mcaaaaaaaa [ Legionista ]
Strona internetowa - sktrypty- pomóżcie!!
wITAM CHCIAłEM ZROBIć STRONE INTERNETOWą ALE ZAPOMNIAłEM JAKsię robi to aby podzielić ją na 3 części :/ zna ktoś może skrypt (chodzi mi o menu main i banner) a moze zna ktos stronke z bardzo przydatnymi slryptami prosze pomozcie!!
Regis [ ]
Podziel ja tabelka
mcaaaaaaaa [ Legionista ]
:/ nie dam rady macie chociaz linka jakiegos?
Mipari1002 [ OOBE Master ]
Jeżeli chodzi ci o podzielenie ramkami to masz strone startową:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Frameset//EN">
<HTML>
<HEAD>
<META HTTP-EQUIV="CONTENT-TYPE" CONTENT="text/html; charset=iso-8859-2">
<META NAME="description" CONTENT="Opis zawartości strony">
<META NAME="keywords" CONTENT="Wyrazy kluczowe">
<META NAME="author" CONTENT="Autor strony">
<META HTTP-EQUIV="Content-Language" CONTENT="pl">
<TITLE>Tytuł strony</TITLE>
</HEAD>
<FRAMESET ROWS="80,*" BORDER="0" FRAMEBORDER="0" FRAMESPACING="0">
<FRAME NAME="banner" NORESIZE SCROLLING="no" FRAMEBORDER="0" SRC="banner.html">
<FRAMESET ID="t" COLS="180,*" BORDER="0" FRAMEBORDER="0" FRAMESPACING="0">
<FRAME NAME="menu" NORESIZE FRAMEBORDER="0" SRC="menu.html">
<FRAME NAME="main" NORESIZE FRAMEBORDER="0" SRC="main.html">
</FRAMESET>
<NOFRAMES><A HREF="menu.html">Menu</A></NOFRAMES>
</FRAMESET>
</HTML>
mcaaaaaaaa [ Legionista ]
Dzieki wielki kolego pozdrawiam i zycze udanego dnia oraz weekendu
Virtual_M@N [ Konsul ]
--->