GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak uzywac programu MIDPX ?

05.01.2007
23:37
[1]

HENIO55 [ Konsul ]

jak uzywac programu MIDPX ?

jest do program do odpalenia gier z koma na kompie .. ale ja niewiem jak go uzywac. porsze o pomoc

06.01.2007
09:16
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Ja też nie wiem jak go używać, ale tu ktoś radzi (nie wiem, czy dobrze):

" Poprostu chodzi o to ze nie opalamy programu i klikamy otwórz i podajemy adres do pliku .jar , tylko należy wejsc do folderu gdzie znajduje sie aplikacja .jar i 2 razy na nia kliknac , a ona sama automatycznie otworzy sie przez ten emulator "



Jak chcesz to spróbuj.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.