Kucyś [ BIE(L)ANY ]
Avart
Mam prosbe do naszych Golowych grafikow...
Czy mogl by ktos zrobic nowe atrakcyjna logo karczmy Top lista pilkarz
Z góry dziekuje
Foks!k [ Medyk ]
Avart a Logo to 2 inne zeczy :o
szaszłyka? [ Bez Stopnia ]
Kucyś- I tak nikt loga ostatnio nie daje :P

Kucyś [ BIE(L)ANY ]
no ale przydalo by sie jakies nowe bo to stare to kiepskie