
Lukasz_Pomocy [ Junior ]
Problem Z Manhunt prosze o odpowiedz!!!
Mam problem z manhunt :(
Gdy wlaczam gre to obraz jest tak ustawiony ze trzeba skrecic glowe w lewo zeby cos zobaczyc :/a jak minimalizuje gre obraz jest normalny!!
probowalem w opcjach cos zmienic ale nie widzialem nic co dotyczy rotacji :/ czy moze mi ktos pomoc?
jak nie to bardzo bym prosil o poadnie torrenta lub cos innego do sciagniecia Manhunta.
prosze o szybka odpowiedz
*_*Cypriani [ Gore 4 the People ]
No cóż chłopcze pytanie zasadnicze...jaką ty masz karte graficzną?
Kozi89 [ Generaďż˝ ]
No cóż chłopcze pytanie zasadnicze... masz oryginał?
djforever [ eXplorer ]
No cóż chłopcze zasadnicza odpowiedź.... takie gry psują główkę!
:P
Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]
Bo to jest gra dla skrzywionych umysłowo....
Spróbuj nowsze stery zainstalować.