
żbike [ Konsul ]
Czy jest już wersja bitcometa 0.81 ?
Czy wy taakże macie problem z ściągnięciem bitcometa 0.81 ? Bo ja nie mogę go ściągnąć a podobno już jest nowa wersja mój kumpel też nie może zassać. A może to tylko tak u mnie jest

maciek_ssi [ 2097 ]
żbike [ Konsul ]
o to chodzi właśnie że tam jest wersja 0.80 i ja ją mam
maciek_ssi [ 2097 ]
Proszę:

żbike [ Konsul ]
nadal nie działa może ktoś zassał by i wysłał mi na adres [email protected] chodzi mi o wersję 0.81

żbike [ Konsul ]
pomoże ktoś ?