GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wypożyczenie nart w Zakopanem

05.01.2007
21:20
smile
[1]

domis333 [ Centurion ]

Wypożyczenie nart w Zakopanem

Chciałbym dowiedzieć się ile kosztuje(około) wypożyczenie nart na 2 tyg. i czy jest różnica czy wypożycza się je w Zakopanem czy w jakiejś mniejszej miejscowości ?

05.01.2007
21:28
[2]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

domis333 skad jestes

05.01.2007
23:31
[3]

domis333 [ Centurion ]

Up potrzebuje odpowiedzi jak najszybciej

06.01.2007
00:03
smile
[4]

Leilong [ Generaďż˝ ]

zirka about pi razy drzwi około 250 PLN i więcej.

06.01.2007
00:11
smile
[5]

domis333 [ Centurion ]

Czegoś takiego oczekiwałem - dzięki

06.01.2007
00:15
[6]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Generalnie bardziej się opłaca kupić używany sprzęt, ale to juz wolna wola :P

06.01.2007
00:15
[7]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

nie wypozyczaj w wypozyczalniach przy stokach bo jest cholernie drogo :(
Według mnie najtańsza i najlepsza wypozyczalnia jest na Chaułbińskiego 30 coś
jest naprzeciwko pomniku Sabały i Chaułbińskiego tylko nie ta ogromna nowa bo jest drogo tylko taki jakby kiosk troche wiekszy mały budynek z czarnymi reklamami i reklamą NAUKI JAZDY NA NARTaCH
Pamietaj nie taka duża z zielonym plotem i niebieskimi reklami gdzie na placu stoją autobusy tylko po drugiej stronie ulicy :D

06.01.2007
00:21
[8]

Leilong [ Generaďż˝ ]

A w jakim terminie masz ferie?

06.01.2007
00:23
[9]

Wiewiórk [ -Szyszuni !!! ]

Leilong skąd jesteś
domis333 - gdzie bedziesz mieszkał
Leilong --- jak wejdze na dach mojego domu to widze antalowke

06.01.2007
00:25
[10]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Ja jestem z Sandomierza (woj. świętokrzyskie)
a bede mieszkal niedaleko krupówek w takim pensjonacie świerk. Blisko stoku Antałówka czy coś takiego . (to jest właściwie ośla łąka:P)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.