
xircom [ Generaďż˝ ]
Herbaty wszelkiego smaku
Czy ktos na tm forum gustuje w herbatach, czy wszyscy zamykaja sie w kawie, alkoholu i kisielu? Chcialbym sprobowac jakis fajnych herbat, ale nie znam sie za bardzo i nie chce wydac kasy na byle co. Ostatnio posmakowala mi taka herbata z owocow lesnych, polecam! ;)
InsicT [ Konsul ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5835493&N=1
siwCa [ Legend ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5650771

xircom [ Generaďż˝ ]
no racja