Fredziolusek666 [ Chor��y ]
Szybkie pytanie o program.
Za pomocą jakiego programu mogę sie porozumiewac przez mikrofom w grach z innymi graczami???

John_Kruger [ Baron ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5706429&N=1
tu bylo chyba cos takiego;)

żbike [ Konsul ]
Skype? Włączasz skype i gierke i gadasz podczas grania
Johy [ Trance Listener ]
Owszem było coś takiego a program to mIRC

maciek_ssi [ 2097 ]
TeamSpeak ->

InsicT [ Konsul ]
Ventrilo

sirJacek [ Centurion ]
xfire mozesz pisca i rozmawiac podczas gry super program
Virtual_M@N [ Konsul ]
teamspeak
xfire
skype

Olek12 [ Pomocnik ]
zdecydowanie xfire
Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]
Ja tam najczesciej do tego teamspeaka uzywam ;)