
Spider-Man 3 [ Legionista ]
Konsole czy PC. Co lepsze!
Konsole czy PC. Co lepsze!
Jak sądzicie?
Yari [ Juventino ]
PC
Było
+1
Zyker [ Konsul ]
Spider-Man3 jesteś największym dzieckiem jakie widziałem!
Pablox8 [ Konsul ]
PC
Obscure [ ExcalibuR ]
PC
Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]
Zyker - to jeszcze nie widziales mnie :D

MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Nie masz co robić, to chcesz znowu wywołać wojnę?
PC
defenencjał [ Generaďż˝ ]
PC

koper324 [ Legionista ]
PC

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]
Frytki.
+1
marcin94 [ Piesiec ]
PC
Foks!k [ Medyk ]
PC
Ktosik2 [ Pretorianin ]
PC
EG2006_26717291 [ Ghorri ]
PieC
TeadyBeeR [ Legend ]
Konsole
Squall [ Pretorianin ]
Jesli chodzi wylacznie o granie (poza fpp i strategiami) to tylko i wylacznie konsola - reszta PC.
Dodatkowo chcesz grac spokojnie 5 lat bez wymieniania czegokolwiek - konsola.
Ja juz od 5 lat jade na PS2 + PC i mysle ze jest to najlepsze rozwiazanie:D

Barthez x [ Generaďż˝ ]
PC.
General E'qunix [ Nobody likes me ]
X360 & PC

N00ne [ Pretorianin ]
PC jest przestronniejszy jednak na konsolę jest wiele ciekawych Gier, w które niestety nie zagrasz na PC.
Ten temat to ja widze już 4 raz a jestem na forum miecha ;)
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Odkurzacz.
Raz3r [ Generaďż˝ ]
konsola i PC. Gram i na tym i na tym :)
Andrewlee [ BFXXJ ]
Chodzi Ci o gry, tak?
Konsola
mikmac [ Senator ]
N00ne -->
a ty smierdzace skarpety chowasz do PC, ze ci przestrzen w nim potrzebna? Kurna to nie bagaznik w samochodzie....
Rozwiazanie?
PC + konsola - jak ktos twierdzi inaczej to jest po prostu niepelnosprytny.

N00ne [ Pretorianin ]
mikmac ===> przestronność ma kilka znaczeń geniuszu...
Bushido [ For the Alliance ]
Według mnie PC lepszy. Mikmac, niewyspany ? :D
mikmac [ Senator ]
N00ne -->
WSZECHSTRONNOSC a nie przestronnosc...geniuszu.
Przestronnosc odnosi sie tylki li wylacznie do kubatury...

N00ne [ Pretorianin ]
Nie uważasz, że to po pierwsze jedna dupa... po drugie nie udawaj, że nie zrozumiałeś... widzę, że masz dzisiaj kiepski dzień... Inni jakoś zrozumieli a ty masz jakieś problemy?

Filipek@@ [ Centurion ]
Jak chodzi tylko o gry to konsole
Virtual_M@N [ Konsul ]
lod00fka :P
berentzen [ Konsul ]
PC
zalo [ Generaďż˝ ]
co ja idiotyyczne pytanie... W CZYM??? ogólnie PC, ale do grania wiadomo... lepsze konsole....
TeadyBeeR [ Legend ]
N00ne --> Po prostu nie uzywa sie slow, ktorych znaczenia sie nie zna, bo mozna wyjsc na debila.
Ruinort [ Jónior ]
ja wole konsole od PC ale pc tez jest dobrym przyzadem do grania

boskijaro [ Generaďż˝ ]
Eksperymentowalem troche z konsolami i doszedlem do wniosku, ze jednak PC
N00ne [ Pretorianin ]
TeadyBeeR ====> albo się poprostu pomylić...
Temat wątku jest jednak inny.

Mazio [ Mr Offtopic ]
"najlepsza na świecie
jest miłość w klozecie
a każdy szalet
jest pełen zalet
ani PZU, ani PKP
i tylko, tylko PC"
wysia [ Generaďż˝ ]
N00ne --> W razie pomylki nalezy przyznac sie do bledu i poprawic, a nie isc w zaparte, bo mozna wyjsc na jeszcze wiekszego debila.

Aniek [ Mr Devil ]
Ja wolę konsole.
mikmac [ Senator ]
N00ne -->
nie, nie uwazam, ze wszechstronnosc i przestronnosc to jedna dupa :/ To dwa kompletnie rozne slowa. Jak teady i wysiu napisali nie uzywaj slow, ktorych znaczenia nie rozumiesz - a jak sie pomylisz to po prostu sie popraw a nie idz w zaparte.
Pomylka to zadna ujma na honorze, wmawiac innym w zaparte glupote to juz powazna choroba...

N00ne [ Pretorianin ]
Racja pomyliłem się.. Jednak nie daje Ci to prawa do tekiej krytyki...
a ty smierdzace skarpety chowasz do PC, ze ci przestrzen w nim potrzebna? Kurna to nie bagaznik w samochodzie....
Marcio [ Bleeee ]
Jak dla mnie bezsensu jest porównywać konsole i PC - to tak jakby porównywać co jest bardziej przydatne: pralka czy zmywarka.
Strodus [ Couch Potato ]
PC

szymaniak [ co? ]
Szukam konsoli do internetu. głównie chodzi mi o projektowanie stron www. Jak myślicie? ps3 sie nada czy lepszy byłby x360?
mikmac [ Senator ]
szymaniak -->
widziales konsolowca, ktory nie ma PC w domu? To pomysl przez chwile...
PC do pracy oraz zadan biurowych a konsola do grania - naprawde tak trudno na to wpasc?
Ludzie, ktorzy pisza PC nie moga zrozumiec jednej rzeczy. Maja TYLKO PC.
Ci co pisza "konsola" maja i PC i KONSOLE.
I kto ma lepiej/wiecej?
szymaniak [ co? ]
sory, ja też mam pc i ps2, a to miałbyć rodzaj żartu. Głupi wątek głupi post, proste.

stanson [ Szeryf ]
Ci co mają konsole, napiszą, że konsole są lepsze - ci, co mają PC, napiszą, że PC jest lepsze.
Proste :)
BTW; konsola ma chyba inne przeznaczenie niz komputer, wiec o czym tu rozmawiacie? :P
THC93Młody [ Konsul ]
PS3
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Zależy do czego.
Ja mam PC i konsole i używam obu. Zwyrodnialec ze mnie, nie? :)
peter123456 [ Generaďż˝ ]
Ja jestem obojętny jak Szwajcaria, ale od jakiegoś czasu noszę się z kupnem X'a 360 bo kiedy patrzę na ceny kart graficznych, procesorów, Ramów itd. to mi się słabo robi. Do grania konsola, do pracy PC co nie zmienia faktu, że pytanie w stylu: "Co lepsze - lodówka czy łóżko" - w lodówce od biedy się prześpisz (na PC zagrasz), a w łóżku nie przetrzymasz żarcia (chociaż...) .
Jarpen [ Wolfenstein Addict ]
idiotyczne pytanie.
zalezy dla kogo, ktos tylko gra, a ktos inny musi jeszcze np. robic grafike na fotoszopie albo prowadzic sklep internetowy.
zreszta ci co maja samego peceta, a to wiekszos userow forum na pewno beda pisac ze pc.
nie mam konsoli wiec sie nie wypowiadam, proste

pawelcz3 [ Konsul ]
Zdecydowanie PC
Pietras(ATOMIC) [ Pretorianin ]
moim zdaniem konsole poniewaz zrobily niesamowity postep w porownaniu do pecetow.
ale z punktu widzenia materialisty polecalbym peceta poniewaz zeby cieszyc sie
w pelni z konsoli potrzeba tv z duza rozdzielczoscia i koniecznie plazmowy,
a to nie jest zbyt tania impreza.
ProteZ [ Żinerall ]
PC
Gibon91 [ @ ]
"zalezy dla kogo, ktos tylko gra, a ktos inny musi jeszcze np. robic grafike na fotoszopie albo prowadzic sklep internetowy. "
A jeszcze inni uczą się języków w tym ojczystego.
Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]
PC. Juz dawno komputera nie uzywam tylko do grania (prawie ze w ogole na nim nie gram) takze konsola odpada w moim wypadku :).

stasiuworld [ Pretorianin ]
PC jest debeścioch:D
InsicT [ Konsul ]
PC
Psycho16 [ Pretorianin ]
GameBoy Pocket !
Kubcys [ AMG ]
PC!!!!
blood [ Killing Is My Business ]
ale bezsensowny topic ... co lepsze, traktor, czy kombajn ?!

koobon [ Pretorianin ]
sznurówka czy rzep ?
Vader [ Legend ]
Przypomniały mi się czasy, kiedy ludzie walczyli ze sobą: Co jest lepsze, Amiga czy PC :)
Thrud [ Generaďż˝ ]
uahahah
PC konsola a moze kobieta jest lepsza
kolejny temat z dupy