GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jest już wersja bitcometa 0.81 ?

06.01.2007
15:22
smile
[1]

żbike [ Konsul ]

Czy jest już wersja bitcometa 0.81 ?

Czy wy taakże macie problem z ściągnięciem bitcometa 0.81 ? Bo ja nie mogę go ściągnąć a podobno już jest nowa wersja mój kumpel też nie może zassać. A może to tylko tak u mnie jest

06.01.2007
15:25
smile
[2]

maciek_ssi [ 2097 ]

06.01.2007
15:28
[3]

żbike [ Konsul ]

o to chodzi właśnie że tam jest wersja 0.80 i ja ją mam

06.01.2007
15:39
[4]

maciek_ssi [ 2097 ]

Proszę:

06.01.2007
16:07
smile
[5]

żbike [ Konsul ]

nadal nie działa może ktoś zassał by i wysłał mi na adres [email protected] chodzi mi o wersję 0.81

06.01.2007
16:53
smile
[6]

żbike [ Konsul ]

pomoże ktoś ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.