GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szybkie pytanie o program.

05.01.2007
21:40
[1]

Fredziolusek666 [ Chor��y ]

Szybkie pytanie o program.

Za pomocą jakiego programu mogę sie porozumiewac przez mikrofom w grach z innymi graczami???

05.01.2007
21:45
smile
[2]

John_Kruger [ Baron ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5706429&N=1

tu bylo chyba cos takiego;)

05.01.2007
21:47
smile
[3]

żbike [ Konsul ]

Skype? Włączasz skype i gierke i gadasz podczas grania

05.01.2007
21:49
[4]

Johy [ Trance Listener ]

Owszem było coś takiego a program to mIRC

05.01.2007
21:54
smile
[5]

maciek_ssi [ 2097 ]

TeamSpeak ->

05.01.2007
22:02
smile
[6]

InsicT [ Konsul ]

Ventrilo

06.01.2007
10:35
smile
[7]

sirJacek [ Centurion ]

xfire mozesz pisca i rozmawiac podczas gry super program

06.01.2007
10:45
[8]

Virtual_M@N [ Konsul ]

teamspeak
xfire
skype

06.01.2007
10:48
smile
[9]

Olek12 [ Pomocnik ]

zdecydowanie xfire

06.01.2007
10:50
[10]

Gonsiur [ Hitokiri Battousai ]

Ja tam najczesciej do tego teamspeaka uzywam ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.