GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wykaz chorób, które zwalniają ze służby wojskowej..

05.01.2007
23:51
smile
[1]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Wykaz chorób, które zwalniają ze służby wojskowej..

Szukam tego od jakiegoś czasu, ale cienko mi to idzie. Link podany w moim wątku o poborze sprzed roku, już nie działa, a właśnie czegoś takiego szukam. Chodzi mi o pełną listę wszystkich schorzeń, które sprawiają, że poborowy dostaje określoną kategorię - mnie szczególnie interesuje D. :)

Może ktoś mi pomóc?

05.01.2007
23:52
[2]

Maliniarz [ The Watcher ]

Studia :)

05.01.2007
23:55
smile
[3]

mycha921 [ Potępiony ]

Nauka załatwia wszystko !

05.01.2007
23:55
[4]

Triple_X [ Pretorianin ]

05.01.2007
23:57
[5]

Jotkichłopak [ ancymonek ]

zaraz ten wątek zniknie, mój zniknął, a pytałem sie o sposoby na wywołanie objawów choroby, by zdobyć L4...

06.01.2007
00:05
[6]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Maliniarz & mycha921 --> Wiem. Dlatego wciąż się uczę. Chcę jednak w międzyczasie załatwić raz na zawsze sprawę z wojem. Do 60-tki uczyć się nie będę, a studia w moich planach raczej nie mają miejsca.

Triple_X --> Link mi nie działa. Nie wiem, może coś z netem mam, bo jeszcze 15 minut temu otwierałem inny artykuł, a teraz już mi go nie otwiera. :/

06.01.2007
00:07
[7]

jamkgh [ YA RLY ]

.

06.01.2007
00:07
[8]

jamkgh [ YA RLY ]

.

06.01.2007
00:09
[9]

Maliniarz [ The Watcher ]

Ale idac na studia mozesz sobie zrobic w wakacje cos tam z PO. W efekcie na 6 tygodni idziesz do wojska, przez co masz od razu jesli sie nie myle stopien wyzszy od szeregowego i problem z wojskiem rozwiazany. Znajomy byl i ponoc fajna sprawa.

06.01.2007
00:09
[10]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

jamkgh --> Dzięki wielkie, ale już to czytałem. Szukam właśnie czegoś w tym stylu, ale chodzi mi o WSZYSTKIE możliwe schorzenia, nie tylko wybrane. To była chyba cała treść pewnej ustawy..

Maliniarz --> Wiem, wiem. Wszystko fajnie, pięknie, ale nie w moim przypadku. Szukam innej drogi.

06.01.2007
00:18
[11]

paul665anka [ Pretorianin ]

a czy szkoły policealne też zwalniają czy tylko studia są odrocznią?? bo ja tez sie na studia nie wybieram ale myśle o jakiejs policealnej budzie w celu zdobycia papierka z zawodem

06.01.2007
00:19
smile
[12]

Cangoor_K [ Pretorianin ]

Hitmanie --> Mnie się link Promyka z tamtego wątku otworzył :P (wystarczy odrobinę poczekać), co prawda zmieniła się numeracja Dziennika Ustaw, ale główne przepisy nie zmieniają się z aż tak zawrotną szybkością :)

--> na dole masz załączniki w postaci tabelek, a w nich kategorie wraz z adekwatnymi schorzeniami - szukaj kategorii "D"

Mycha, Maliniarz dobrze prawią - polecam studia ... mimo wszystko :)

06.01.2007
00:20
[13]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

paul665anka --> Tak, odraczają - ja właśnie jestem w szkole policealnej. Problem jest jednak taki, że to działa, ale chyba tylko do 23 lub 24 roku życia.

06.01.2007
00:23
smile
[14]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Cangoor_K --> Ooo, właśnie to. Teraz mi się otwiera. :)

06.01.2007
00:29
smile
[15]

Cangoor_K [ Pretorianin ]

Hitmanie ---> Cieszę się, że mogłam pomóc :)

06.01.2007
00:41
smile
[16]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Cangoor_K --> I to jak. Dzięki. :)

Skrzywienie i wady kręgosłupa wrodzone lub nabyte upośledzające sprawność ustroju

Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa upośledzająca sprawność ustroju

Inne choroby kręgosłupa upośledzające sprawność ruchową

Może się zaliczam do któregoś z tych. Napieprza mnie jak długo chodzę lub stoję, czasem wystarczy godzina. Pora iść do lekarza po skierowanie. :)

06.01.2007
00:43
[17]

Aniek [ Mr Devil ]

Otyłość na pewno ;]

06.01.2007
00:43
smile
[18]

Hitman14 [ Bad N Fluenz ]

Otyłość na pewno ;]

Haha, 180 cm, 62 kg. :D

06.01.2007
00:44
[19]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

Hitman14 >> jak masz dzieciaka i jesteś jedynym żywicielem rodziny, a do tego gejem z tatuażem na nodze to jesteś w 99% zwolniony z wojska ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.