GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Street Racing Syndicate czy Postal 2: Share the Pain?

06.01.2007
09:26
smile
[1]

vxqxvzvdv7739nvjc [ Pretorianin ]

Street Racing Syndicate czy Postal 2: Share the Pain?

Street Racing Syndicate czy Postal 2: Share the Pain? W obu grach cel jest ten samo: pieniądze.

06.01.2007
09:28
[2]

mycha921 [ Potępiony ]

SRS to jakaś nędzna podróbka NFS. Wybór oczywisty -postal

06.01.2007
09:37
smile
[3]

vxqxvzvdv7739nvjc [ Pretorianin ]

w Postalu to jeżeli przez długi czas sie w niego gra - to broni może zabraknąć a także amunicji do nich

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.