GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia czy Sony Eriscon?

05.01.2007
23:54
smile
[1]

vxqxvzvdv7739nvjc [ Pretorianin ]

Nokia czy Sony Eriscon?

Która komórka jest lepsza Nokia czy Sony Eriscon?

05.01.2007
23:58
smile
[2]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Trudno odpowiedzieć na pytanie bez konkretów. Najstarsza nokia jest gorsza od nowego SE i vice versa.

Lecz gdybym miał porównywać podobne cenowo modele wybrałbym nokie. Takiej też używam, jestem zadowolony. W nowych SE podobno padają szybko joystic'ki....

05.01.2007
23:59
smile
[3]

Aniek [ Mr Devil ]

Nokia.

06.01.2007
00:06
smile
[4]

vxqxvzvdv7739nvjc [ Pretorianin ]

Nokia jest dobra ale Sony Eriscon też.

06.01.2007
00:23
[5]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Sam mam SE, ale wolalbym Nokie ;).

06.01.2007
00:24
[6]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Jeśli Cię stac to nokia.

06.01.2007
00:27
smile
[7]

Rapist [ Centurion ]

<---- vxqxvzvdv7739nvjc

Nokia wydaje się być trwalszym produktem, chociaż nie ma "świeżości technologicznej". SE zadowoli cię jeśli lubisz zabawki wyposażone w nowinki techniczne...

06.01.2007
00:29
[8]

PatriciusG. [ frank zappa ]

SE...

Nokie też są fajne ale teraz mam SE k700i i jestem mega zadowolony...
Najlepsza Nokia jaka mialem to 5510 :)

06.01.2007
01:24
[9]

.:Jj:. [ The Force ]

Bez wątpienia SE.

06.01.2007
01:25
[10]

wysia [ Generaďż˝ ]

Bez watpienia Nokia.

06.01.2007
01:27
smile
[11]

piotr07 [ Konsul ]

Nokia, sam posiadam model 6630 i jestem bardzo zadowolony :)

06.01.2007
02:02
[12]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

Nokia

06.01.2007
02:52
[13]

gargigosu [ Centurion ]

Nokia :-) osobiscie polecam 5140i jest fajna :) a SE jak dla mnie sa za bardzo kwadratowe ;)

p.m.

06.01.2007
05:13
[14]

Lutz [ Generaďż˝ ]

tez polecam nokie, generalnie moj k800i z ktorego jestem bardzo zadowolony jest telefonem malo plebejskim, nokia spelnia normy w 100%

06.01.2007
05:15
[15]

Maliniarz [ The Watcher ]

Bez watpienia zalezy od modelu. To tak jak spytac: podobaja Ci sie brunetki czy blondynki? (Pomocnicze: wszystkie Twoje dziewczyny byly w tym deseniu?)

06.01.2007
08:05
[16]

Łyczek [ Legend ]

Malinarz ---> w 100% masz rację :)

Jeśli chodzi o ogół telefonów to Nokia, ale jeśli porównujemy SE K750i i Nokię 3310 :D To raczej (z lekkim wahaniem:D) SE :P

06.01.2007
08:09
[17]

Genzo Wakabayashi [ Juventus Forever ]

Łyczek Ty idz lepiej spac :D

Jezeli chodzi o pytanie to zalezy wszystko od tego co dokladnie w tych telefonach chcemy porownac :) tak na prawde jest je ciezko jakkolwiek porownac a marka telefonu jaka wybierzemy zalezy glownie od naszych upodoban gdyz obie te firmy produkuja na prawde dobre telefony :)

06.01.2007
09:05
[18]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

A ja ma troche inne pytanie ... Mam zamiar kupic sony ericsona W810I czy to dobry telefon ??????????

06.01.2007
09:09
[19]

tomimar [ Pretorianin ]

ten model jest b. dobry

06.01.2007
09:14
[20]

ddza [ WasabiHubert ]

a ja mam zamiar zakupić W550i ... i się nadal zastanawiam czy się opłaca

06.01.2007
09:16
[21]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Bez podania modeli będzie trudno :P

06.01.2007
10:02
smile
[22]

Kuba_3 [ Pretorianin ]

Np SE K750i czy też jego klony (D750, W800i, W810i) są naprawdę świetnymi telefonami, i chyba w tym segmencie cenowym nie mają odpowiednika w Nokii (6233 i 6280 są droższe). Polecam!

06.01.2007
10:16
[23]

KOLOSrv [ Czy mam coś na zębach? ]

u mnie jest taka zasada: NOKIA dla rodziców, SE dla dzieci:P i właśnie dlatego 90% posiadaczy komórek w mojej szkole mają SE xD

co do joy-ów w SE posiadam już k750i jakieś 2/3 mieśące i joy działa jak działał, podobno to usterka starszych modeli i zawodnego k700i ale w tych nowszych wszystko jest ok i zgadzam się z Kubą jak bym wybrał nokie to napewno bym się nie posrałe z szczęścia, a teraz mój k750i czeka na karte pamięci (minimum 512) i robie z tego telefonu MP4:P

06.01.2007
10:18
smile
[24]

Pablox8 [ Konsul ]

CO TO ZA PORÓWNANIE SE JEST 1000000% LEPSZY

06.01.2007
10:20
smile
[25]

Iceman_87th [ Senator ]

KOLOSrv--> to by sie zgadzalo, bo jeszcze nie jestem rodzicem i nie zamierzam byc jak na razie :) Tylko zastanawia mnie jedno - co jesli nie jest sie ani jednym ani drugim? Kupic motorole czy jak? ;D

06.01.2007
10:24
smile
[26]

xion [ Jigga ]

SE szybciej tracą na wartości, ale i tak wolałbym SE, nokie tez są spoko ;]

06.01.2007
11:14
[27]

berentzen [ Konsul ]

SE the best

06.01.2007
11:19
[28]

k2o [ !TlEnEk PoTaSu! ]

Oczywiście że SE, jeżeli dbasz o koma to SE, ale jak nie dbasz to bierz Nokie. Nokia jest bardziej wytrzymała, a SE nie ale ma więcej bajerów w tej samej cenie co nokia.

06.01.2007
11:22
[29]

Wymel [ Pretorianin ]

Jako firmę wolę nokię. Jeżeli chodzi o konkretny model, to zawsze bierze się pod uwagę cenę i parametry, w czym SE raczej wygrywa.

06.01.2007
11:24
[30]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

Kucyś --> jeśli chcesz kupić w810i, to nie lepiej kupić k750i i wgrać soft z w800i? Chociaż jeśli chcesz, zeby miał "ten wygląd" Szczerze go polecam. Jeśli chcesz telefon podobny to również polecam Nokie 3250.

06.01.2007
11:27
[31]

Buggi [ Konsul ]

SE.

06.01.2007
11:32
[32]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Sony Ericsson ze względu na niedrogie telefony i funkcjonalność, Nokia jest droga....ale też ma dużo plusów :żadko ulega uszkodzeniu (pamiętam jak często N3410 mi spadało i nadal chodziła) ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.