GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zarobić będąc niepełnoletnim

05.01.2007
21:02
[1]

Sephirath [ Pretorianin ]

Jak zarobić będąc niepełnoletnim

Jak mając 15/16 lat skutecznie zarobić w wakacje? Bo chcę grać w WoWa a to oznacza, ze muszę w miesiąc co najmniej 300zł uzbierać... Ma ktoś pomysł jak?

05.01.2007
21:03
smile
[2]

_ramadan_ [ Król sedesu ]

sprzedaj nerke

05.01.2007
21:03
[3]

Robi27 [ Mes que un club ]

weekendowe promocje

05.01.2007
21:06
smile
[4]

Sephirath [ Pretorianin ]

Ja się serio pytam :P

Nie mam pomysłu gdzie o pracę popukać... W bibliotece mógłbym ale marnie płacą :)

05.01.2007
21:06
[5]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Na budowę na pewno cię wezmą. Wielu tak pracuje. Będziesz nosił cegły, sprzątał i przerzucał worki z cementem, ale zarobisz ;)

05.01.2007
21:08
smile
[6]

boskijaroo [ Książę Czarnych Sal ]

Tez mysle jak zdobyc kase na WoW'a , ale chyba sprzedam swoja konsole xD

05.01.2007
21:09
smile
[7]

stanson [ Szeryf ]

Oglądałeś, bądź czytałeś "Dzieci z Dworca Zoo?

05.01.2007
21:10
smile
[8]

eMMeS [ WIELKIE ZAGŁĘBIE LUBIN ]

zagraj w lotto :P a tak serio to podejdź do jakiegoś markietu i roznoś ulotki.

05.01.2007
21:11
smile
[9]

Sephirath [ Pretorianin ]

Was chyba totalnie zboczyło... Jak żeście tacy chętni na nieletnich chłopców to nie na GOLu ...

Nie o to pytałem, więc...

05.01.2007
21:12
[10]

sajes [ Hala Madryt !! ]

Wiem że w Kanadzie w McDonaldzie mona pracowac w wieku 14lat ;]

05.01.2007
21:13
[11]

Vegetan [ Zbieramy pieniążki ]

Idź do pośredniaka, za zgodą rodziców przyjmują np. do malowania, tapetowania, składania mebli, na promocje itd.

05.01.2007
21:19
smile
[12]

Paradox [ Loon ABO mode ]

stanson

załóż perspektywiczny serwis internetowy :P

05.01.2007
21:20
[13]

zalo [ Generaďż˝ ]

posprzedawaj cos na Allegro!

05.01.2007
21:21
[14]

Kucyś [ BIE(L)ANY ]

hmmm za 4 godziny na ulotkach zarobisz 100 zl

05.01.2007
21:23
smile
[15]

mycha921 [ Potępiony ]

wymyśl jakiś e-book czy poradnik na allegro i dorabiaj się kokosów ;)

05.01.2007
21:25
[16]

infernus67 [ Prezes Misiura ]

Jak mieszkasz na wsi to możesz wziąść się za rwanie owoców w różnych sadach.

05.01.2007
21:25
smile
[17]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

- Sprzedaż owoców/warzyw przy drogach
- Roznoszenie ulotek
- Promocje w hipermarketach

Ja np. zarabiam jeszcze inaczej. Jestem ministrantem i dostaje kase za stanie, nudzenie się i marznięcie.

05.01.2007
21:29
smile
[18]

GusieV YodoVnick [ Junior ]

Sprzedawaj JOD(niedobór grozi kretynizmem u ludzi)-dużo osób to kupi

Albo idź zarabiać przy kosciele jałmużne zbieraj

05.01.2007
21:36
smile
[19]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Kucyś-->

"hmmm za 4 godziny na ulotkach zarobisz 100 zl"

GDZIE?! Jak mi załatwisz rozdawanie ulotek za 25zł/h to biegnę pracować. Ja zapierdzielałem kiedyś w tej robocie za 5zł/h.

05.01.2007
21:36
smile
[20]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

Kucyś - a toś pieprznął! Jak ci ktoś tyle oferuje to nie bierz bo cie chce wyruchać tylko :) 25zł za godzine? Na ulotkach? Zastanów sie co piszesz ;)

Ale ulotki to nie taki zły pomysł. Możesz też wciskać ludziom jakąś cyfę+, albo ubezpieczenia... albo atlasy samochodowe, tylko do tego potrzebujesz prezencji dorosłego człowieka przynajmniej. Od byle gówniarza nikt nic nie kupi. Możesz też naprawiać komóry, robić za pomocnika od instalowania windowsów w sklepie komputerowym, być chłopcem do wszystkiego praktycznie gdziekolwiek... ale musisz już sobie sam poszukać. Ja pracowałem w komisie samochodowym, jako pomywacz i czyściciel aut, a ostatnio nawet prałem tapicerke itd ;) awans jak nic, choć dostałem go już po 18.

05.01.2007
21:36
[21]

Splinter_fraz [ Stalker ]

Hmmm napisze takie jak ja znam
sprzedaż grzybów, owoców przy drodze
sprzedawanie gazet
zbieranie aluminnium, makulatury, szkła
rozdawanie ulotek

05.01.2007
21:40
smile
[22]

gwizdek9 [ Centurion ]

zbieraj owoce w sadzie ja zbieram a mam 14 lat

05.01.2007
21:42
smile
[23]

dziku86 [ The Cure ]

Tak jak Stanson wspomnial o "dzieciach z dworca zoo", bierz przyklad z Detlef'a :D

05.01.2007
21:46
[24]

Agent_007 [ chomik ]

w pierwszym lepszym hipermarkecie cie przyjmą jako chłopca do sprzątania

05.01.2007
21:46
[25]

Taikun44 [ Emissary Of Death ]

pisz recenzje gier ... toż to każdy potrafi ;)

06.01.2007
13:55
[26]

Sephirath [ Pretorianin ]

Taikun - i co z nimi zrobić? Bo dobrze piszę ;)

Paradox - fajna myśl ;)

Pośredniak odpada bo rodzice nie chcą... Może e-book xD

06.01.2007
13:56
[27]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

rzuć w giertycha ciastkiem na spotkaniu, będziesz sławny

06.01.2007
14:07
[28]

EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]

Golem6 ---> Dają kasę za bycie ministrantem. Gdzie? Sam jestem i kasy nie dostaję. Chyba, że chodzi Ci o kolędę.

06.01.2007
14:08
[29]

abababa [ Legionista ]

dupą

06.01.2007
14:13
[30]

xircom [ Generaďż˝ ]

Sprzedawaj sie ;)

06.01.2007
14:14
smile
[31]

Sandro [ GOL ]

Taikun - nie rób nam konkurencji!

06.01.2007
14:20
[32]

Moshimo [ FullMetal ]

Mysle ze w tym wieku to raczej ulotki, jakies promocje w hipermarkecie (stoisz np przebrany za marchewke :P), w lecie to gdzies na farme mozesz pojechac zbierac truskawki czy plewic (nie polecam, ciezko jest ;]). Na budowe by Cie przyjeli jesli jestes w stanie poradzic sobie w fizycznej pracy przez 8-10 godzin - niezly wysilek jest, ale kasiorka spora - zwykle rzedu 50 zl za dzien.
Zakladam jednak ze jestes uczacy sie, wiec ulotki albo promocje wydaja sie dla Ciebie najodpowiedniejsze.
Jesli interesujesz sie informatyka, a scislej projektowaniem stron, to inwestuj w nauke php/flasha/programow do tworzenia grafiki. Za profesjonalne witryny (dobrze oskryptowane, z wlasna grafika) mozna juz wziac duze pieniadze :).

06.01.2007
14:22
[33]

Sephirath [ Pretorianin ]

Moshimo - no okej, ale skąd zamówienie na stronę wziąć? :)

06.01.2007
14:23
[34]

Andre770 [ Koniokwiciur ]

Jeeli jesteđ na tzle upartz, chamski, niewzchowanz, niekultularny to zacznij thief.

06.01.2007
14:27
[35]

Moshimo [ FullMetal ]

Sephirath --> zamiescic gdzies na roznych stronach ogloszenia, pokrecic sie po roznych forach zwiazanych z ta tematyka, poprzez znajomych..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.