GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tom Clancy`s Rainbowsix Vegas

06.01.2007
10:45
[1]

HADES222 [ Junior ]

Tom Clancy`s Rainbowsix Vegas

Mam pytanie,czy może ktoś się orientuje jak w tej grze włączyć tłumik i celownik laserowy?

06.01.2007
10:52
[2]

Zyker [ Konsul ]

przytrzymaj przycisk R pokaże ci się menu z opcjami.

06.01.2007
12:25
smile
[3]

HADES222 [ Junior ]

Zyker,dzięki serdeczne

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.