wishram [ lets dance ]
Windows - automatyczne logowanie danego użytkownika
Otóż chcę, żeby moje konto (administratora) ładowało się automatycznie przy starcie Windows, a pozostałe konta były do wyboru tylko po wylogowaniu.
Zaznaczam, że nie chodzi tu o żadną sieć, zwykły komputer z 3 kontami, które są praktycznie nie używane, ale moja rodzina chce żeby tam były
ewentualnie to jak wyłączyć te konta, żeby potem można było łatwo je przywrócić, bez konieczności zakładania konta od nowa?
mikmac [ Senator ]
win XP?
rozumiem, ze konto administratora masz na mysli uprawnienia a nie sama w sobie konto administrator?
wishram [ lets dance ]
win XP i tak jak mówisz konto z uprawnieniami administratora
fanlegii79 [ Generaďż˝ ]
control userpasswords2
k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]
fanlegii79 --> i co dalej?
mikmac [ Senator ]
tak jak napisal wyzej - ale to nie wszystko :)
fanlegii podal tylko nazwe kontrolki - a zero informacji co z tym zrobic
start/uruchom tam wklepujesz wlasnie control userpasswords2
Teraz odhaczasz swistek przy zdaniu "ble ble potrzeba wpisac pass i login aby sie zalogowac" i podajesz login ktory ma sie logowac automatycznie oraz pass zostawiasz puste. Po restarcie powinno dzialac.
wishram [ lets dance ]
działa, wielkie dzięki też za wytłumaczenie, jak to zrobić, bo nie domyśliłbym się co oznacza to 'control userpasswords'