GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Strona internetowa - sktrypty- pomóżcie!!

06.01.2007
12:52
[1]

mcaaaaaaaa [ Legionista ]

Strona internetowa - sktrypty- pomóżcie!!

wITAM CHCIAłEM ZROBIć STRONE INTERNETOWą ALE ZAPOMNIAłEM JAKsię robi to aby podzielić ją na 3 części :/ zna ktoś może skrypt (chodzi mi o menu main i banner) a moze zna ktos stronke z bardzo przydatnymi slryptami prosze pomozcie!!

06.01.2007
12:54
[2]

Regis [ ]

Podziel ja tabelka

06.01.2007
13:06
[3]

mcaaaaaaaa [ Legionista ]

:/ nie dam rady macie chociaz linka jakiegos?

06.01.2007
13:11
[4]

Mipari1002 [ OOBE Master ]

Jeżeli chodzi ci o podzielenie ramkami to masz strone startową:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Frameset//EN">
<HTML>
<HEAD>
<META HTTP-EQUIV="CONTENT-TYPE" CONTENT="text/html; charset=iso-8859-2">
<META NAME="description" CONTENT="Opis zawartości strony">
<META NAME="keywords" CONTENT="Wyrazy kluczowe">
<META NAME="author" CONTENT="Autor strony">
<META HTTP-EQUIV="Content-Language" CONTENT="pl">
<TITLE>Tytuł strony</TITLE>
</HEAD>
<FRAMESET ROWS="80,*" BORDER="0" FRAMEBORDER="0" FRAMESPACING="0">
<FRAME NAME="banner" NORESIZE SCROLLING="no" FRAMEBORDER="0" SRC="banner.html">
<FRAMESET ID="t" COLS="180,*" BORDER="0" FRAMEBORDER="0" FRAMESPACING="0">
<FRAME NAME="menu" NORESIZE FRAMEBORDER="0" SRC="menu.html">
<FRAME NAME="main" NORESIZE FRAMEBORDER="0" SRC="main.html">
</FRAMESET>
<NOFRAMES><A HREF="menu.html">Menu</A></NOFRAMES>
</FRAMESET>
</HTML>

06.01.2007
13:15
[5]

mcaaaaaaaa [ Legionista ]

Dzieki wielki kolego pozdrawiam i zycze udanego dnia oraz weekendu

06.01.2007
13:30
[6]

Virtual_M@N [ Konsul ]

--->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.