
vxqxvzvdv7739nvjc [ Pretorianin ]
Street Racing Syndicate czy Postal 2: Share the Pain?
Street Racing Syndicate czy Postal 2: Share the Pain? W obu grach cel jest ten samo: pieniądze.
mycha921 [ Potępiony ]
SRS to jakaś nędzna podróbka NFS. Wybór oczywisty -postal

vxqxvzvdv7739nvjc [ Pretorianin ]
w Postalu to jeżeli przez długi czas sie w niego gra - to broni może zabraknąć a także amunicji do nich