
Agent_007 [ chomik ]
Szalone psy xD
BIG LOL

Adamek19 [ Pretorianin ]
>

Kucyś [ BIE(L)ANY ]
fajne

polak111 [ T42 ]
1, 3 i 4 najlepsze hahahahah padłem OWN3D

N00ne [ Pretorianin ]
3 ownege ;)

Obscure [ ExcalibuR ]
nic, cool :D

Agent_007 [ chomik ]
mi sie 3 filmik najbardziej podobał ale i tak wszystko są cool

Andre770 [ Koniokwiciur ]
DOBRE XD

stanson [ Szeryf ]
Ten pierwszy wymiata :) Obsmiałem się :P

Barthez x [ Generaďż˝ ]
super :D

Piotrus1pan [ Senator ]

Szczur_ek [ Pretorianin ]
zajefajne :D

Foks!k [ Medyk ]
ahahaha :)

Kozi89 [ Generaďż˝ ]
Fajne!

blee_991 [ Generaďż˝ ]
niee nooo...pierwszy wymiata <hahaha>

MaCiUs16 [ Pretorianin ]
no racja pierwszy najlepszy xD
<buhahaha>