HENIO55 [ Konsul ]
jak uzywac programu MIDPX ?
jest do program do odpalenia gier z koma na kompie .. ale ja niewiem jak go uzywac. porsze o pomoc
mirencjum [ operator kursora ]
Ja też nie wiem jak go używać, ale tu ktoś radzi (nie wiem, czy dobrze):
" Poprostu chodzi o to ze nie opalamy programu i klikamy otwórz i podajemy adres do pliku .jar , tylko należy wejsc do folderu gdzie znajduje sie aplikacja .jar i 2 razy na nia kliknac , a ona sama automatycznie otworzy sie przez ten emulator "
Jak chcesz to spróbuj.