GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia

06.01.2007
17:36
[1]

Ranczo [ Konsul ]

Mafia

Nie mam Ojca Chrzesnego ale mam Mafie. Słyszałem że Ojciec Chrzesny jest gorsz od Mafi. Czy to prawda?

06.01.2007
17:37
[2]

Volk [ Generaďż˝ ]

Tak

06.01.2007
17:37
smile
[3]

Orlando [ Friends Will Be Friends ]

Mimo tego, ze nie gralem w Ojca Chrzestnego to i tak nic nie przebije Mafii :)

06.01.2007
17:38
[4]

Ranczo [ Konsul ]

Dzięki że szybko odpisaliście

06.01.2007
17:39
smile
[5]

Volk [ Generaďż˝ ]

Nie ma sprawy.

06.01.2007
17:51
[6]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Mafia jest pod każdym wzgledem lepsza, nawet graficznym a jest 3 lata starsza :]

10.01.2007
18:33
smile
[7]

Filipek@@ [ Centurion ]

Mam mafie i uważam, że choć Ojciec chrzestny jest nowszy i ma więcej misj to do mafii nie sięga

10.01.2007
18:35
[8]

Obscure [ ExcalibuR ]

Jak dlamnie TAK

10.01.2007
18:35
smile
[9]

Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]

mafia to twoja rodzina

10.01.2007
18:43
smile
[10]

mycha921 [ Potępiony ]

Ojciec chrzestny szybko się nudzi.Mafia jest naprawdę świetną grą !

10.01.2007
18:44
[11]

halski88 [ Pan Prezes ]

prawda

10.01.2007
18:50
[12]

Kerth [ Pretorianin ]

Ojca Chrzestnego skopali... i niechodzi tu jedynie o żenującą grafike (prócz postaci), a fabułę filmu poprowadzoną w złym stylu ala GTA. Jestem pewien, że gdyby zrobili liniową gierke w stylu Mafii wyszło by o wiele lepiej. Mafia przewyższa Ojca pod względem fabuły, grafiki, klimatu, dzwięku (ach ta muzyka :)).

11.01.2007
16:21
smile
[13]

master1987krk [ Legionista ]

Porównywanie Ojca Chrzestnego do Mafii jest dla niej hańbą :) za Mafią przemawia Fabuła ( zwłaszcza że w kilku momentach można różnie zakończyć misje), Klimat, Grafika i długoby wymieniać :)

11.01.2007
16:28
[14]

gruby99999 [ Pretorianin ]

oczywiście że mafia jest lepsza, ahhhhhhh ten klimacik:D

11.01.2007
17:01
[15]

chyrlok [ Konsul ]

Mafia jest lepsza

11.01.2007
17:10
[16]

Dym14 [ _X_X_X_ ]

Ci co mówią że mafia ma lepszą grafikę od ojca chrzestnego chyba nie grali w żadną z gier:) Ale jeśli chodzi całokształt to wygrywa mafia. Chociaż w obie grało mi się przyjemnie.

22.01.2007
16:14
[17]

Pirat099 [ Lack of degree ]

O c jest lepszy od mafii

22.01.2007
16:17
[18]

szaszłyka? [ Bez Stopnia ]

Mafia jest lepsza!

22.01.2007
16:18
[19]

chyrlok [ Konsul ]

Pirat099 >> z gangserskich gier nic

22.01.2007
16:24
[20]

mannan [ Max Payne is the best ]

Mafia była Fajna

22.01.2007
16:53
smile
[21]

Mastalyo [ Centurion ]

Mafia jest o wiele lepsza

22.01.2007
17:27
smile
[22]

Agent_007 [ chomik ]

Mafia rulez!

22.01.2007
18:05
smile
[23]

berentzen [ Konsul ]

moim zdaniem to Mafia jest super

22.01.2007
19:36
smile
[24]

Pirat099 [ Lack of degree ]

No dobra poddaje się....
Mafia jest lepsza!

22.01.2007
19:38
[25]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Kto co lubi, ale mi bardziej sie podobała mafia.

22.01.2007
19:38
[26]

Leon86 [ Konsul ]

Mafia lepsza. Ojca chrzestnego możesz sobie zobaczyć, jak chcesz pograć w coś nie skąmplikowanego.

23.01.2007
10:19
smile
[27]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

Mafia lepsza, ale Ojciec chrzestny jest też znakomity i warty polecenia.

23.01.2007
10:41
[28]

PatrykW [ Arbiter Elegantiae ]

To ja znowu nie grałem w Mafię, a Ojczulka przeszedłem całego.

Słyszałem na temat Mafii pochlebne komentarze, a na temat Ojca natomiast były one mieszane. Zapaleńcy Mafii krytykowali Ojca, a inni którzy pierwszy raz spotkali się z tego typu grami - wychwalali. Ja jestem pomiędzy tymi dwoma.

02.02.2007
08:49
[29]

Dizy [ Pretorianin ]

Mafia 10/10
Ojciec Chrzestny 6/10

Oto moje oceny. Powiem jeszcze tylko tyle, że Mafia powstała o cztery lata wcześniej i graficznie nie ustępuje OCh, dla mnie jest nawet lepsza, bo ta w OCh jest plastikowa. A pod wszystkimi innymi względami Godfather może się schować.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.