GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Konsole czy PC. Co lepsze!

06.01.2007
10:04
smile
[1]

Spider-Man 3 [ Legionista ]

Konsole czy PC. Co lepsze!

Konsole czy PC. Co lepsze!
Jak sądzicie?

06.01.2007
10:05
[2]

Yari [ Juventino ]

PC
Było
+1

06.01.2007
10:06
[3]

Zyker [ Konsul ]

Spider-Man3 jesteś największym dzieckiem jakie widziałem!

06.01.2007
10:06
[4]

Pablox8 [ Konsul ]

PC

06.01.2007
10:06
[5]

Obscure [ ExcalibuR ]

PC

06.01.2007
10:06
[6]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Zyker - to jeszcze nie widziales mnie :D

spoiler start
joke ofkoz :D
spoiler stop

06.01.2007
10:08
smile
[7]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Nie masz co robić, to chcesz znowu wywołać wojnę?

PC

06.01.2007
10:08
[8]

defenencjał [ Generaďż˝ ]

PC

06.01.2007
10:10
smile
[9]

koper324 [ Legionista ]

PC

06.01.2007
10:11
smile
[10]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Frytki.

+1

06.01.2007
10:13
[11]

marcin94 [ Piesiec ]

PC

06.01.2007
10:18
[12]

Foks!k [ Medyk ]

PC

06.01.2007
10:20
[13]

Ktosik2 [ Pretorianin ]

PC

06.01.2007
10:21
[14]

EG2006_26717291 [ Ghorri ]

PieC

06.01.2007
10:21
[15]

TeadyBeeR [ Legend ]

Konsole

06.01.2007
10:29
[16]

Squall [ Pretorianin ]

Jesli chodzi wylacznie o granie (poza fpp i strategiami) to tylko i wylacznie konsola - reszta PC.
Dodatkowo chcesz grac spokojnie 5 lat bez wymieniania czegokolwiek - konsola.

Ja juz od 5 lat jade na PS2 + PC i mysle ze jest to najlepsze rozwiazanie:D

06.01.2007
10:30
smile
[17]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

PC.

spoiler start
Gdybym miał konsolę to głosowałbym za konsolą :)
spoiler stop

06.01.2007
10:32
[18]

General E'qunix [ Nobody likes me ]

X360 & PC

06.01.2007
10:35
smile
[19]

N00ne [ Pretorianin ]

PC jest przestronniejszy jednak na konsolę jest wiele ciekawych Gier, w które niestety nie zagrasz na PC.

Ten temat to ja widze już 4 raz a jestem na forum miecha ;)

06.01.2007
10:39
[20]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Odkurzacz.

06.01.2007
10:40
[21]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

konsola i PC. Gram i na tym i na tym :)

06.01.2007
10:40
[22]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Chodzi Ci o gry, tak?
Konsola

06.01.2007
10:41
[23]

mikmac [ Senator ]

N00ne -->
a ty smierdzace skarpety chowasz do PC, ze ci przestrzen w nim potrzebna? Kurna to nie bagaznik w samochodzie....

Rozwiazanie?
PC + konsola - jak ktos twierdzi inaczej to jest po prostu niepelnosprytny.

06.01.2007
10:42
smile
[24]

N00ne [ Pretorianin ]

mikmac ===> przestronność ma kilka znaczeń geniuszu...

06.01.2007
10:48
[25]

Bushido [ For the Alliance ]

Według mnie PC lepszy. Mikmac, niewyspany ? :D

06.01.2007
10:52
[26]

mikmac [ Senator ]

N00ne -->
WSZECHSTRONNOSC a nie przestronnosc...geniuszu.

Przestronnosc odnosi sie tylki li wylacznie do kubatury...

06.01.2007
10:54
smile
[27]

N00ne [ Pretorianin ]

Nie uważasz, że to po pierwsze jedna dupa... po drugie nie udawaj, że nie zrozumiałeś... widzę, że masz dzisiaj kiepski dzień... Inni jakoś zrozumieli a ty masz jakieś problemy?

06.01.2007
10:57
smile
[28]

Filipek@@ [ Centurion ]

Jak chodzi tylko o gry to konsole

06.01.2007
10:58
[29]

Virtual_M@N [ Konsul ]

lod00fka :P

spoiler start
znowu głupi wątek...
spoiler stop

06.01.2007
11:05
[30]

berentzen [ Konsul ]

PC

06.01.2007
11:29
[31]

zalo [ Generaďż˝ ]

co ja idiotyyczne pytanie... W CZYM??? ogólnie PC, ale do grania wiadomo... lepsze konsole....

06.01.2007
11:32
[32]

TeadyBeeR [ Legend ]

N00ne --> Po prostu nie uzywa sie slow, ktorych znaczenia sie nie zna, bo mozna wyjsc na debila.

06.01.2007
11:41
[33]

Ruinort [ Jónior ]

ja wole konsole od PC ale pc tez jest dobrym przyzadem do grania

06.01.2007
11:42
smile
[34]

boskijaro [ Generaďż˝ ]

Eksperymentowalem troche z konsolami i doszedlem do wniosku, ze jednak PC

06.01.2007
11:48
[35]

N00ne [ Pretorianin ]

TeadyBeeR ====> albo się poprostu pomylić...

Temat wątku jest jednak inny.

06.01.2007
11:49
smile
[36]

Mazio [ Mr Offtopic ]

"najlepsza na świecie
jest miłość w klozecie
a każdy szalet
jest pełen zalet
ani PZU, ani PKP
i tylko, tylko PC"

06.01.2007
11:51
[37]

wysia [ Generaďż˝ ]

N00ne --> W razie pomylki nalezy przyznac sie do bledu i poprawic, a nie isc w zaparte, bo mozna wyjsc na jeszcze wiekszego debila.

06.01.2007
11:52
smile
[38]

Aniek [ Mr Devil ]

Ja wolę konsole.

06.01.2007
11:57
[39]

mikmac [ Senator ]

N00ne -->
nie, nie uwazam, ze wszechstronnosc i przestronnosc to jedna dupa :/ To dwa kompletnie rozne slowa. Jak teady i wysiu napisali nie uzywaj slow, ktorych znaczenia nie rozumiesz - a jak sie pomylisz to po prostu sie popraw a nie idz w zaparte.
Pomylka to zadna ujma na honorze, wmawiac innym w zaparte glupote to juz powazna choroba...

06.01.2007
11:59
smile
[40]

N00ne [ Pretorianin ]

Racja pomyliłem się.. Jednak nie daje Ci to prawa do tekiej krytyki...

a ty smierdzace skarpety chowasz do PC, ze ci przestrzen w nim potrzebna? Kurna to nie bagaznik w samochodzie....

06.01.2007
12:00
[41]

Marcio [ Bleeee ]

Jak dla mnie bezsensu jest porównywać konsole i PC - to tak jakby porównywać co jest bardziej przydatne: pralka czy zmywarka.

06.01.2007
12:00
[42]

Strodus [ Couch Potato ]

PC

06.01.2007
12:05
smile
[43]

szymaniak [ co? ]

Szukam konsoli do internetu. głównie chodzi mi o projektowanie stron www. Jak myślicie? ps3 sie nada czy lepszy byłby x360?

06.01.2007
12:09
[44]

mikmac [ Senator ]

szymaniak -->
widziales konsolowca, ktory nie ma PC w domu? To pomysl przez chwile...
PC do pracy oraz zadan biurowych a konsola do grania - naprawde tak trudno na to wpasc?

Ludzie, ktorzy pisza PC nie moga zrozumiec jednej rzeczy. Maja TYLKO PC.
Ci co pisza "konsola" maja i PC i KONSOLE.
I kto ma lepiej/wiecej?

06.01.2007
14:40
[45]

szymaniak [ co? ]

sory, ja też mam pc i ps2, a to miałbyć rodzaj żartu. Głupi wątek głupi post, proste.

06.01.2007
14:52
smile
[46]

stanson [ Szeryf ]

Ci co mają konsole, napiszą, że konsole są lepsze - ci, co mają PC, napiszą, że PC jest lepsze.

Proste :)

BTW; konsola ma chyba inne przeznaczenie niz komputer, wiec o czym tu rozmawiacie? :P

06.01.2007
15:13
[47]

THC93Młody [ Konsul ]

PS3

06.01.2007
15:14
[48]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Zależy do czego.
Ja mam PC i konsole i używam obu. Zwyrodnialec ze mnie, nie? :)

06.01.2007
22:04
[49]

peter123456 [ Generaďż˝ ]

Ja jestem obojętny jak Szwajcaria, ale od jakiegoś czasu noszę się z kupnem X'a 360 bo kiedy patrzę na ceny kart graficznych, procesorów, Ramów itd. to mi się słabo robi. Do grania konsola, do pracy PC co nie zmienia faktu, że pytanie w stylu: "Co lepsze - lodówka czy łóżko" - w lodówce od biedy się prześpisz (na PC zagrasz), a w łóżku nie przetrzymasz żarcia (chociaż...) .

06.01.2007
22:08
[50]

Jarpen [ Wolfenstein Addict ]

idiotyczne pytanie.
zalezy dla kogo, ktos tylko gra, a ktos inny musi jeszcze np. robic grafike na fotoszopie albo prowadzic sklep internetowy.
zreszta ci co maja samego peceta, a to wiekszos userow forum na pewno beda pisac ze pc.
nie mam konsoli wiec sie nie wypowiadam, proste

06.01.2007
22:13
smile
[51]

pawelcz3 [ Konsul ]

Zdecydowanie PC

06.01.2007
22:14
[52]

Pietras(ATOMIC) [ Pretorianin ]

moim zdaniem konsole poniewaz zrobily niesamowity postep w porownaniu do pecetow.

ale z punktu widzenia materialisty polecalbym peceta poniewaz zeby cieszyc sie

w pelni z konsoli potrzeba tv z duza rozdzielczoscia i koniecznie plazmowy,

a to nie jest zbyt tania impreza.

07.01.2007
00:02
[53]

ProteZ [ Żinerall ]

PC

07.01.2007
00:08
[54]

Gibon91 [ @ ]

"zalezy dla kogo, ktos tylko gra, a ktos inny musi jeszcze np. robic grafike na fotoszopie albo prowadzic sklep internetowy. "
A jeszcze inni uczą się języków w tym ojczystego.

07.01.2007
00:21
[55]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

PC. Juz dawno komputera nie uzywam tylko do grania (prawie ze w ogole na nim nie gram) takze konsola odpada w moim wypadku :).

07.01.2007
01:29
smile
[56]

stasiuworld [ Pretorianin ]

PC jest debeścioch:D

07.01.2007
01:46
[57]

InsicT [ Konsul ]

PC

07.01.2007
03:29
[58]

Psycho16 [ Pretorianin ]

GameBoy Pocket !

07.01.2007
03:38
[59]

Kubcys [ AMG ]

PC!!!!

07.01.2007
07:01
[60]

blood [ Killing Is My Business ]

ale bezsensowny topic ... co lepsze, traktor, czy kombajn ?!

07.01.2007
07:51
smile
[61]

koobon [ Pretorianin ]

sznurówka czy rzep ?

07.01.2007
07:59
[62]

Vader [ Legend ]

Przypomniały mi się czasy, kiedy ludzie walczyli ze sobą: Co jest lepsze, Amiga czy PC :)

07.01.2007
08:41
[63]

Thrud [ Generaďż˝ ]

uahahah
PC konsola a moze kobieta jest lepsza
kolejny temat z dupy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.