodzina

mycha921 [ Potępiony ]
Ojciec chrzestny szybko się nudzi.Mafia jest naprawdę świetną grą !
halski88 [ Pan Prezes ]
prawda
Kerth [ Pretorianin ]
Ojca Chrzestnego skopali... i niechodzi tu jedynie o żenującą grafike (prócz postaci), a fabułę filmu poprowadzoną w złym stylu ala GTA. Jestem pewien, że gdyby zrobili liniową gierke w stylu Mafii wyszło by o wiele lepiej. Mafia przewyższa Ojca pod względem fabuły, grafiki, klimatu, dzwięku (ach ta muzyka :)).

master1987krk [ Legionista ]
Porównywanie Ojca Chrzestnego do Mafii jest dla niej hańbą :) za Mafią przemawia Fabuła ( zwłaszcza że w kilku momentach można różnie zakończyć misje), Klimat, Grafika i długoby wymieniać :)
gruby99999 [ Pretorianin ]
oczywiście że mafia jest lepsza, ahhhhhhh ten klimacik:D
chyrlok [ Konsul ]
Mafia jest lepsza
Dym14 [ _X_X_X_ ]
Ci co mówią że mafia ma lepszą grafikę od ojca chrzestnego chyba nie grali w żadną z gier:) Ale jeśli chodzi całokształt to wygrywa mafia. Chociaż w obie grało mi się przyjemnie.
Pirat099 [ Lack of degree ]
O c jest lepszy od mafii
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Mafia jest lepsza!
chyrlok [ Konsul ]
Pirat099 >> z gangserskich gier nic
mannan [ Max Payne is the best ]
Mafia była Fajna

Mastalyo [ Centurion ]
Mafia jest o wiele lepsza

Agent_007 [ chomik ]
Mafia rulez!

berentzen [ Konsul ]
moim zdaniem to Mafia jest super

Pirat099 [ Lack of degree ]
No dobra poddaje się....
Mafia jest lepsza!
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
Kto co lubi, ale mi bardziej sie podobała mafia.
Leon86 [ Konsul ]
Mafia lepsza. Ojca chrzestnego możesz sobie zobaczyć, jak chcesz pograć w coś nie skąmplikowanego.

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
Mafia lepsza, ale Ojciec chrzestny jest też znakomity i warty polecenia.
PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]
To ja znowu nie grałem w Mafię, a Ojczulka przeszedłem całego.
Słyszałem na temat Mafii pochlebne komentarze, a na temat Ojca natomiast były one mieszane. Zapaleńcy Mafii krytykowali Ojca, a inni którzy pierwszy raz spotkali się z tego typu grami - wychwalali. Ja jestem pomiędzy tymi dwoma.
Dizy [ Pretorianin ]
Mafia 10/10
Ojciec Chrzestny 6/10
Oto moje oceny. Powiem jeszcze tylko tyle, że Mafia powstała o cztery lata wcześniej i graficznie nie ustępuje OCh, dla mnie jest nawet lepsza, bo ta w OCh jest plastikowa. A pod wszystkimi innymi względami Godfather może się schować.