
djforever [ eXplorer ]
Co się dzieje!?
Kupiłem sobie tydzien temu nową ngrywarke lite-on. Ona nie chce nagrywać!
Płyty odczytuje, ale jak wszadze puste dvd to pokazuje sie ,żę ma całkowity rozmiar 0 bajtów!
Da sie coś z tym zrobić czy mam dzwonić do serwisu?

vxqxvzvdv7739nvjc [ Pretorianin ]
Poszukaj nowej nagrywarki