GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem Z Manhunt prosze o odpowiedz!!!

06.01.2007
12:14
smile
[1]

Lukasz_Pomocy [ Junior ]

Problem Z Manhunt prosze o odpowiedz!!!

Mam problem z manhunt :(
Gdy wlaczam gre to obraz jest tak ustawiony ze trzeba skrecic glowe w lewo zeby cos zobaczyc :/a jak minimalizuje gre obraz jest normalny!!
probowalem w opcjach cos zmienic ale nie widzialem nic co dotyczy rotacji :/ czy moze mi ktos pomoc?

jak nie to bardzo bym prosil o poadnie torrenta lub cos innego do sciagniecia Manhunta.
prosze o szybka odpowiedz

06.01.2007
14:45
[2]

*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]

No cóż chłopcze pytanie zasadnicze...jaką ty masz karte graficzną?

06.01.2007
14:50
[3]

Kozi89 [ Generaďż˝ ]

No cóż chłopcze pytanie zasadnicze... masz oryginał?

06.01.2007
14:56
[4]

djforever [ eXplorer ]

No cóż chłopcze zasadnicza odpowiedź.... takie gry psują główkę!
:P

06.01.2007
15:00
[5]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

Bo to jest gra dla skrzywionych umysłowo....



Spróbuj nowsze stery zainstalować.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.