
domis333 [ Centurion ]
Wypożyczenie nart w Zakopanem
Chciałbym dowiedzieć się ile kosztuje(około) wypożyczenie nart na 2 tyg. i czy jest różnica czy wypożycza się je w Zakopanem czy w jakiejś mniejszej miejscowości ?
Kucyś [ BIE(L)ANY ]
domis333 skad jestes
domis333 [ Centurion ]
Up potrzebuje odpowiedzi jak najszybciej

Leilong [ Generaďż˝ ]
zirka about pi razy drzwi około 250 PLN i więcej.

domis333 [ Centurion ]
Czegoś takiego oczekiwałem - dzięki
Leilong [ Generaďż˝ ]
Generalnie bardziej się opłaca kupić używany sprzęt, ale to juz wolna wola :P
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
nie wypozyczaj w wypozyczalniach przy stokach bo jest cholernie drogo :(
Według mnie najtańsza i najlepsza wypozyczalnia jest na Chaułbińskiego 30 coś
jest naprzeciwko pomniku Sabały i Chaułbińskiego tylko nie ta ogromna nowa bo jest drogo tylko taki jakby kiosk troche wiekszy mały budynek z czarnymi reklamami i reklamą NAUKI JAZDY NA NARTaCH
Pamietaj nie taka duża z zielonym plotem i niebieskimi reklami gdzie na placu stoją autobusy tylko po drugiej stronie ulicy :D
Leilong [ Generaďż˝ ]
A w jakim terminie masz ferie?
Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]
Leilong skąd jesteś
domis333 - gdzie bedziesz mieszkał
Leilong --- jak wejdze na dach mojego domu to widze antalowke
Leilong [ Generaďż˝ ]
Ja jestem z Sandomierza (woj. świętokrzyskie)
a bede mieszkal niedaleko krupówek w takim pensjonacie świerk. Blisko stoku Antałówka czy coś takiego . (to jest właściwie ośla łąka:P)