GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co się dzieje!?

06.01.2007
08:57
smile
[1]

djforever [ eXplorer ]

Co się dzieje!?

Kupiłem sobie tydzien temu nową ngrywarke lite-on. Ona nie chce nagrywać!
Płyty odczytuje, ale jak wszadze puste dvd to pokazuje sie ,żę ma całkowity rozmiar 0 bajtów!
Da sie coś z tym zrobić czy mam dzwonić do serwisu?

06.01.2007
09:46
smile
[2]

vxqxvzvdv7739nvjc [ Pretorianin ]

Poszukaj nowej nagrywarki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.